Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śmierć 14-letniej Natalii. Wcześniej w jej rodzinie doszło do innej tragedii
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 01.12.2023 18:00

Śmierć 14-letniej Natalii. Wcześniej w jej rodzinie doszło do innej tragedii

policjant znicz snieg
(zdj. ilustracyjne) goniec.pl, policja.pl

14-letnia Natalia z Andrychowa zmarła. Lekarze byli bezradni i najbliżsi czekający w szpitalu usłyszeli najgorsze możliwe słowa. Na jaw wyszło, że zaledwie kilka lat temu rodzina przeżyła prawdziwą tragedię. 32-letnia matka dziewczynki przegrała walkę o własne życie.

Rodzina zmarłej Natalii z Andrychowa przeżyła w przeszłości tragedię

Sprawa Natalii z Andrychowa wzbudziła wśród Polaków gorącą dyskusję. Część osób wskazuje na znieczulicę i brak reakcji na 14-latkę siedzącą wiele godzin na mrozie. Inni zwracają uwagę na opieszałość działań policji.

Sprawę śmierci 14-latki wyjaśnia prokuratura. Super Express dotarł jednak do wiadomości na temat smutnej przeszłości rodziny Natalii z Andrychowa. Nastolatka kilka lat temu straciła matkę.

Emeryci mają powody do zadowolenia. Prezent od ZUS jeszcze przed świętami

Mama 14-letniej Natalii zmarła zdecydowanie zbyt wcześnie

14-letnia Natalia była wychowywana tylko przez tatę. To właśnie do ojca wykonała ostatni telefon i powiedziała mu, że bardzo źle się czuję. Mężczyzna samotnie zajmował się trójką dzieci.

ZOBACZ: Kulisy śmierci 14-latki z Andrychowa wychodzą na jaw. Głos zabrał mieszkaniec

Kilka lat temu mama 14-letniej Natalii zmarła. W wieku zaledwie 32 lat kobieta przegrała walkę z nowotworem. Trójka dzieci z dnia na dzień została bez matki. Pod koniec 2023 r. rodzina Natalii ponownie przeżywa żałobę. Smutek po odejściu 14-latki odbił się jednak szerokim echem. Mieszkańcy Andrychowa podjęli kilka konkretnych działań.

Młodzież odwołała imprezy andrzejkowe

Dziewczyna wspominana jest jako spokojna i grzeczna osoba. Nigdy nie miało miejsca uciekanie przez nią z domu, czy sięganie po alkohol i używki. Pod billboardem reklamowym w Andrychowie pojawiło się morze zniczy. Miejsce, gdzie zasłabła 14-latka zostało rozświetlone przez lampki zapalane w formie uczczenia pamięci Natalii. Młodzież z miasta, gdzie doszło do tragedii, z miejsca odwołała wszystkie zaplanowane wydarzenia.

ZOBACZ: Kolejna śmierć z wychłodzenia. Właśnie przekazano tragiczne wieści

- W szkołach odwołano wszystkie imprezy andrzejkowe. Młodzież wspólnie to bardzo przeżywa. Wszyscy to bardzo przeżywamy - przekazał Tomasz Żak, burmistrz Andrychowa w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Źródło: PAP, Se.pl

Tagi: Nie żyje