Goniec.pl
[II-51]

East News TRICOLORS

Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

2 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Michał Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedział o koszmarze, jaki przeżył dzisiejszej nocy. Przyśnił mu się przyjaciel, który zmarł pod koniec zeszłego roku. Później lider Ich Troje długo nie mógł przest

Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski nadal bardzo przeżywa śmierć swojego bliskiego przyjaciela. Adam Śledzianowski odszedł we wrześniu 2020 roku. Mężczyzna zmagał się z problemami zdrowotnymi od zawsze, jednak nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii.

W nocy z soboty na niedzielę (1 na 2 maja) dała o sobie znać niezabliźniona rana Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich Troje we wrześniu ubiegłego roku musiał pożegnać swojego przyjaciela. Nie mógł się przygotować na tę wielką stratę, ponieważ Adam Śledzianowski odszedł nagle i niespodziewanie.

Michał Wiśniewski nie pogodził się ze śmiercią przyjaciela

We wrześniu nikt się nie spodziewał, że przyjaciel Michała Wiśniewskiego nie dożyje już następnego roku. Adam Śledzianowski nie tylko odszedł nagle, ale również – jak twierdzi lider Ich Troje – w kontrowersyjnych okolicznościach, ponieważ miał nie otrzymać odpowiedniej opieki.

Śmierć przypadła na okres, gdy zaczynało się już mówić o nadchodzącej drugiej fali zarażeń. Michał Wiśniewski postanowił opowiedzieć o okolicznościach, w jakich zmarł jego przyjaciel. Jego zdaniem o tragedii zadecydował brak pomocy ze strony lekarzy.

[EMBED-245]

Rozmawiając o śmierci przyjaciela, piosenkarz oświadczył, że niedługo przed dramatycznym wydarzeniem Adam zmagał się z infekcją. Z relacji muzyka wynika, że miał takie objawy jak kaszel i duszności, choć nie gorączkował.

Wrócił koszmar Michała Wiśniewskiego

Od tej pory Michał Wiśniewski nadal nie pogodził się z utratą przyjaciela. Muzyk jest przekonany, że Adam Śledzianowski nie otrzymał pierwszej pomocy. Jego zdaniem, gdyby system ochrony zdrowia działał odpowiednio, wierny fan i zarazem bliska mu osoba nadal by żyła.

Lider Ich Troje podkreślił jednak, że nie chce krytykować służby zdrowia. W swoich wypowiedziach zaznaczył, że to czynnik ludzki był elementem, który zawód w tych dramatycznych okolicznościach. Jak donosi Wirtualna Polska, po śmierci Adama Śledzianowskiego przeprowadzono badanie, które wykazało, że nie był zarażony koronawirusem.

Wokalista oświadczył też, że w razie potrzeby zaproponuje rodzinie zmarłego pomocy, gdyby ci postanowili złożyć wniosek o odszkodowanie. To zdarzenie to jednak przede wszystkim osobisty dramat bliskich przyjaciela Wiśniewskiego.

Na Instagramie piosenkarza Ich Troje pojawiły się wspólne zdjęcia z jego przyjacielem. Michał Wiśniewski ujawnił, że śnił mu się tej nocy. Muzyk nie mógł powstrzymać łez, wspominając Adama Śledzianowskiego. Cały wpis gwiazdy publikujemy poniżej.

[EMBED-663]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Bronisław Cieślak nie chciał, by jego dzieci zostały aktorami

  • Maria Kaczyńska nosiła wyjątkową obrączkę

  • Rząd opublikował rozporządzenie ws. otwarcia galerii handlowych

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Marek Torzewski opowiedział o swojej walce z rakiem. "Miałem 8 proc. szans na przeżycie"

Gwiazdy

Marek Torzewski opowiedział o swojej walce z rakiem. "Miałem 8 proc. szans na przeżycie"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują

Czytaj więcej >
Adam Kraśko przeszedł metamorfozę
Facebook/Adam Kraśko

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Adam Kraśko przeszedł metamorfozę. Trudno go rozpoznać

Czytaj więcej >
Anna Dymna nie mogła w to uwierzyć. Nagle jej mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić

Gwiazdy

Anna Dymna nie mogła w to uwierzyć. Nagle jej mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić

Czytaj więcej >
Viki Gabor

Gwiazdy

Viki Gabor zaśpiewała na scenie wraz z mamą. Publiczność zachwycona, występ zapamiętamy na długo

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Michał Wiśniewski przekazał fantastyczne informacje. Fani czekali aż 5 lat na nową płytę "Ich Troje"

Czytaj więcej >