Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Oborniki. Tragedia na parkingu przed Biedronką. W aucie znaleziono ciało
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 19.05.2024 08:10

Oborniki. Tragedia na parkingu przed Biedronką. W aucie znaleziono ciało

Biedronka policja
Fot. materiały własne, Małopolska Policja

Tragiczne odkrycie na parkingu przed sklepem Biedronka w Obornikach (woj. wielkopolskie). W jednym z zaparkowanych samochodów znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Zmarły, jak podaje policja, to obywatel Ukrainy. Sprawę jego tajemniczej śmierci wyjaśniają służby.

Ciało mężczyzny na parkingu w Obornikach

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie (16 maja) na parkingu przy Osiedlu Leśnym w Obornikach. W samochodzie, który stał przed marketem Biedronka, około godziny 15 znaleziono ciało 40-latka.

Portal oborniki.naszemiasto.pl podaje, że o zajściu pogotowie powiadomiły sklepowe ekspedientki. Kobiety widziały mężczyznę w aucie już w środowy wieczór. Zaniepokoiło je, że dzień później nadal przebywał on w tym samym miejscu.

Była 13:59. Trudno uwierzyć, co nagrały kamery na plaży w Międzyzdrojach

Zmarł przed Biedronką. To obywatel Ukrainy

Lokalne media jako pierwsze przekazały, że zmarły to obywatel Ukrainy, co później potwierdziła także Komenda Powiatowa Policji w Obornikach. Na miejsce wezwano prokuratora, który dokonał oględzin zwłok i zabezpieczył je do sekcji.

Przeprowadzone badanie ma pomóc odpowiedzieć na pytania o okoliczności i przyczyny śmierci 40-latka. W sprawie wszczęte zostało śledztwo.

Zwłoki na parkingu. To kolejny taki przypadek

Niestety, to nie pierwsze tego typu zdarzenie w ostatnim czasie. Na początku maja zwłoki mężczyzny o nieustalonej tożsamości odkryto na parkingu przy ul. Dąbrowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Z kolei kilka miesięcy temu, jak przypomina o2.pl, na parkingu także przed Biedronką znalezione zostało ciało z raną postrzałową głowy. Wtedy o dramacie służby poinformowali zszokowani klienci.

Źródło: o2.pl, oborniki.naszemiasto.pl