Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Diana Rudnik czekała na sam koniec "Faktów". Przekazała radosną nowinę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 01.12.2023 20:31

Diana Rudnik czekała na sam koniec "Faktów". Przekazała radosną nowinę

Diana Rudnik Fakty TVN
"Fakty" TVN, screen wydanie z dn. 01.12.2023 r.

Diana Rudnik czekała z ogłoszeniem fenomenalnej wiadomości na sam koniec “Faktów” TVN. Kiedy widzowie myśleli, że dziennikarka się z nimi pożegna, ta zdecydowała się na podzielenie się informacją na temat wielkiego sukcesu. Nie obyło się bez uszczypliwości wobec “Wiadomości” TVP. Wyświetlono nawet logo konkurencyjnego serwisu.

"Fakty" TVN zakończyły się w niecodzienny sposób

“Fakty” TVN w piątek 1 grudnia poprowadziła Diana Rudnik. Zanim głos zabrał Piotr Kraśko odpowiedzialny za “Fakty po Faktach”, widzowie usłyszeli niespodziewane słowa. Dziennikarka zapozowała do kamery z szerokim uśmiechem.

Na sam koniec piątkowych “Faktów” TVN Diana Rudnik nie ukrywała zadowolenia. Za plecami dziennikarki wyświetliło się logo serwisu. - Dzięki państwa zaufaniu znowu mamy powody do wielkiej radości i do wielkiej dumy - powiedziała Diana Rudnik. O co chodzi?

Emeryci mają powody do zadowolenia. Prezent od ZUS jeszcze przed świętami

"Fakty" TVN liderem, pochwalili się zwycięstwem nad "Wiadomościami" TVP

Diana Rudnik przekazała widzom “Faktów” TVN informacje na temat sukcesu oglądalności. - “Fakty” TVN w listopadzie ponownie znalazły się na pozycji lidera wśród głównych serwisów informacyjnych. Nasz program oglądało średnio 3 mln widzów - przekazała dziennikarka.

ZOBACZ: Maciej Orłoś zdradził kulisy odejścia z TVP. Nie zniknął z Teleexpressu od razu

W tym czasie na ekranach telewizorów wyświetlono wykres. Zgodnie z danymi zebranymi przez Nielsen TV Audieence Measurement “Fakty” TVN w listopadzie oglądało średnio 2 811 882 widzów. “Wiadomości” TVP znalazły się na drugim miejscu na podium informacyjnych gigantów. Różnica nie jest znacząca. Serwis Telewizji Polskiej w listopadzie średnio oglądało 2 750 007 osób. Z kolei “Wydarzenia” Polsatu znajdujące się na trzecim miejscu popularności wśród widzów oglądało średnio 1 902 688 osób. To jednak nie był koniec sukcesów, o których poinformowała Diana Rudnik.

Nie tylko "Fakty" TVN, Diana Rudnik potwierdziła sukces TVN24

Diana Rudnik miała dla widzów “Faktów” TVN jeszcze jedną miłą wiadomość. Nie tylko prowadzony przez nią serwis odnotował sukces w zakresie oglądalności. TVN24 zdeklasował TVP Info. - Z kolei telewizja TVN24 była najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym, pozostawiając konkurencję daleko w tyle - wyjaśniła dziennikarka.

ZOBACZ: Danuta Holecka odchodzi z Wiadomości? Internauci już organizują pożegnanie

Na sam koniec zwróciła się do widzów z wyjątkowo osobistymi słowami. - Pięknie państwu dziękując, nieustannie się polecamy. Proszę być z nami i w “Faktach” i w “Faktach po Faktach”, które już a chwilę w TVN24 - powiedziała Diana Rudnik i z uśmiechem zakończyła piątkowe spotkanie z widzami.

fakty-tvn-wiadomosci-tvp-sukces.jpg
“Fakty” TVN ogłosiły wielki sukces. Fot.: screen wydanie z dn. 01.12.2023 r.
fakty-tvn-tvn24.jpg
TVN24 były najchętniej wybierane przez widzów w listopadzie. Fot.: screen wydanie z dn. 01.12.2023 r.
Tagi: Fakty TVN