PILNE- wypadek na A4 Żródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy na Facebooku

Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Bardzo przykre wiadomości w długi majowy weekend. Na autostradzie A4 doszło do poważnego wypadku, na którego skutek śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. Na miejscu trwają właśnie prace służb.

Do tragicznych wydarzeń doszło dzisiaj przed południem pomiędzy węzłami Mikołajowice i Wądroże Wielkie (kierunek Wrocław). Policja, póki co, nie podaje oficjalnej przyczyny wypadku, ale wiadomo, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował.

Na skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby: kierowca i pasażer osobówki. Z nieoficjalnych ustaleń lokalnych dziennikarzy dowiadujemy się, że mowa o dwóch mężczyznach.

Jak przekazała Monika Kaleta z biura prasowego dolnośląskiej policji, mężczyźni poruszali się autem marki Infinity.

Jak poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, na miejscu trwają działania zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 i OSP Legnickie Pole. Do wypadku natychmiast oddelegowano również pogotowie ratunkowe i policję.

Stało się najgorsze, nie żyje Bronisław Cieślak. „ Porucznik Borewicz” przegrał walkę z chorobąStało się najgorsze, nie żyje Bronisław Cieślak. „ Porucznik Borewicz” przegrał walkę z chorobąCzytaj dalej

Zdjęcia udostępnione przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy pokazują, że samochód przebił się przez barierki zabezpieczające i wylądował obok drogi. Przód samochodu uległ kompletnemu zniszczeniu.

Podróżujący w kierunku Wrocławia są obecnie kierowani przez policję na objazd węzłem Legnica Południa na S3. Funkcjonariusze apelują również op wzmożony rozsądek na drogach, ponieważ warunki atmosferyczne są po prostu fatalne.

Służby poinformowały również, że utrudnienia wynikające z wypadku mogą potrwać nawet kilku godzin. Podróżnym zaleca się obserwowanie komunikatów policji i GDDKiA.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, Gazeta Wrocławska, TVN24, Radio ZET

Następny artykuł