Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 18-latek, jedna osoba w szpitalu. Z samochodu zostały szczątki
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.05.2024 16:31

Nie żyje 18-latek, jedna osoba w szpitalu. Z samochodu zostały szczątki

wypadek
fot. Policja Warmińsko-Mazurska

Tragiczny wypadek niedaleko miejscowości Kownatki na Mazurach. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych śmierć na miejscu poniósł 18-letni mężczyzna. Kierująca drugim pojazdem 36-letnia kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Opublikowano makabryczne zdjęcia z miejsca wypadku.

Tragiczny wypadek. 18-latek zginął na miejscu, kobieta w ciężkim stanie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek 21 maja po południu na drodze powiatowej między Kownatkami a Gardynami (woj. warmińsko-mazurskie). Jak ustaliła policja, 18-letni mężczyzna, który jechał w kierunku miejscowości Kownatek z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w nadjeżdżający samochód. Za jego kierownicą siedziała 36-letnia kobieta.

Tragiczny wypadek na terenie klasztoru. Nie żyje młody mężczyzna

Śmiertelny wypadek na drodze między Kownatkami a Gardynami

Niestety w wyniku zdarzenia 18-latek zginął na miejscu. Jego życia nie udało się uratować pomimo natychmiastowo podjętej reanimacji. 36-letnia kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń i w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Działdowie.

Policja opublikowała zdjęcia z miejsca zdarzenia. Widać na nich, że jedno z aut zostało doszczętnie zniszczone. Z pojazdu wypadł silnik. Drugi z samochodów po zderzeniu wypadł poza jezdnię.

3.png
fot. Policja Warmińsko-Mazurska
2.png
fot. Policja Warmińsko-Mazurska
1.png
fot. Policja Warmińsko-Mazurska

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Jak przekazała warmińsko-mazurska policja, uczestnicy wypadku to mieszkańcy gminy Kozłowo.

Na miejscu swoje działania pod nadzorem prokuratora prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej razem z technikiem kryminalistyki. Policja w najbliższym czasie zajmie się szczegółowym wyjaśnianiem okoliczności tragedii.

ZOBACZ: Ogromny pożar na A2. Kłęby czarnego dymu widoczne z daleka

Służby cały czas apelują do kierowców o ostrożność. Tylko wczoraj doszło do 71 wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby, a 73 zostały ranne.