Goniec.pl
mężczyzna dziecko samobójstwo

East News CHIRAG K (zdjęcie ilustracyjne)

Samobójca spadł na niespełna 2-letniego chłopczyka. Ksiądz odmówił dziecku pogrzebu, afera na Ukrainie

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W Zaporożu mężczyzna postanowił popełnić samobójstwo i wyskoczył z okna jednego z mieszkań. Spadł wprost na wózek, w którym było 21-miesięczne dziecko. Niestety chłopca nie udało się uratować. Rodzina przeżyła kolejny dramat, gdy pop odmówił wyprawienia maluchowi pogrzebu, ponieważ uznał go za heretyka.

Po tym, jak w Zaporożu mężczyzna wyskoczył z okna, doszło do wielkiej rodzinnej tragedii. 39-latek targnął się na swoje życie i przez przypadek zabił też 21-miesięczne dziecko. Skoczek spadł z wysokości 8. piętra prosto na wózek, w którym siedział maluch.

Para spacerowała z dzieckiem pod blokiem, w którym mieszkał 39-letni mężczyzna. Rodzice 21-miesięcznego nie spodziewali się, że niedługo dojdzie do wielkiej tragedii. Gdy sąsiedzi usłyszeli przeraźliwy krzyk matki malucha, zobaczyli, co się stało. Chłopcu nie udało się pomóc.

Mężczyzna, który popełnił samobójstwo, spadł na wózek z dzieckiem

Anna Polishchuk mieszka wraz z mężem i 21-miesięcznym dzieckiem piętro wyżej nad mężczyzną, który feralnego dnia podjął decyzję o próbie samobójczej. Kobieta żegnała się ze swoimi rodzicami, stojąc wraz z parterem i synkiem pod blokiem.

W pewnym momencie na wózek spadł 39-latek, który wyskoczył z 8. piętra. Rodzice natychmiast rzucili się na ratunek dziecku, jednak nic już nie można było zrobić. 21-miesięczny maluch nie przeżył tego wypadku.

[EMBED-243]

Śmierć poniósł także 39-latek z Zaporoża. Podczas śledztwa funkcjonariuszom nie udało się ustalić, dlaczego postanowił targnąć się na swoje życie. Nie wykluczono, że mógł być pod wpływem alkoholu.

Mundurowi nadal badają inne okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Rodzina natomiast zajęła się pogrzebem dziecka, nie spodziewając się, że spotka ich kolejna wielka przykrość – tym razem ze strony Kościoła.

Po samobójstwie mężczyzny i śmierci dziecka rodzina starała się wyprawić pogrzeb

Nieszczęśliwy wypadek spowodowany przez 39-letniego mężczyznę był ogromnym ciosem dla Anny Polishchuk. Kobieta uwielbiała dzieci. Sama pracowała jako nauczycielka w sierocińcu. Stanęła wraz z mężem przed bardzo dużym wyzwaniem emocjonalnym.

Młodzi rodzice chłopca, który nie skończył nawet 2. roku życia, udali się do najbliższej cerkwi, by zorganizować dziecku pogrzeb. Tam spotkali się z szokującą reakcją popa. Duchowny oświadczył, że nie może pochować malucha.

Według popa fakt, że chłopiec został ochrzczony w cerkwi, która należy do patriarchatu kijowskiego, uniemożliwia wyprawienie mu kościelnego pogrzebu. Zgodnie z opinią popa dziecko było heretykiem. Pochowanie go zgodnie z obrzędem byłoby bluźnierstwem.

Fot. Popularne.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >