Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 20.05.2023 19:42

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Biedronka
Iberion

Już w poniedziałek, 22 maja warto wybrać się do pobliskiej Biedronki i sprawdzić szereg ciekawych promocji, które popularna sieć szykuje dla swoich klientów. Tym razem w dyskontach znajdziemy sporo przedmiotów użytkowych, takich jak odzież, bielizna, narzędzia oraz zabawki, których cena jawi się bardzo korzystnie.

Biedronka znowu szaleje

Biedronka kolejny raz pozytywnie zaskakuje. Już w poniedziałek, 22 maja popularna sieć dyskontów startuje z kolejną serią obniżek oraz promocji. Tym razem na licznych zniżkach będą mogli skorzystać przede wszystkim ci klienci, którzy poszukują przedmiotów użytkowych. 

Poniedziałkowe promocje dotyczą przede wszystkim odzieży, bielizny, narzędzi, zabawek, artykułów biurowych oraz wyposażenia domowego. Po co dokładnie warto wybrać się do pobliskiej Biedronki?

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zadała nietaktowne pytanie o Justynę Kowalczyk

Gratka dla fanów mody i majsterkowiczów

Promocje, które rozpoczną się 22 maja, w poniedziałek mają potrwać aż do 3 czerwca. Mimo to warto się pospieszyć, bo jak podkreśla sieć w swojej najnowszej gazetce, niektóre okazje skończą się wraz z wyczerpaniem zapasów. Na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na odzież oraz bieliznę. Kultowe klapki Kubota będą kosztować 34,99 zł. T-shirty oraz czapki popularnej marki Lonsdale można będzie zakupić za jedyne 34,99 zł. 

Ciekawie zapowiada się także promocja dotycząca bielizny. Męskie bokserki marki Head, sprzedawane w dwupaku to wydatek rzędu 39,99 zł. 3-pak stopek damskich lub męskich będzie można kupić za jedyne 24,99 zł. Dodatkowo, od 22 do 27 maja, z kartą Moja Biedronka, drugi z tańszych produktów marki Head można nabyć o 50 proc. taniej. 

Nie zapomniano o majsterkowiczach! Za zestaw akcesoriów malarskich już od poniedziałku zapłacimy jedynie 17,99 zł! Promocją został objęty także praktyczny wkrętak do domowych napraw lub pistolet do klejenia na gorąco marki Niteo. Narzędzia będzie można kupić za 49,99 zł.

Promocje na Dzień Dziecka

Za pasem Dzień Dziecka (1 czerwca), a więc na sklepowych półkach nie zabraknie zabawek oraz artykułów dla dzieci. Kredki Bambino będzie można nabyć za jedyne 29,99 zł! Warto do tego dorzucić zestaw dwóch podłogowych kolorowanek, które już od poniedziałku będą kosztować 19,99 zł.

Zwraca uwagę także zestaw tęczowych baniek mydlanych. Od 22 maja specjalne urządzenie do puszczania baniek oraz płyn będzie można nabyć za jedyne 39,99 zł. Dla bardziej wymagających pociech warto przemyśleć zakup figurki dinozaura ze świata Jurassic World, lalki Barbie lub zestawu samochodzików Hot Wheels. Każdy z powyższych produktów to potencjalny koszt 69,90 zł. 

Źródło: Biedronka