Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w polskim szpitalu. Znaleziono zwłoki 75-latka
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 19.04.2024 10:46

Tragedia w polskim szpitalu. Znaleziono zwłoki 75-latka

policja
fot. Andrzej Iwańczuk/East News

Czwartkowej nocy na terenie szpitala przy ul. Bytomskiej w Tarnowskich Górach znaleziono ciało 75-latka. Wcześniej mężczyzna na własną rękę opuścił szpital. Od tamtego momentu trwały jego poszukiwania.

Mężczyzna oddalił się ze szpitala. Do akcji wkroczyła policja

Mężczyznę starano się odnaleźć od czwartkowego wieczora, kiedy to samowolnie oddalił się ze szpitala, w którym przebywał. Ze względu na niską temperaturę i warunki pogodowe, o pomoc poproszono policję. Próbowano także nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami, z którymi zaginiony mógł się kontaktować. 

Polska pilnie poderwała myśliwce. Wojsko wydało ważny komunikat

Tragiczny finał poszukiwań

W nocy z czwartku na piątek policjanci z Tarnowskich Gór ogłosili, że zakończyli poszukiwania mężczyzny. Zwłoki 75-letniego mieszkańca Tworoga znaleziono na terenie szpitala.

Wczoraj przed północą tarnogórscy policjanci zaangażowani w poszukiwania zaginionego 75-letniego mężczyzny, ujawnili jego ciało w rejonie szpitala, w którym przebywał. Niestety na pomoc było już za późno, a przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon – informuje policja

Trwa ustalanie przyczyny śmierci

Na miejscu przeprowadzono czynności, uczestniczył z nich prokurator. Śledczy wyjaśniają teraz przyczyny oraz okoliczności śmierci 75-latka. Tymczasem prokurator zlecił sekcję zwłok.