Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Nagle chwycił za bułkę z makiem, internauci pękali ze śmiechu. Nagranie klienta Biedronki hitem sieci
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 21.05.2023 13:21

Nagle chwycił za bułkę z makiem, internauci pękali ze śmiechu. Nagranie klienta Biedronki hitem sieci

Biedronka nagranie klient bułka
goniec.pl; TikTok.com/w_ciemno

Niecodzienne nagranie z Biedronki stało się z miejsca hitem sieci. Jeden z klientów podszedł do szuflad z pieczywem i wyciągnął z nich bułkę z makiem. Zadał proste pytanie, a później… zawrzało. Prawdziwy dystans klienta dyskontu podbił serca internautów.

Nagranie z Biedronki hitem, klient podszedł do szuflady z pieczywem

Nagranie z Biedronki pojawiło się w sieci w sobotę i tylko do niedzielnego południa obejrzano je ponad 2 miliony razy. Trudno się jednak temu dziwić

Autorem nagrania jest publikujący pod nickiem “w_ciemno” mężczyzna. Jest on niewidomy i prezentuje świat z perspektywy osoby niewidomej i niedowidzącej. W najnowszym nagraniu postanowił obrócić codzienny problem w żart. W tym celu udał się do Biedronki, a tam wprost do kamery opowiedział… żart. Niektórzy mogli być oburzeni, ale nie brakuje słów zachwytu. Trudno się nie zaśmiać.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Klient Biedronki wziął bułkę i opowiedział żart, wszystko nagrał i wrzucił na Tik Toka

W sobotę w Biedronce roiło się od klientów. Nie zabrakło również niewidomego TikTokera, który podszedł do działu z pieczywem i wysunął jedną z szuflad. Zadał przy tym nietypowe pytanie. 

- Dlaczego niewidome dzieci lubią bułki z makiem? - zapytał autor nagrania z Biedronki, po czym wysunął szufladę z pieczywem i wyjął jedną z bułek. 

Klient Biedronki położył ją na ręce i zaczął dotykać palcami przyklejonego do górnej części bułki maku. Nie ma wątpliwości, że mężczyzna symulował czytanie alfabetem Braille’a. - Bo na każdej z nich jest inna historia - zakończył żart. Niewiele osób jest gotowych pokazać tak wielki dystans. Zapewne właśnie z tego powodu nagranie z Biedronki stało się prawdziwym hitem. Internauci oszaleli w komentarzach.

Nagranie z Biedronki

Pod zaledwie ośmiosekundowym nagraniem z sobotnich zakupów w Biedronce opublikowano już ponad 1200 komentarzy. Sam film polubiono blisko 200 tys. razy. Niektórzy internauci postanowili podłapać żart i kontynuowali go pod filmem. - Gorzej będzie jak podczas czytania z maku, to ta bułka im spadnie i połowa maku też, bo wtedy nie poznają zakończenia - napisał jeden z komentujących. Twórca docenił żart i odpowiedział “ha ha ha”. 

- Za taki dystans do siebie powinno dawać się medale. Oby tak dalej, podziwiam cię chłopie - stwierdził ktoś inny. - Wywołał pan uśmiech na mojej twarzy, dziękuję - wyznał kolejny internauta. 

- Wyobraźcie sobie, że przeczytaliście prawie całą bułkę i zostawiliście ją na chwilę i w tym czasie ktoś ją zjadł. I nie wiadomo, jaki jest koniec - snuła domysły pod tik tokowym nagraniem z Biedronki kolejna osoba. Nie ma wątpliwości, że żart wywołał lawinę popularności i wszystko wskazuje na to, że autor ma pomysł na to, jak pokazać codzienność osób niewidomych i niedowidzących. Z takim poczuciem humoru może trafić do wielu osób.