Goniec.pl

OSP Gocław; Miejski Reporter

26-letnia Karolina zginęła na Mazowszu, jechała na wesele. Mąż opublikował poruszające pożegnanie

25 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

26-latka jechała na wesele, ale zginęła w Lubicach na Mazowszu. Mąż opublikował w sieci emocjonalne pożegnanie ukochanej. - Nie możemy w to uwierzyć - czytamy. Jego słowa porażają. Wiadomo, co z pogrzebem.

Tragiczny wypadek, nieoficjalne ustalenia na temat sprawcy wprawiają w osłupienie

Piątkowy wypadek na Mazowszu odbił się szerokim echem w całym kraju. Jednym z powodów były ustalenia Miejskiego Reportera, który przekazał, że 46-letni kierowca audi w czasie wymijania używał telefonu i nie patrzył na drogę. Mężczyzna zahaczył swoim pojazdem o róg lexusa, którym jechała 26-letnia kobieta i doprowadził do śmiertelnego wypadku.

Miejski Reporter dodał, iż nieoficjalne informacje na temat sprawcy wypadku są druzgocące. 46-latek miał po wyjściu ze szpitala targnąć się na własne życie. Możliwe, że poczucie winy po śmierci 26-letniej Karoliny było nie do wytrzymania. W sieci pojawił się wpis męża młodej kobiety. Wzruszenie chwyta za gardło.

Tina Turner nie żyje

Tina Turner nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

CZYTAJ DALEJ

Mąż pożegnał tragicznie zmarłą żonę

26-letnia Karolina nie spodziewała się, że zginie na drodze w Lubicach w powiecie otwockim . Mąż Marek pożegnał kobietę w emocjonalnym wpisie.

- Moja najukochańsza Żona, siostra, córka, wnuczka, przyjaciółka Karolina, odeszła cichutko i niespodziewanie mając niespełna 26 lat. Ciągle zadajemy sobie pytanie dlaczego? Do oczu cisną się łzy. Nie możemy w to uwierzyć, ale niestety to nie jest zły sen... - czytamy.

Mąż 26-latki nie ukrywa, że jego żona nieustannie myślała, że ma przed sobą całe życie i nie jest odosobniona w tym podejściu do życia. - Ale to niestety było już jej całe życie, krótkie, ale intensywne - dodał mężczyzna. Opis zmarłej ukochanej pokazuje, że mężowi trudno pogodzić się z odejściem 26-latki.

Wiadomo, co z pogrzebem 26-latki

26-letnia Karolina była pracowita i kochała fotografię. To właśnie czarno-białe zdjęcie z aparatem zostało dołączone do pożegnalnego wpisu. - Zawsze uśmiechnięta - taką ją zapamiętamy - dodał mąż .

- Wypadek ten nauczył nas, żeby cieszyć się momentem, który jest nam dane przeżywać, bo nie mamy pewności, jaki będzie kolejny. My teraz mamy w głowie wszystkie momenty, które było nam dane przeżyć z Tobą. Wierzymy, że teraz na Górze jesteś szczęśliwa, mimo iż na ziemi zostawiłaś masę osób szczęśliwych u Twego boku, z Tobą, a teraz pogrążonych w żałobie. Opiekuj się nami z Góry! - czytamy w pożegnalnym wpisie.

Pogrzeb 26-latki odbędzie się w czwartek 25 maja w Górznie. O godzinie 11:00 rozpocznie się msza pogrzebowa. Ciało młodej kobiety zostanie złożone do grobu na cmentarzu parafialnym.

Źródło: miejski reporter

konfesjonał ksiądz spowiedź

10-latka poszła do spowiedzi, nagle ksiądz zaczął krzyczeć na cały kościół. Oburzające, jak ją nazwał

CZYTAJ DALEJ
LPR

Tychy. Tragiczny wypadek w elektrociepłowni. 48-latek został wciągnięty przez maszynę

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Skandaliczne słowa na konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS przekroczył granicę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dachowanie samochodu w Chojnicach. Ratownicy się tego nie spodziewali, zaskakujące sceny
Czytaj więcej >

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Lubuskie. Samochód uderzył w barierki i przekoziołkował na bok. 25-latek z Czech zginął na miejscu
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]