Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Zwłoki

Zwłoki

policja
22.02.2024 15:07 Tragiczne odkrycie w Wielkopolsce. Nowy właściciel od razu wezwał służby

Przyprawiające o ciarki na plecach odkrycie w domu w Rudnej (woj. wielkopolskie). Nowy nabywca nieruchomości w jednym z pomieszczeń natknął się na coś, co zmusiło go do wezwania na miejsce policji i prokuratury. Grozy sprawie nadaje fakt, że poprzedni właściciel budynku zaginął w niejasnych okolicznościach. Mężczyznę ostatni raz widziano w 1999 roku.

policja
15.02.2024 20:39 Ciało kobiety w rzece. Znali ją wszyscy mieszkańcy

Porażające odkrycie w rzece w Zubrzycy Dolnej. W czwartek (15 lutego) przypadkowa osoba natknęła się na leżące w wozie zwłoki kobiety. Zmarła to doskonale znana lokalnej społeczności 49-latka. Mieszkańcy miejscowości są w szoku.

policja
18.01.2024 13:31 Żychlin. Przez miesiąc trzymali zwłoki pod podłogą. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

Policjanci dokonali koszmarnego odkrycia w jednym z budynków koło Żychlina pod Kutnem w województwie łódzkim. Pod podłogą domu znaleźli ciało poszukiwanego od miesiąca 72-latka. Zarzuty w tej sprawie usłyszały dwie osoby.

policja szkoła
02.01.2024 13:21 Gorzów Wlkp.: Tragiczne odkrycie w szkolnej piwnicy. Natychmiast odwołano lekcje i wezwano służby

Makabrycznie rozpoczął się Nowy Rok dla uczniów i pracowników jednej ze szkół podstawowych w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie). Na terenie placówki znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają policja i prokuratura. We wtorek i środę (2 i 3 stycznia) zajęcia mają być odwołane.

parawan policja
23.12.2023 15:39 Dramat podczas poszukiwań zaginionego 26-latka. Z Wisły wyłowiono ciało kobiety

Tragiczny wątek w sprawie zaginięcia 26-letniego Dawida Moskala. W trakcie akcji poszukiwawczej mężczyzny, służby natknęły się na zwłoki młodej kobiety. Ciało znaleziono w Wiśle na wysokości Chełmna. Wstępnie ustalono, że należy ono do 19-latki z Bydgoszczy, która zniknęła na początku listopada.

policja
21.12.2023 08:19 Furmany. Dzieci znalazły w kanale zwłoki mężczyzny.

Dzieci w Furmanach na Podkarpaciu znalazły w kanale zwłoki. Na miejscu pojawiła się policja, która rozpoczęła wyjaśnianie okoliczności zgonu mężczyzny. Wykluczono jeden scenariusz dotyczący okoliczności śmierci 63-latka.

policja
09.12.2023 22:11 Wielka awantura przed kostnicą. Chcieli zabrać zwłoki, interweniowała policja

Niemały skandal pod jedną z kostnic w Ostrowie Wielkopolskim. Przed budynkiem rozpętała się głośna kłótnia, którą zwieńczyły nawet przepychanki, a powodem był spór o ciało zmarłego Ukraińca. Zwłoki mężczyzny koniecznie chciała odebrać firma pogrzebowa z jego kraju, ale nie miała wymaganych do tego dokumentów. Na miejscu musiała interweniować policja.

policja
09.12.2023 18:37 19-latka i 20-latek znalezieni martwi w łóżku. Prokuratura wszczęła śledztwo

Nie żyją 19-letnia kobieta i 20-letni mężczyzna ze Słupska. Ciała pary znaleziono leżące w łóżku w jednym z mieszkań. Śledczy ustalają przyczynę ich tajemniczego zgonu. Postępowanie prowadzone jest na razie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

policja
09.12.2023 16:02 Dramatyczne odkrycie na plaży w Gdyni. W wodzie dryfowały zwłoki kobiety

Tragiczne informacje z Gdyni. W sobotę (9 grudnia) nad ranem z wody przy tawernie w Orłowie wyłowiono ciało kobiety. Denatka w wieku ok. 50-60 lat nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Prokuratura przekazała wstępne ustalenia w sprawie.

policja
29.11.2023 08:06 Baboszewo. Tragiczne odkrycie w piwnicy Urzędu Gminy. Pracownik natknął się na zwłoki mężczyzny

Przerażające sceny w Baboszewie nieopodal Płońska na Mazowszu. Policjanci musieli pilnie interweniować w tamtejszym Urzędzie Gminy. Powodem było tragiczne odkrycie, jakiego dokonano w podziemiach instytucji. Jeden z pracowników, zupełnie przez przypadek, natknął się na zwłoki 43-latka.

policja
26.11.2023 16:36 Pabianice. Zwłoki mężczyzny z ranami kłutymi w łazience. Zatrzymano dwie osoby

Tragiczne doniesienia z Pabianic (woj. łódzkie). W sobotę (25 listopada) wieczorem w jednym z mieszkań na terenie miasta odnaleziono zwłoki mężczyzny. Wszelkie ślady na jego ciele wskazują, że zginął od ciosów nożem. W sprawie zatrzymano już dwie osoby.

policja
20.11.2023 14:07 Nowe ustalenia ws. potrójnego zabójstwa w Puszczykowie. Ujawniono szczegóły

Kolejne, porażające szczegóły dotyczące zbrodni w Puszczykowie. Do nowych ustaleń mieli dotrzeć dziennikarze Wirtualnej Polski. Według ich wiedzy, potwierdza się informacja jakoby zabójstwa miał dokonać 42-letni ojciec i mąż ofiar. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę na terenie jednej z galerii handlowych w Poznaniu, prawdopodobnie kilka dni po dokonaniu zabójstwa. To jednak nie wszystko, bowiem dalsze doniesienia dosłownie mrożą krew w żyłach.

jezioro policja
19.11.2023 15:27 Olsztyn. Tragiczne odkrycie na jeziorze Długim. Nie żyje zaginiony 38-latek

Dramatyczne odkrycie na Jeziorze Długim w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie). Przypadkowy przechodzień zauważył w zbiorniku dryfujące ludzkie ciało. Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby ratownicze. Policja i prokuratura ustalają okoliczności śmierci denata.

świeczka Grzegorz Borys policja
15.11.2023 12:10 Dotarli do nowych faktów ws. Grzegorza Borysa. Wiadomo, co stało się z ciałem 44-latka

Sprawą obławy za Grzegorzem Borysem przez ponad dwa tygodnie żyły wszystkie media w kraju. Ciało mężczyzny podejrzanego o brutalne zabójstwo swojego 6-letniego synka udało się w końcu odnaleźć w gdyńskim zbiorniku wodnym Lepusz. Mimo śmierci poszukiwanego, prokuratura wciąż nie zamyka śledztwa i ma zamiar zbadać wiele wątków. Co w tym czasie dzieje się ze zwłokami 44-latka? “Fakt” dotarł do nieznanych wcześniej informacji.

Grzegorz Boys policjanci
06.11.2023 12:05 Zwłoki Grzegorza Borysa znalezione w Gdyni? Prokuratura zabrała głos. To pierwsze informacje dotyczące kulis sprawy

Nieoficjalne wiadomości na temat zakończenia poszukiwań Grzegorza Borysa pojawiły się w poniedziałek 6 listopada. Prokuratura w Gdańsku zabrała głos. Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące kulis znalezienia zwłok. Czy to na pewno poszukiwany 44-latek?

policja policjanci las
04.11.2023 15:20 W lesie znaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje, że był poszukiwany

Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w lesie w sobotę 4 listopada. Policjanci otrzymali około godziny 8 wiadomość o ujawnieniu ciała na terenie rezerwatu Białowieskiego Parku Narodowego. Śledczy wiedzą kim, najprawdopodobniej jest zmarły. Jego poszukiwania trwały od dawna.

Jacek Jaworek
16.10.2023 17:12 Nowe informacje ws. Jacka Jaworka. Z ziemi wystawała czaszka i kości

W sobotę 14 października media obiegła elektryzująca wiadomość o zwłokach, które znaleziono w lesie nieopodal wsi Borowce. To właśnie w tej miejscowości ponad dwa lata temu doszło do brutalnej zbrodni, jakiej dopuścił się poszukiwany od tego czasu Jacek Jaworek. Służby nie wykluczają więc, że ujawnione ciało może należeć właśnie do zbiega. Prokuratura w końcu podjęła kluczową decyzję, mogącą doprowadzić sprawę do finału.

Jacek Jaworek dom
15.10.2023 13:13 Zwłoki Jacka Jaworka znalezione 20 km od wsi Borowce? Policja komentuje

Jacek Jaworek został znaleziony? Policja potwierdziła, iż w lesie niedaleko wsi Borowce ujawniono zwłoki w stanie znacznego rozkładu. Policja zabrała głos i wydała jednoznaczny komunikat. Trzeba opierać się na konkretnym dowodzie.

pożar
20.09.2023 17:27 Śląsk. Samochód stał obok lasu, w środku zwęglone zwłoki

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 20 września w samym środku nocy w Gilowicach (woj. śląskie). Policjanci zostali wezwani do zgłoszenia dotyczącego płonącego samochodu. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Chwilę później, strażacy dokonali makabrycznego odkrycia.

policja
14.09.2023 14:50 Poczuli fetor na klatce. W mieszkaniu dokonali strasznego odkrycia

Mieszkańcy bloku przy ul. Łojewskiej na warszawskim Targówku od jakiegoś czasu skarżyli się na przerażający fetor na klatce. W pewnym momencie zapach stał się tak dokuczliwy, że postanowili działać i zawiadomili zarządcę. Niedługo po tym fakcie, na miejscu zaroiło się od służb. To, co policja i straż odkryły w jednym z mieszkań, dosłownie jeży włosy na głowie.

policja
01.09.2023 22:58 Jednego dnia znaleźli dwa ciała w Warszawie. Tragiczny dzień w stolicy

Tragiczne doniesienia ze stolicy. Obok komendy policji przy ul. Żeromskiego na Bielanach odnaleziono ludzkie zwłoki. Do równie dramatycznego odkrycia doszło także dzisiaj przed godziną 16.00 na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie na terenie budowy przy ulicy Szwedzkiej strażacy wydobyli ciało ze zbiornika na deszczówkę.

wypadek w Chodlu
30.08.2023 09:10 Ciała dwóch ofiar wypadku w Chodlu zostały zamienione. Prokuratura wszczęła postępowanie

Prokuratura w Lublinie właśnie poinformowała, że w sprawie pomyłki w oznaczeniu ciał dwóch ofiar wypadku w Chodlu zostanie przeprowadzone osobne postępowanie. Ma ono odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób doszło do tragicznej pomyłki. Śledczy oczekują aktualnie na wyniki pierwszej ekshumacji. W wypadku, do którego doszło 14 sierpnia, zginęły trzy kobiety, aktorki lokalnego teatru.

oględziny
29.08.2023 09:36 Ciała czteroosobowej rodziny znalezione w mieszkaniu. Wśród ofiar niemowlę i 3-latek

Rodzinna tragedia w Stanach Zjednoczonych. W jednym z mieszkań w Nowym Jorku w poniedziałkowy (28.08) wieczór ujawniono ciała czterech osób, w tym dwójki małych dzieci. Wszyscy zmarli mieli rany cięte lub kłute zadane nożem. Policja ma zatrważające podejrzenia.

taśma policyjna
25.08.2023 14:05 Zwłoki 28-latka w pozycji klęczącej znalezione w łazience. Wcześniej miało dojść do awantury

Dramatyczne odkrycie na krakowskim osiedlu Uroczym. W jednym z mieszkań znaleziono zakrwawione zwłoki 28-latka w pozycji klęczącej. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja, która zatrzymała już dwie osoby. Według medialnych doniesień, zaledwie dzień wcześniej w lokalu miało dojść do awantury, a do mężczyzny próbowano wezwać pogotowie, ale pomocy odmówiono.

policja pilne
30.07.2023 13:19 Reda. Nie żyją 6-letnia dziewczynka i jej tata. "Zginęli od ran ciętych"

Tragiczne odkrycie w jednym z mieszkań w Redzie (woj. pomorskie). W sobotę wieczorem ujawniono tam ciała 32-letniego mężczyzny i 6-letniej dziewczynki. Okoliczności ich śmierci wyjaśniają policja oraz prokuratura. Wstępne ustalenia śledczych dosłownie mrożą krew w żyłach.

straż pożarna
22.07.2023 21:23 Pleszew. Od trzech dni nie widział kolegi. Zwłoki znalazł w studni

Szokujące zdarzenie w wielkopolskim Pleszewie. W przydomowej studni mężczyzna zauważył wystające nogi, po czym natychmiast zawiadomił służby. Na miejsce przybyła m.in. straż pożarna, która podjęła z wody 69-letniego mieszkańca miejscowości. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja.

Colette Law, świeczka
22.07.2023 16:53 Zwłoki młodej kobiety na terenie kościoła. 30-latek usłyszał zarzut morderstwa

Makabryczne znalezisko na terenie kościoła w szkockim Spalding. 27-letnia Colette przeprowadziła się do miasta niecałe dwa miesiące temu, w poniedziałek 17 lipca natomiast jej zwłoki ujawniono w namiocie tuż obok świątyni św. Marii i św. Mikołaja. W sprawie aresztowany został już 30-latek, któremu postawiono zarzut morderstwa. Nie wiadomo jednak, jak doszło do śmierci kobiety.

pogotowie ratunkowe
22.07.2023 16:29 Gdynia. Rozkładające się zwłoki w mieszkaniu. "Z godziny na godzinę jest coraz gorzej"

“Paranoja”, “brak kompetencji”. Tak pani Magdalena opisuje działania, a właściwie ich brak po stronie gdyńskich służb po tym, jak w mieszkaniu swojej matki ujawniła jej zwłoki. Na miejsce natychmiast chciała wezwać policję z koronerem lub lekarza, który stwierdziłby zgon, ale nikt nie zdecydował się interweniować. W efekcie ciało do dziś nie zostało pochowane i leży tam, gdzie je znaleziono. Tłumaczenie pogotowia jest kuriozalne.