Goniec.pl
Ślub zakończył się skandalem

Pixabay.com Shutterbug75

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Goście zamarli, panna młoda poślubiła jednego z gości

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Nietypowy ślub odbył się w indyjskim mieście Kanpur. Gdy na ceremonii nie pojawił się pan młody, wszyscy myśleli, że mężczyźnie coś się stało. Wkrótce jednak okazało się, że narzeczony celowo porzucił ukochaną przed ołtarzem. Ku zaskoczeniu wszystkich jego miejsce zajął jeden z gości weselnych.

Ten ślub na pewno na długo zostanie w pamięci gości. Na zaplanowanej ceremonii nie pojawił się pan młody, a rodzina jego wybranki nie kryła oburzenia zachowaniem mężczyzny. Wkrótce jego miejsce przy panne młodej zajął jeden z gości uroczystości.

Panna młoda poślubiła weselnego gościa

Ślub powinien być jednym z najpiękniejszych wspomnień zakochanej pary, która przysięga sobie wieczną miłość w obecności swojej rodziny i przyjaciół. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem, o czym przekonała się jedna z indyjskich rodzin.

Do zaskakującej ceremonii ślubnej doszło w minioną niedzielę w Kanpur, największym mieście indyjskiego stanu Uttar Pradesh. Na uroczystości „varmali”, w której trakcie przyszli małżonkowie wymieniają się girlandami ślubnymi, nie pojawił się pan młody.

Nieobecność wybranka bardzo zmartwiła jego ukochaną, która bała się, że coś mu się stało. W czasie poszukiwań okazało się jednak, że mężczyzna z własnej woli oddalił się w tylko sobie znane miejsce, co oznaczało, że porzucił narzeczoną tuż przed ślubem.

Rodzina panny młodej nie kryła oburzenia zachowaniem mężczyzny, który naraził ich na ogromne koszty. Bliscy niedoszłego pana młodego wpadli więc na zaskakujący pomysł i wybrali nowego kandydata na męża dla porzuconej panny młodej.

Nowy pan młody został wybrany z grona kawalerów zaproszonych na ślub przez bliskich uciekiniera. Rodziny doszły do porozumienia, a ślub ostatecznie odbył się zgodnie ze wcześniejszym planem. 

Bliscy panny młodej postanowili jednak, że nie mogą odpuścić tej zniewagi i zgłosili sprawę na policję, prawdopodobnie w celu uzyskania odszkodowania od rodziny mężczyzny, który porzucił ich krewną przed ślubem.

Wciąż nie udało się jednak ustalić miejsca pobytu niedoszłego pana młodego. Służby poszukują mężczyzny nie tylko na zlecenie rodziny panny młodej, ale również jego krewnych. 

- Otrzymaliśmy również zgłoszenie od ojca pana młodego, który zaapelował o wszczęcie poszukiwań syna. Obie sprawy są w toku - przekazała lokalna policja.

  • Śrem: na cmentarzu leżały wykopane ludzkie szczątki

  • Premier przekazał wiadomość wczoraj wieczorem. Chodzi o plany dot. opieki zdrowotnej

  • Krystyna Feldman była w młodości pięknością

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Polsat News

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >