Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Piotr Kraśko nie mógł powstrzymać emocji. Wszystko pod sam koniec "Faktów"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.05.2024 20:27

Piotr Kraśko nie mógł powstrzymać emocji. Wszystko pod sam koniec "Faktów"

Piotr Kraśko
Fot. Player.pl/Fakty TVN (19.05.24 r.)

Piotr Kraśko w niedzielnym wydaniu "Faktów" TVN podczas zapowiedzi jednego z materiałów wręcz nie mógł powstrzymać swojego zachwytu. Dziennikarz, prawiąc komplementy, mówił o "Skarbie Narodowym". Nie da się ukryć, że z jego słowami zgadza się zdecydowana większość Polaków.

Piotr Kraśko nie mógł powstrzymać zachwytu w "Faktach"

W niedzielę 19 maja widzów "Faktów" w TVN punktualnie o godzinie 19.00 przywitał Piotr Kraśko. Dziennikarz jak zwykle zaprosił odbiorców na najważniejsze wiadomości minionej doby, gdzie nie zabrakło trwającej kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Kraśko mówił m.in. o tym, jak ważna jest frekwencja.

W każdych wyborach frekwencja ma kolosalne znaczenie, ale być może podwójne w eurowyborach - zapowiadał. - Bo jedna rzecz, to ile głosów oddano na daną partię, ale druga, ile w ogóle osób głosowało w danym okręgu wyborczym - mówił Kraśko.

Dziennikarz, zapowiadając materiał o trwającej kampanii wyborczej, podkreślał, że politycy dziś mówili niemal jednym głosem: "Idźcie na wybory".

Burze, wichury, a nawet grad. Prawie cała Polska w alertach, zacznie się już za chwilę

Piotr Kraśko o "Skarbie Narodowym" w Faktach

Pod koniec "Faktów" Piotr Kraśko, zapowiadając ostatni materiał z dzisiejszego wydania, wręcz nie mógł powstrzymać się od komplementów i zachwytów. Miał ku temu uzasadnione powody.

No wszyscy już wiedzą, że Iga Świątek jest teraz najlepsza na świecie, ale jeszcze bardziej niesamowite jest to, że z każdym kolejnym turniejem staje się jedną z najlepszych w całej historii tenisa - mówił gospodarz “Faktów”.

ZOBACZ: Iga Świątek cesarzową Rzymu. Sabalenka sfrustrowana, rakieta poleciała

Piotr Kraśko po chwili podkreślił, że legendarna Serena Williams swój 10-ty turniej rangi WTA 1000 wygrała mając 32 lata. 

Iga Świątek zrobiła to wczoraj, mając… 22 - zaznaczył z dumą Kraśko i zaprosił na materiał o "naszym Skarbie Narodowym".

Iga Świątek z kolejnym sukcesem. Kraśko mówi o "Skarbie Narodowym"

Iga Świątek wygrała wczoraj w finale WTA 1000 w Rzymie z Białorusinką Aryną Sabalenką 6:2, 6:3. Polka zdobyła ten tytuł już po raz trzeci, a w całej karierze Świątek ma już 21 wygranych turniejów. W drodze po zwycięstwo w całej imprezie najlepsza tenisistka świata pokonała Niemkę Angelique Kerber czy Amerykanki Madison Keys i Coco Gauff. W żadnym z pięciu spotkań Iga Świątek nie przegrała nawet seta, nie dając rywalkom żadnych szans.

Do kolejnego spektakularnego zwycięstwa Igi Świątek w mediach społecznościowych odniósł się także premier Donald Tusk.

Iga. Tenisowa Tarcza Wschód - napisał krótko szef rządu w nawiązaniu do sytuacji politycznej.