Michał Wiśniewski smutna wiadomość Żródło: East News TRICOLORS

Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

2 Maj 2021 Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Michał Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedział o koszmarze, jaki przeżył dzisiejszej nocy. Przyśnił mu się przyjaciel, który zmarł pod koniec zeszłego roku. Później lider Ich Troje długo nie mógł przestać myśleć o Adamie Śledzianowskim. Muzyk opublikował ich wspólne zdjęcia i dodał mocny komentarz.

Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski nadal bardzo przeżywa śmierć swojego bliskiego przyjaciela. Adam Śledzianowski odszedł we wrześniu 2020 roku. Mężczyzna zmagał się z problemami zdrowotnymi od zawsze, jednak nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii.

W nocy z soboty na niedzielę (1 na 2 maja) dała o sobie znać niezabliźniona rana Michała Wiśniewskiego.Lider zespołu Ich Troje we wrześniu ubiegłego roku musiał pożegnać swojego przyjaciela. Nie mógł się przygotować na tę wielką stratę, ponieważ Adam Śledzianowski odszedł nagle i niespodziewanie.

Michał Wiśniewski nie pogodził się ze śmiercią przyjaciela

We wrześniu nikt się nie spodziewał, że przyjaciel Michała Wiśniewskiego nie dożyje już następnego roku. Adam Śledzianowski nie tylko odszedł nagle, ale również – jak twierdzi lider Ich Troje – w kontrowersyjnych okolicznościach, ponieważ miał nie otrzymać odpowiedniej opieki.

Śmierć przypadła na okres, gdy zaczynało się już mówić o nadchodzącej drugiej fali zarażeń. Michał Wiśniewski postanowił opowiedzieć o okolicznościach, w jakich zmarł jego przyjaciel. Jego zdaniem o tragedii zadecydował brak pomocy ze strony lekarzy.

Stało się najgorsze, nie żyje Bronisław Cieślak. „Porucznik Borewicz” przegrał walkę z chorobąStało się najgorsze, nie żyje Bronisław Cieślak. „Porucznik Borewicz” przegrał walkę z chorobąCzytaj dalej

Rozmawiając o śmierci przyjaciela, piosenkarz oświadczył, że niedługo przed dramatycznym wydarzeniem Adam zmagał się z infekcją. Z relacji muzyka wynika, że miał takie objawy jak kaszel i duszności, choć nie gorączkował.

Wrócił koszmar Michała Wiśniewskiego

Od tej pory Michał Wiśniewski nadal nie pogodził się z utratą przyjaciela. Muzyk jest przekonany, że Adam Śledzianowski nie otrzymał pierwszej pomocy. Jego zdaniem, gdyby system ochrony zdrowia działał odpowiednio, wierny fan i zarazem bliska mu osoba nadal by żyła.

Lider Ich Troje podkreślił jednak, że nie chce krytykować służby zdrowia. W swoich wypowiedziach zaznaczył, że to czynnik ludzki był elementem, który zawód w tych dramatycznych okolicznościach. Jak donosi Wirtualna Polska, po śmierci Adama Śledzianowskiego przeprowadzono badanie, które wykazało, że nie był zarażony koronawirusem.

Wokalista oświadczył też, że w razie potrzeby zaproponuje rodzinie zmarłego pomocy, gdyby ci postanowili złożyć wniosek o odszkodowanie. To zdarzenie to jednak przede wszystkim osobisty dramat bliskich przyjaciela Wiśniewskiego.

Na Instagramie piosenkarza Ich Troje pojawiły się wspólne zdjęcia z jego przyjacielem. Michał Wiśniewski ujawnił, że śnił mu się tej nocy. Muzyk nie mógł powstrzymać łez, wspominając Adama Śledzianowskiego. Cały wpis gwiazdy publikujemy poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł