Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Ksiądz zobaczył prezent komunijny i aż podskoczył. Wszystko się nagrało
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 18.05.2024 21:16

Ksiądz zobaczył prezent komunijny i aż podskoczył. Wszystko się nagrało

ksiądz
Fot. Facebook

Wiele osób od lat podnosi problem tego, że Pierwsza Komunia Święta nie jest już wyłącznie duchowym przeżyciem, a coraz częściej urządzana jest ona z prawdziwie weselnym rozmachem. Nie brakuje rzecz jasna drogich prezentów. Pewien duchowny po zobaczeniu, co dostał jeden z młodych parafian, zrobił coś zupełnie niespodziewanego. Wszystko się nagrało.

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci z rodzin katolickich. W ostatnich latach mówi się jednak o tym, że nie jest to doświadczenie duchowe, a coraz bardziej konsumpcyjne. Wszystko za sprawą wykwintnych przyjęć i ekstrawaganckich prezentów, które przygotowują dla swoich pociech rodzice. Duchowni po zobaczeniu, co dostali na tę okoliczność ich młodzi parafianie, często łapią się za głowę.

Była 13:59. Trudno uwierzyć, co nagrały kamery na plaży w Międzyzdrojach

Ksiądz tak zareagował na drogi prezent komunijny

Ksiądz jednej z łowickich parafii postanowił poświęcić wszystkie prezenty dzieci, które właśnie przyjęły Pierwszą Komunię Świętą. Wszystko zostało nagrane i udostępnione na Facebooku, w tym także zadziwiająca reakcja księdza. Wszystko przez to, że wśród komunijnych podarków znalazły się nie tylko klasyczne rowery, ale nawet hulajnogi elektryczne.

ZOBACZ TAKŻE: IMGW alarmuje. Nadciągają burze i ulewy, ostrzeżenia w niemal całej Polsce

Ksiądz postanowił wypróbować komunijny prezent

Ksiądz nagle zaskoczył wszystkich zebranych na święceniu prezentów komunijnych. Hulajnoga elektryczna do tego stopnia zainteresowała duchownego, że postanowił ją samemu przetestować. Na zamieszczonym nagraniu widać, że choć z początku niepewnie, w końcu niczym specjalista objeżdża na niej okolice, a do tego z całkiem sporą prędkością.

ZOBACZ WIDEO: To MUSI zrobić Polska. "Kompletna destabilizacja" Dr Bartosiak ostro o przyszłości świata ‼️

Źródło: o2.pl