Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Nasz dziennikarz zadał staruszkowi proste pytanie. Jego odpowiedź obiegła całą Polskę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.12.2023 18:07

Nasz dziennikarz zadał staruszkowi proste pytanie. Jego odpowiedź obiegła całą Polskę

senior mężczyzna
goniec.pl

Starszy mężczyzna został zapytany na ulicy o politykę, ale rozmowa skręciła na niespodziewany tor. Mówił o miłości do rodziców i zaapelował do młodych osób. Senior nie ukrywał swoich emocji. Całość rozmowy znajdziesz na końcu artykułu.

Starszy mężczyzna mówił o polityce, nagle wspomniał o swoich rodzicach

Senior został zatrzymany przez Eryka Błaszaka z Goniec.pl na ulicy. Początkowo starszy mężczyzna z zaangażowaniem wypowiadał się na temat polityki i jasno wskazywał, że Andrzej Duda nie powinien publicznie przyznawać, że Donald Tusk nie będzie jego premierem.

Nagle doszło jednak do zupełnej zmiany tematu. - Ja jestem proszę pana za prawdą… Tak jak kochałem swoich rodziców, naprawdę ich kochałem… - zaczął mówić senior. Nagle z jego ust padły emocjonalne słowa. Dziennikarz nie mógł się tego spodziewać.

Emeryci mają powody do zadowolenia. Prezent od ZUS jeszcze przed świętami

Emocjonalne słowa starszego mężczyzny

Rozmowa polityczna nagle zmieniła się w rozmowę na temat miłości do rodziców. Senior wprost spytał młodego dziennikarza, czy ma on jeszcze swoich rodziców. Po potwierdzeniu tej wiadomości starszy mężczyzna z powagą spojrzał w twarz swojego rozmówcy. - Niech pan ich kocha… bo to jest największy skarb - stwierdził w emocjonalnym wyznaniu senior.

ZOBACZ: Kim jest ojciec Łukasza Mejzy? Dotarliśmy do ukrywanej prawdy

- Wie pan, co napisałem na grobie u swoich rodziców? - powiedział mężczyzna do mikrofonu i zrobił wymowną pauzę. Na jego twarzy widać było zamyślenie i wielkie emocje. - Śmierć jest końcem życia, ale nie miłości - dodał mężczyzna. Następnie zaapelował do dziennikarza i innych młodych osób. Senior wyznał, że dopiero po śmierci rodziców zdał sobie sprawę z jednej, kluczowej rzeczy.

Senior zaapelował do młodych osób

Rozmowa na temat zmarłych rodziców wywołała u starszego mężczyzny wielkie emocje. Były one widoczne gołym okiem na jego twarzy. - W człowieku jest coś takiego, że jak już tych rodziców nie ma… - mówił wprost do mikrofonu senior. Składanie kolejnych zdań było coraz trudniejsze. Ostatecznie zwrócił się jednak z apelem do młodych osób.

ZOBACZ: Diana Rudnik czekała na sam koniec "Faktów". Przekazała radosną nowinę

- Ja się z nimi za mało nagadałem. Pan pójdzie, mama się spojrzy w oczy… synu masz takie i takie. To jest największa radość… nasi rodzice - skwitował senior. Apel o rozmawianie i spędzanie czasu z rodzicami wybrzmiał z ust emeryta wyjątkowo mocno. Całą rozmowę ze starszym mężczyzną znajdziesz w nagraniu poniżej.

Źródło: goniec.pl

Tagi: Emeryci