Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 25-latka nagle straciła panowanie nad autem. W środku było czworo małych dzieci
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 28.11.2023 14:53

25-latka nagle straciła panowanie nad autem. W środku było czworo małych dzieci

wypadek
OSP Sędziszów Małopolski

Do niebezpiecznego wypadku doszło we wtorek 28 listopada w Sędziszowie Małopolskim na Podkarpaciu. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Poszkodowanych zostało aż sześć osób, w tym czworo małych dzieci.

Niebezpieczny wypadek na Podkarpaciu. W samochodzie małe dzieci

Do zdarzenia doszło we wtorek 28 listopada nad ranem, około godziny 8.30 na ul. Księżomost w Sędziszowie Małopolskim (woj. podkarpackie). Na drodze wojewódzkiej nr 987 auto osobowe zderzyło się z ciężarówką.

W samochodzie razem z 25-letnią kierującą podróżowało czworo małych dzieci. Wszyscy zostali zabrani do szpitala. Droga była zablokowana, a na miejscu pojawiły się wszystkie służby.

Ksiądz zdradził, jak nie dać się oszukać w czasie kolędy. Można stracić sporo pieniędzy

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. 6 osób rannych, w tym dzieci

Policja poinformowała, że kierowca ciężarówki, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z osobówką, zjechał z drogi i wpadł do rowu.

- Kierująca volkswagenem 25-latka na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jadący z naprzeciwka 53-latek kierujący ciężarowym mercedesem, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z drogi i wjechał do rowu - poinformował aspirant Rafał Kozób z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. Poszkodowane małe dzieci

Wstępne informacje policji mówiły o czterech osobach poszkodowanych. Jak się później okazało, łącznie aż 6 osób wymagało opieki medycznej: 53-letni kierowca ciężarówki, kierująca samochodem osobowym 25-letnia kobieta oraz czworo jej pasażerów: 3-letni chłopiec, 5-letnia dziewczynka i dwie 6-latki. Wszyscy zostali zabrani do szpitala.

3.png
OSP Sędziszów Małopolski
1.png
OSP Sędziszów Małopolski