Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Zaskakujące słowa na koniec "Faktów" TVN. Diana Rudnik ujawniła, co się jutro stanie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.12.2023 20:53

Zaskakujące słowa na koniec "Faktów" TVN. Diana Rudnik ujawniła, co się jutro stanie

Diana Rudnik
"Fakty" TVN, wydanie z dn. 02.12.2023 r.

Wielkie zmiany w “Faktach” TVN. Diana Rudnik na koniec sobotniego (02.12) wydania serwisu przekazała widzom ważną informację na temat modyfikacji czasu emisji “Faktów”. Czy to zmiana na stałe? Prowadząca wszystko wyjaśniła.

Zmiany w "Faktach" TVN, zmienia się godzina emisji serwisu

W sobotę 2 grudnia “Fakty” TVN poprowadziła Diana Rudnik. Dziennikarka dzień wcześniej przekazała widzom stacji radosną nowinę na temat wielkiego sukcesu. Oglądalność Faktów oraz TVN24 w listopadzie była olbrzymia i stacja zanotowało zwycięstwo nad wszystkimi konkurentami, w tym nad “Wiadomościami” TVP.

Niemniej na sam koniec sobotniego wydania “Faktów” TVN padły słowa, które mogły zaskoczyć sporą część widzów. Niektórzy mogli jej nawet nie usłyszeć, gdyż były to ostanie słowa Diany Rudnik na antenie. Sprawa jest natomiast kluczowa, gdyż dotyczy faktu zmiany godziny emisji “Faktów” TVN.

Rodzina i znajomi zmarłej 14-latki z Andrychowa przerwali milczenie. Padły mocne słowa

"Fakty" TVN o 19:30, Diana Rudnik zdradziła powody

“Fakty” TVN nie będą emitowane o godzinie 19. Diana Rudnik oficjalnie przekazała taką wiadomość widzom na koniec sobotniego spotkania na antenie TVN. Niemniej nie jest to zmiana na stałe.

ZOBACZ: Danuta Holecka odchodzi z TVP? Znany dziennikarz "ciepło" ją pożegnał

- Ja dziękuję do zobaczenia jutro w Faktach… wyjątkowo o 19:30 - powiedział Diana Rudnik. Szybko wyjaśniła powody tej niecodziennej decyzji. Serwis zostanie dostosowany do ważnego sportowego wydarzenia. “Fakty” TVN zostaną emitowane o pół godziny później “zaraz po niedzielnym konkursie skoków w Lillehammer”. - Spokojnego wieczoru - powiedziała Diana Rudnik i wstała od stołu, gdzie prezentowała sobotnie materiały.

Skoki narciarskie ponownie w TVN

Skoki narciarskie w sezonie 2023/2024 ponownie emitowane są przez TVN. Po wielu latach goszczenia skoków narciarskich na antenie TVP od sezonu 2020/2021, koncern Discovery zdecydował o zakończeniu udzielania sublicencji na transmisję. Co ciekawe, to właśnie Discovery posiada od 2015 r. prawa do pokazywania skoków narciarskich.

ZOBACZ: Maciej Orłoś zdradził kulisy odejścia z TVP. Nie zniknął z Teleexpressu od razu

Wyczyny polskich skoczków oglądać można na głównej antenie TVN. Konkursy transmitowane są również na Eurosporcie. - Jeśli chodzi o skoki, nic się nie zmienia. Będziemy kontynuować to, co było w dwóch ostatnich latach - mówił Bogdan Czaja, Group vice president – programming & operations w TVN Warner Bros. Discovery.

Źródło: goniec.pl, press.pl