Goniec.pl
[II-51]

goniec.pl

Najpierw zginął jej mąż, teraz 29-letni syn. Sąsiedzi drżą z obawy o życie kobiety

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Sąsiedzi kobiety nie mogą uwierzyć w tragedię, jaka ją dotknęła. Mieszkanka Torunia zaledwie dwa tygodnie temu pochowała swojego męża, a teraz musi pogodzić się ze śmiercią 29-letniego syna. Młody mężczyzna zginął w dramatyczny wypadku.

Lekarze nie zdołali uratować życia 29-latkowi z Torunia, który w czasie jazdy motocyklem zderzył się z tramwajem. Informacje o nagłym zgonie mężczyzny wstrząsnęły sąsiadami rodziny, którzy boją się teraz o jego matkę. Kobieta zaledwie dwa tygodnie temu pożegnała męża.

Kobieta w ciągu kilkunastu dni straciła męża i syna

Do tragicznego wypadku w Toruniu z udziałem tramwaju i motocyklisty doszło w środę, 28 kwietnia 2021 roku. 29-letni Marek C. wybrał się na przejażdżkę swoim motocyklem marki Kawasaki ZX600, w trakcie której prawdopodobnie nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej.

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że 29-letni motocyklista pomimo czerwonego światła nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi jadącemu ul. Czerwona Droga w kierunku ul. Aleja Jana Pawła II. Rozpędzony jednoślad uderzył w bok tramwaju, a kierowca pojazdu odniósł rozległe obrażenia.

Marek C. natychmiast został przetransportowany do szpitala, a lekarze robili wszystko, co w ich mocy, by uratować mu życie. Niestety, młody mężczyzna wkrótce zmarł, a tragiczne wiadomości zostały przekazane jego najbliższym.

- Teraz śledztwo w tej sprawie pod nadzorem toruńskiej prokuratury prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu - przekazała podinspektor Wioletta Dąbrowska, rzeczniczka prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu, cytowana przez „Super Express”.

Dla matki 29-latka to nie była jedyna tragiczna informacja, jaką otrzymała w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Kobieta zaledwie dwa tygodnie temu pochowała swojego męża i jeszcze nie zdążyła otrząsnąć się po tej stracie. Śmierć syna była więc dla niej kolejnym ogromnym ciosem.

Jak informuje redakcja „Super Expressu”, okoliczni mieszkańcy obawiają się o życie swojej sąsiadki. Rodzina od lat mieszka w bloku w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście, a Marek C. do śmierci dzielił mieszkanie z rodzicami i młodszym bratem.

- Ja nie wiem, jak to ona przeżyje. Przecież mąż zmarł jej dwa tygodnie temu. To wielka tragedia dla niej - wyznała jedna z sąsiadek zmarłego 29-latka, która martwi się o jego mamę.

29-letni Marek C. był z wykształcenia mechanikiem. Na początku kwietnia tego roku mężczyzna kupił sobie motocykl sportowy marki Kawasaki. Nikt nie spodziewał się, że decyzja o zakupie jednośladu będzie miała tak tragiczne konsekwencje.

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Zełenski ostrzegł Europę przed Putinem. "Rosja nie ograniczy swoich działań do Ukrainy"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Szczere słowa emerytki o życiu w Polsce. "Jedyne, co mogę zrobić, to pozostać uśmiechniętą"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Władimir Putin będzie wściekły. Ukraina otrzymała wyjątkowe wsparcie, w drodze nowoczesny sprzęt

Czytaj więcej >

Wiadomości

Zabójstwo na Nowym Świecie. Jeden z poszukiwanych jest dobrze znany policji

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pieskow poinformował o nowych żądaniach Putina. Z ust rzecznika Kremla padły skandaliczne słowa

Czytaj więcej >
Władimir Putin osiągnął w kwestii NATO efekt odwrotny od zakładanego

Wiadomości

Putin znalazł sposób na szantażowanie zachodu. Tak rosyjski dyktator chce pozbyć się sankcji

Czytaj więcej >