Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Potężna wpadka w "Panoramie". Widzowie usłyszeli to na żywo
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 29.05.2024 13:07

Potężna wpadka w "Panoramie". Widzowie usłyszeli to na żywo

dziennikarz TVP
Fot. TVP; "Panorama"

Wulgaryzmy w telewizji padają nie tylko z ust uczestników programów o wątpliwej jakości. Niedawno na antenie TVP reporter nie zdawał sobie sprawy z obecności na wizji i podczas nadawania na żywo użył przekleństwa. Wpadkę zaliczył również TVN. Doszło do tego tuż po finale “Mam Talent”. Jesteśmy świadkiem upadków standardów telewizyjnych?

Wpadka w telewizji z przekleństwem

Wpadki w programach na żywo to zmora telewizji, gdyż nie da się ich wymazać. Nawet usunięcie feralnego momentu nie pomaga, gdyż w dobie cyfryzacji pojawiają się kopie i nagrania niefortunnego zdarzenia i krążą w sieci bez końca.

ZOBACZ: Poszli na kremówki w Wadowicach. Tego się nie spodziewali

Przekonał się o tym niedawno reporter Panoramy. Marcin Dyszel był odpowiedzialny za materiał dotyczący pożaru hali Marywilska 44. Dziennikarz TVP popełnił jednak jeden błąd, który prześladować będzie go już do końca kariery. Nie zauważył informacji o tym, że połączył się na żywo ze studiem.

16-latek zginął na miejscu, jego kolega zmarł w szpitalu. Tragiczny finał policyjnego pościgu

NIe tylko TVP ma problem z przekleństwami

Dziennikarz TVP wypowiedział wulgarne słowo jako kontynuację problemów z przedstawieniem pełnej wypowiedzi na temat akcji gaśniczej na Marywilskiej 44. Nie umknęło to uwadze widzów, którzy z miejsca zaczęli komentować to zdarzenie.

O 12 służby powiedziały, że poziom podwyższonych... że poziom, stężenie podwyższonych... że nie ma podwyższonych... - powiedział Marcin Dyszel dodając wulgarne słowo na “k”.

Wpadka w TVP to nie jedyny przypadek wulgaryzmów w największych stacjach w kraju. Problemy z poprawnością wypowiedzi i korzystania z mnogości epitetów w języku polskim ma również gwiazda TVN. Do wszystkiego doszło tuż po finale “Mam Talent”.

Julia Wieniawa dała się ponieść emocjom

Marcin Dyszel został zawieszony przez TVP, a Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przekazała, że zachowanie reportera Panoramy zostało objęte postępowaniem. Julia Wieniawa, która debiutowała w roli jurorki w “Mam Talent” pozwoliła sobie jednak na jeszcze większą swobodę w używaniu wulgaryzmów.

Niedawno widzowie TVN oglądający transmisję na żywo po finale “Mam Talent” mogli być zszokowani zachowaniem Julii Wieniawy. Młoda gwiazda mogła nie zdawać sobie sprawy z tego, że jej wypowiedź zostanie wyemitowana w mediach społecznościowych TVN i nie będzie szans na jej wycięcie.

Julia Wieniawa po wygranej Jana Pirowskiego zwróciła się do Agnieszki Woźniak-Starak. Wokalistka i aktorka dała ponieść się emocjom po zakończeniu pierwszego sezonu ocenianego przez nią talent show.

Za*ebiście, ku*wa, roz***aliśmy to - powiedziała Julia Wieniawa. Widzowie TVN oglądający transmisję online mogli być zaskoczeni bezpośredniością oraz wulgarnością młodej gwiazdy.

Źródło: fakt.pl, goniec.pl

Tagi: TVP TVN nagranie