Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Zwłoki

Zwłoki

policja
03.07.2024 19:54 Dwa ciała w aucie tuż przy polskiej trasie. Prokuratura ujawniła porażające fakty

Dramat pod Kielcami. Na polnej drodze w miejscowości Nowa Słupia przejezdni zwrócili uwagę na zaparkowanego opla. Kiedy służby zajrzały do środka, dokonały makabrycznego odkrycia. W środku znajdowały się ciała mężczyzny i kobiety. W sprawie wciąż jest wiele niewiadomych, ale prokuratura właśnie przekazała szczegóły śledztwa.

policja
29.05.2024 20:18 Wstrząsające odkrycie w Lublinie. Przechodzień znalazł zwłoki

W miniony wtorek jeden z mieszkańców Lublina dokonał szokującego odkrycia. Przy jednej z ulic znalazł zwłoki mężczyzny. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 67-latka, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie zatrzymano już jedną osobę.

pogrzeb
18.05.2024 21:44 Pracownicy domu pogrzebowego ujawnili, czego żądają rodziny. Pracownica się przeraziła

To, jak radzimy sobie ze stratą bliskiej osoby, jest niezwykle indywidualną kwestią. Osoby, które ze śmiercią spotykają się na co dzień, opowiedziały o kulisach swojej pracy. Jak się okazuje, niektórzy ludzie składają do nich nietypowe prośby w związku z organizacją ostatniego pożegnania.

trumna
08.05.2024 08:08 Szokujące sceny na pogrzebie. Rodzina jest załamana

Bliscy zmarłego pana Czesława przeżyli prawdziwy koszmar. Kiedy zjawili się na ostatnim pożegnaniu, zostali skandalicznie potraktowani. Jak relacjonowała pani Aurelia, w czasie pogrzebu wszyscy zebrani słyszeli hałas piły elektrycznej. Do tego zewsząd dochodził wszechobecny odór rozkładających się zwłok.

policja
30.04.2024 19:35 Awantura w Murowanej Goślinie. Na ulicy znaleziono zwłoki

Tragiczny finał kłótni w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie). Po tym, jak między trzema mężczyznami doszło do awantury, ciało jednego z nich znaleziono na ulicy. Drugi z uczestników szarpaniny trafił do szpitala, zaś trzeci przez kilkadziesiąt minut był poszukiwany przez policję. Ostatecznie udało się go zatrzymać. Przebywał w swoim mieszkaniu.

policja
22.04.2024 09:26 Tragedia na Dolnym Śląsku. Rolkarz znalazł w rowie zwłoki mężczyzny

Tragedia w miejscowości Rogoźnik koło Legnicy. W niedzielę przejeżdżający na rolkach mężczyzna odnalazł ciało. Ofiara znajdowała się w przydrożnym rowie. W sprawie pojawiły się już pierwsze ustalenia. Mężczyzna miał zostać potrącony, wytypowano już podejrzanego. 

straż, Odra
21.04.2024 12:22 Ciało mężczyzny w Odrze. Zauważył je wędkarz

W sobotę (20.04) nad Odrą w miejscowości Łany we Wrocławiu pojawili się strażacy i policja. Wędkarz wezwał służby, gdyż zauważył dryfujące na powierzchni wody ciało. Mężczyzny nie udało się uratować. Nie wiadomo również, kim jest. Prokurator zlecił sekcję zwłok.

policja
19.04.2024 10:46 Tragedia w polskim szpitalu. Znaleziono zwłoki 75-latka

Czwartkowej nocy na terenie szpitala przy ul. Bytomskiej w Tarnowskich Górach znaleziono ciało 75-latka. Wcześniej mężczyzna na własną rękę opuścił szpital. Od tamtego momentu trwały jego poszukiwania.

policja
08.04.2024 17:51 Media: Trzy ciała w kamienicy na warszawskiej Woli. Na miejscu służby, są zatrzymani

Dramatyczne popołudnie na warszawskiej Woli. Na terenie jednej z opuszczonych kamienic znalezione zostały aż trzy ciała. Media informują ponadto, że zwłok może być jeszcze więcej. Na miejscu są obecne policja, prokuratura, a także Żandarmeria Wojskowa. Nieoficjalnie wiadomo, że w sprawie zatrzymano sześć osób.

policja wodna
07.04.2024 22:44 Dryfujące ciało na jeziorze. Odkrycia dokonały dzieci w Złotowie

Tragiczne odkrycie nad Jeziorem Zaleskim w wielkopolskim Złotowie. Bawiące się na brzegu zbiornika dzieci zauważyły w wodzie dryfujące zwłoki. Na miejscu zjawiły się policja, straż pożarna i prokurator. Tożsamość denata jest wciąż ustalana.

policja
03.04.2024 20:36 Dramatyczne odkrycie w Małopolsce. Znaleziono ciała dwóch kobiet

W środę po południu w jednym z domów w miejscowości Spytkowicach (woj. małopolskie) znaleziono ciała dwóch kobiet. Jak informują lokalne media, w sprawie ustalono już podejrzanego. Trwają jego poszukiwania, prawdopodobnie jest on członkiem rodziny.

straż pożarna
03.04.2024 16:15 Tragedia na Podkarpaciu. Znalazł ciało sąsiada w stawie

Makabryczne odkrycie w Przyłęku (woj. podkarpackie). Mężczyzna przechodził koło prywatnego stawu, kiedy nagle zauważył unoszące się na wodzie ciało. Jak się okazało, należało do jego sąsiada. Niezwłocznie rzucił się na pomoc i samodzielnie wyciągnął 40-latka na brzeg. Niestety, nie był w stanie już nic zrobić. 

policja
24.03.2024 17:10 Poszli na ryby. Z wody wyłowili zwłoki mężczyzny

Wędkarze z Lublina dokonali makabrycznego odkrycia. Na wodzie w Zalewie Zemborzyckim unosiły się zwłoki mężczyzny. Wyciągnęli ciało na brzeg i niezwłocznie powiadomili służby. Śledczy mają już pierwsze ustalenia w sprawie - ofiarę udało się zidentyfikować. 

Krzysztof Dymiński
23.03.2024 22:05 Tata Krzysztofa Dymińskiego wyłowił ciało z Wisły. Mama wydała komunikat

Około godziny 12 w okolicy mostu Północnego (im. Marii Skłodowskiej-Curie) w Warszawie zaroiło się od służb. Z Wisły wyłowiono ciało około mężczyzny. Na miejscu trwają pracę policji pod nadzorem prokuratura. W sprawie zabrała głos matka zaginionego 10 miesięcy temu Krzysztofa Dymińskiego. To właśnie jej mąż odnalazł zwłoki.

policja
19.03.2024 14:58 Wybrał się na spacer i dokonał strasznego odkrycia. W akcji wiele służb

Mieszkaniec wsi Dys pod Lublinem postanowił udać się na spacer w okolicy, w której trwa budowa przedszkola. Nagle zobaczył, że tuż przed nim znajduje się ludzka czaszka. Szczątki wystawały z ziemi, nie sposób było ich nie zauważyć. Chwilę później okazało się, że na terenie budowy znajdują się kolejne elementy szkieletu. Sprawę wyjaśniają służby.

policja
22.02.2024 15:07 Tragiczne odkrycie w Wielkopolsce. Nowy właściciel od razu wezwał służby

Przyprawiające o ciarki na plecach odkrycie w domu w Rudnej (woj. wielkopolskie). Nowy nabywca nieruchomości w jednym z pomieszczeń natknął się na coś, co zmusiło go do wezwania na miejsce policji i prokuratury. Grozy sprawie nadaje fakt, że poprzedni właściciel budynku zaginął w niejasnych okolicznościach. Mężczyznę ostatni raz widziano w 1999 roku.

policja
15.02.2024 20:39 Ciało kobiety w rzece. Znali ją wszyscy mieszkańcy

Porażające odkrycie w rzece w Zubrzycy Dolnej. W czwartek (15 lutego) przypadkowa osoba natknęła się na leżące w wozie zwłoki kobiety. Zmarła to doskonale znana lokalnej społeczności 49-latka. Mieszkańcy miejscowości są w szoku.

policja
18.01.2024 13:31 Żychlin. Przez miesiąc trzymali zwłoki pod podłogą. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

Policjanci dokonali koszmarnego odkrycia w jednym z budynków koło Żychlina pod Kutnem w województwie łódzkim. Pod podłogą domu znaleźli ciało poszukiwanego od miesiąca 72-latka. Zarzuty w tej sprawie usłyszały dwie osoby.

policja szkoła
02.01.2024 13:21 Gorzów Wlkp.: Tragiczne odkrycie w szkolnej piwnicy. Natychmiast odwołano lekcje i wezwano służby

Makabrycznie rozpoczął się Nowy Rok dla uczniów i pracowników jednej ze szkół podstawowych w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie). Na terenie placówki znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają policja i prokuratura. We wtorek i środę (2 i 3 stycznia) zajęcia mają być odwołane.

