Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zaatakował kasjerkę czekoladą. Policjanci, którzy go przeszukali nie mogli uwierzyć własnym oczom
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 03.02.2023 15:37

Zaatakował kasjerkę czekoladą. Policjanci, którzy go przeszukali nie mogli uwierzyć własnym oczom

kajdanki
KWP Białystok/ Zdjęcie ilustracyjne

Lublin. Tamtejsi policjanci zatrzymali mężczyznę ze znaczną ilością amfetaminy. Sytuacja była jednak o tyle nietypowa, że mundurowi zostali wezwani ze względu na dużą agresję 30-latka, który zaatakował kasjerkę jednego ze sklepów... czekoladą. Mężczyźnie grożą spore konsekwencje.

Wpadł z narkotykami, nietypowy powód zatrzymania

W środę (1 lutego) policjanci z Komendy Miejskiej w Lublinie otrzymali nietypowe zgłoszenie. W jednym ze sklepów, agresywny mężczyzna uderzył w głowę jedną z pracowniczek "nietypowym narzędziem". - Z informacji przekazanych przez pracowników jednego ze sklepów wynikało, iż ujęli mężczyznę, który miał być agresywny i zaatakował czekoladą kasjerkę - opisuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Funkcjonariusze policji, którzy szybko zjawili się na miejscu incydentu wylegitymowali mężczyznę. - Podczas kontroli okazało się, że ma on przy sobie sporą ilość białej substancji. Już na pierwszy rzut oka policjanci podejrzewali, że to narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki trafiły do testów. Badania wykazały, że 30-latek miał przy sobie ponad 100 gramów amfetaminy - tłumaczy rzecznik prasowy KMP w Lublinie.

W piątek mężczyzna został doprowadzany do prokuratury, gdzie będzie przesłuchiwany i usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Jak dowiadujemy się, policjanci wnioskują o wystąpienie do sądu o areszt. Za popełnione czyny 30-latkowi może grozić nawet do 10 lat więzienia.

Wpadł z narkotykami. Powodem zatrzymania był jednak atak na kasjerkę... czekoladą. Źródło: KMP Lublin
Wpadł z narkotykami. Powodem zatrzymania był jednak atak na kasjerkę... czekoladą. Źródło: KMP Lublin

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: KMP Lublin