Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Miał opisać swojego dziadka. Jedno zdanie bawi do łez
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.05.2024 21:40

Miał opisać swojego dziadka. Jedno zdanie bawi do łez

szkoła
fot. materiały własne, Facebook

Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona, a ich niewinność nie raz potrafi rozczulić dorosłych. Idealnym przykładem może być wypracowanie jednego z młodych uczniów, który otrzymał z pozoru bardzo proste zadanie, aby opisać swojego dziadka. Jego dzieło trafiło do sieci i rozbawiło do łez nie tylko nauczycieli, ale również internautów. Posypały się liczne komentarze.

Wypracowanie ucznia stało się hitem internetu

Dziecięca kreatywność testowana jest przez nauczycieli już od najmłodszych lat. W połączeniu z naturalną szczerością potrafi doprowadzić do wielu bardzo zabawnych sytuacji. Idealnym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest zdjęcie wypracowania jednego z młodych uczniów, które wypłynęło do sieci. Pojawiło się na profilu "Polskie granice absurdu" na Facebooku i rozbawiło internautów do łez.

"Trwa wojna hybrydowa, która ma różne oblicza". Mocna ocena Anny Kalczyńskiej

Uczeń otrzymał proste zdanie

Uczeń jednej z początkowych klas szkoły podstawowej stanął przed prostym, aczkolwiek poważnym zadaniem opisania swego dziadka. Wypracowanie, które oddał nauczycielce, sprawiło jej wiele radości. Nie można wręcz nie docenić szczerości dziecka. Praca pisemna młodego ucznia nosi tytuł: "Nasz kochany dziadziuś". 

Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat. Radość sprawia mu wolny od pracy czas. Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem - czytamy.

ZOBACZ: 10-latka poszła do spowiedzi. “Ksiądz krzyczał na cały kościół”

Ostatnie zdanie tego krótkiego wypracowania bawi do łez. Okazuje się, że dziadek Marek ma bardzo nietypowe marzenie.

Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek - zdradza młody uczeń.

Internauci komentują

Wypracowanie ucznia rozbawiło internautów do łez. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci, zalała lawina komentarzy. Użytkownicy zauważają, że dziadek Marek chyba faktycznie musi być bardzo zmęczonym człowiekiem, na co uwagę zwrócił jego wnuczek. 

"Musi być naprawdę bardzo zmęczony. Biedny dziadek", "Wspaniały wnuczek i dobry obserwator", "Prosto z serca, bez komentarza. Tylko co na to dziadek?”, "Dawno się tak nie uśmiałam", "Ale przynajmniej dziecko szczere jest w swoim myśleniu. Nic nie koloryzuje tylko otwarcie pisze jak czuje. To się ceni bardzo…" - czytamy. 

ZOBACZ: Była 8:12. Nagle na plaży w Rewalu stało się to

Jedna z komentujących wspomina podobną historię, która przytrafiła się w jej rodzinie.

Mój kuzyn kiedyś obiecał swojej babci, że jak urośnie, zbuduje jej krzesło elektryczne - napisała.