parawan policja
23.12.2023 15:39 Dramat podczas poszukiwań zaginionego 26-latka. Z Wisły wyłowiono ciało kobiety

Tragiczny wątek w sprawie zaginięcia 26-letniego Dawida Moskala. W trakcie akcji poszukiwawczej mężczyzny, służby natknęły się na zwłoki młodej kobiety. Ciało znaleziono w Wiśle na wysokości Chełmna. Wstępnie ustalono, że należy ono do 19-latki z Bydgoszczy, która zniknęła na początku listopada.

policja
21.12.2023 08:19 Furmany. Dzieci znalazły w kanale zwłoki mężczyzny.

Dzieci w Furmanach na Podkarpaciu znalazły w kanale zwłoki. Na miejscu pojawiła się policja, która rozpoczęła wyjaśnianie okoliczności zgonu mężczyzny. Wykluczono jeden scenariusz dotyczący okoliczności śmierci 63-latka.

policja
09.12.2023 22:11 Wielka awantura przed kostnicą. Chcieli zabrać zwłoki, interweniowała policja

Niemały skandal pod jedną z kostnic w Ostrowie Wielkopolskim. Przed budynkiem rozpętała się głośna kłótnia, którą zwieńczyły nawet przepychanki, a powodem był spór o ciało zmarłego Ukraińca. Zwłoki mężczyzny koniecznie chciała odebrać firma pogrzebowa z jego kraju, ale nie miała wymaganych do tego dokumentów. Na miejscu musiała interweniować policja.

policja
09.12.2023 18:37 19-latka i 20-latek znalezieni martwi w łóżku. Prokuratura wszczęła śledztwo

Nie żyją 19-letnia kobieta i 20-letni mężczyzna ze Słupska. Ciała pary znaleziono leżące w łóżku w jednym z mieszkań. Śledczy ustalają przyczynę ich tajemniczego zgonu. Postępowanie prowadzone jest na razie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

policja
09.12.2023 16:02 Dramatyczne odkrycie na plaży w Gdyni. W wodzie dryfowały zwłoki kobiety

Tragiczne informacje z Gdyni. W sobotę (9 grudnia) nad ranem z wody przy tawernie w Orłowie wyłowiono ciało kobiety. Denatka w wieku ok. 50-60 lat nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Prokuratura przekazała wstępne ustalenia w sprawie.

policja
29.11.2023 08:06 Baboszewo. Tragiczne odkrycie w piwnicy Urzędu Gminy. Pracownik natknął się na zwłoki mężczyzny

Przerażające sceny w Baboszewie nieopodal Płońska na Mazowszu. Policjanci musieli pilnie interweniować w tamtejszym Urzędzie Gminy. Powodem było tragiczne odkrycie, jakiego dokonano w podziemiach instytucji. Jeden z pracowników, zupełnie przez przypadek, natknął się na zwłoki 43-latka.

policja
26.11.2023 16:36 Pabianice. Zwłoki mężczyzny z ranami kłutymi w łazience. Zatrzymano dwie osoby

Tragiczne doniesienia z Pabianic (woj. łódzkie). W sobotę (25 listopada) wieczorem w jednym z mieszkań na terenie miasta odnaleziono zwłoki mężczyzny. Wszelkie ślady na jego ciele wskazują, że zginął od ciosów nożem. W sprawie zatrzymano już dwie osoby.

policja
20.11.2023 14:07 Nowe ustalenia ws. potrójnego zabójstwa w Puszczykowie. Ujawniono szczegóły

Kolejne, porażające szczegóły dotyczące zbrodni w Puszczykowie. Do nowych ustaleń mieli dotrzeć dziennikarze Wirtualnej Polski. Według ich wiedzy, potwierdza się informacja jakoby zabójstwa miał dokonać 42-letni ojciec i mąż ofiar. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę na terenie jednej z galerii handlowych w Poznaniu, prawdopodobnie kilka dni po dokonaniu zabójstwa. To jednak nie wszystko, bowiem dalsze doniesienia dosłownie mrożą krew w żyłach.

jezioro policja
19.11.2023 15:27 Olsztyn. Tragiczne odkrycie na jeziorze Długim. Nie żyje zaginiony 38-latek

Dramatyczne odkrycie na Jeziorze Długim w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie). Przypadkowy przechodzień zauważył w zbiorniku dryfujące ludzkie ciało. Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby ratownicze. Policja i prokuratura ustalają okoliczności śmierci denata.