Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Była 19:30. Anita Werner nawet nie czekała na koniec "Faktów" TVN
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 13.06.2024 21:09

Była 19:30. Anita Werner nawet nie czekała na koniec "Faktów" TVN

Anita Werner
Fot. TVN/"Fakty" (wydanie z dnia 13.06.2024)

Tradycyjnie o 19 widzowie TVN-u mogli zobaczyć najnowsze wydanie ”Faktów”, które poprowadziła Anita Werner. Tuż przed końcem programu informacyjnego pojawiła się jednak niecodzienna informacja. Prezenterka nie mogła ukryć uśmiechu – chodzi o sukces dziennikarza TVN24.

Anita Werner zaskoczyła widzów w najnowszym wydaniu ”Faktów”

W najnowszym wydaniu ”Faktów” pojawiły się materiały o najważniejszych wydarzeniach mijającego dnia, w tym o wprowadzeniu strefy buforowej przy granicy z Polski z Białorusią, która działa od dzisiaj (13 czerwca). Poruszono ponownie także kwestie niedzieli handlowej, której projekt zniesienia będzie jutro postawiony pod głosowanie w Sejmie. Mimo wielu trudnych tematów, na sam koniec programu widzowie TVN-u mogli usłyszeć z ust Anity Werner pozytywną informację.

Tragiczny wypadek w polskiej miejscowości. Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR

Sukces dziennikarza TVN24. Anita Werner złożyła gratulacje na wizji

Okazuje się, że TVN może pochwalić się kolejnym sukcesem swojego dziennikarza. Anita Werner złożyła na antenie gratulacje dla Piotra Jaconia. Dziennikarka nie czekała nawet do końca wydania.

A teraz wielkie gratulacje dla naszego kolegi z TVN24. Piotr Jacoń został ”Ambasadorem Różnorodności” i jest to wyróżnienie za dziennikarstwo przy załamujące tabu i otwierające oczy na potrzeby drugiego człowieka – powiedziała.

ZOBACZ: Monika Olejnik nie wytrzymała ze śmiechu. “Pani mówi jakieś głupoty”

Piotr Jacoń "Ambasadorem Różnorodności"

Piotr Jacoń uzyskał tytuł ”Ambasadora Różnorodności”. Wyróżnienie przyznawane jest przez miesięcznik ”My Company Polska” osobom, organizacjom i firmom, które w swojej działalności promują różnorodności i równość.

Osoby spod znaku tęczy oczekują odnalezienia w społeczeństwie w ramach tej różnorodności. Bardzo często się zapomina o tym, że ta ich cecha, która gdzieś się odnajduje w jednej z tych literek LGBTQ+, jest tylko naprawdę jedną z ich części – powiedział.

Dziennikarz jest ojcem transpłciowej Wiktorii, z którą pracuję obecnie nad książką. Mówi o tym otwarcie i nie tylko na antenie TVN zwiększa świadomość na temat społeczności LGBTQ+.

Jak rozmawialiśmy o jej transpłciowości, to ona bardzo starała się to podkreślać (red. tą różnorodność), a teraz ja się staram to podkreślać, bo jestem także jej ambasadorem – dodał Piotr Jacoń.

Projekt bez nazwy - 2024-06-13T204610.813.png
(Fot. TVN/"Fakty" (wydanie z dnia 13.06.2024)