Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Poszedł do sklepu z ukrytą kamerą. Nagranie trafiło do sieci
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 13.06.2024 23:05

Poszedł do sklepu z ukrytą kamerą. Nagranie trafiło do sieci

sklep
Fot. Iberion (zdj. ilustracyjne), scree YouTube.com/@LukasTV

Youtuber o pseudonimie LukasTV znany jest w internetowej społeczności z tworzenia materiałów o charakterze humorystycznym, które nagrywa z ukrytej kamery. Teraz udało mu się sfilmować to, co robią niektórzy klienci w sklepie spożywczym. W sieci rozpętała się burza – internauci zgodnie stwierdzili, że takie zachowanie jest obrzydliwe.

Pokazał zachowanie ludzi w sklepie

W codziennym pośpiechu nieczęsto myślimy o tym, skąd pochodzą zakupione przez nas produkty, a tym bardziej o tym, kto miał z nimi styczność chwilę przed zakupem. Youtuber LukasTV niedawno opublikował nagranie, które z pewnością otworzyło na to oczy wielu Polaków. Niektórzy przyznali, że będą już mieli wstręt do pokazanych na filmie produktów.

Była 19:30. Anita Werner nawet nie czekała na koniec "Faktów" TVN

Szokujące nagranie z ukrytej kamery

Łukasz Wdowiak, znany pod pseudonimem LukasTV, pod przebraniem seniora wybrał się do jednego ze sklepów wraz z ukrytą kamerą. Jego film tym razem nie rozbawił widzów, a wręcz oburzył i przeraził. Wszystko przez to, że mężczyzna jako staruszek podchodził do klientów sklepu i zwracał im uwagę na to, że bez rękawiczek obmacują warzywa, owoce, a nawet pieczywo. Po wszystkim nawet nie brali ze sobą produktów, które tak pieczołowicie sprawdzali.

ZOBACZ: Pracownica Biedronki pokazała, co dzieje się minutę po zamknięciu. Nagranie hitem sieci

Internauci nie kryją oburzenia. ”Norma w polskich sklepach”

Nagranie szybko zyskało milion wyświetleń i wywołało niemałą burze w sieci. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. W komentarzach nie kryli swojego oburzenia, a przede wszystkim obrzydzenia.

Masakra jest z tymi ludźmi, kilka razy też uwagę o to zwróciłem, to jeszcze problem był do mnie – przyznał jeden z użytkowników YouTube’a.

Takie macanie owoców, a szczególnie pieczywa brudnymi łapami w polskich sklepach to norma – wtórował kolejny.

Strasznie mnie irytuje, gdy ludzie dotykają pieczywo, a później odkładają. Niestety zazwyczaj to starsi ludzie którym się już nie przemówi, bo wiedzą lepiej... – stwierdził kolejny z komentujących.