Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Polka poszła do Lidla w Chorwacji. Wszystko nagrała
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 17.05.2024 09:17

Polka poszła do Lidla w Chorwacji. Wszystko nagrała

Lidl
Fot. materiały własne; TikTok.com/44stt

Polka poszła do chorwackiego Lidla i nie kryła swojego zdziwienia. Nagranie z wizyty w sklepie zamieściła w sieci. Zaskoczył ją nie tylko dział z pieczywem. Największe zdumienie pojawiło się podczas przechodzenia obok lodówki z jogurtami oraz mrożonek. Film kobiety bije w sieci rekordy popularności.

Polka poszła do chorwackiego Lidla

Lidl to niemiecka sieć sklepów, którą można spotkać w wielu krajach. Polacy chętnie korzystają ze znanego asortymentu podczas wakacyjnych podróży. Użytkownicza TikToka o nicku “44STT” pokazała nietypowy asortyment chorwackiego oddziału.

Polka poszła do Lidla w Chorwacji i postanowiła pokazać, jak wygląda sklep w kraju, który znajduje się na szczycie listy ulubionych wakacyjnych kierunków jej rodaków. Pierwsze zdziwienie czekało na nią już tuż za drzwiami wyjściowymi.

Nagle weszli na stoły. Nagranie z polskiego liceum hitem sieci

Nagrała, co można kupić w chorwackim Lidlu

Różnice między Lidlem w Polsce a Lidlem w Chorwacji są widoczne już na pierwszy rzut oka. Uwagę zwraca sekcja z pieczywem. Próżno szukać ukochanych przez Polaków drożdżówek. Zamiast tego, kupić tam można szereg różnych zapisanych ciastek. Kobieta zwróciła uwagę na nagraniu, że chorwacki Lidl oferuje więcej różnych rodzajów pieczywa. Jednym z nich jest popularny w tamtym regionie świata burek.

ZOBACZ: Masz w domu stary dowód osobisty? Możesz dostać większą emeryturę

Kolejnym zaskoczeniem była sekcja z wodą. Polka zwróciła uwagę na wielkie baniaki o pojemności aż 7 litrów. Największe zaskoczenie przyszło jednak kilka kroków dalej. Wówczas klientka Lidla w Chorwacji dotarła do sekcji z nabiałem.

Wielkie zaskoczenie

Co więcej, w polskim Lidlu próżno szukać w sekcji z produktami mrożonymi bułek oraz mini croissantów. Chorwaci mogą kupić nie tylko większe butelki z wodą. Lidl oferuje tam również inny rodzaj pojemności w przypadku nabiału. W sklepie powszechne są jogurty o pojemności 1 litra.

ZOBACZ: Babcia Teresa chce zrujnować komunię wnuczki. “Ręce opadają”

Mają litrowe wielkie jogurty, one są dwa razy jak moja ręka - mówi kobieta na nagraniu, które bije rekord popularności w sieci.

@44stt

kilka inności jest / cały wyjazd na ig:44stt

♬ dźwięk oryginalny - Karolina 44stt

ZOBACZ WIDEO: To MUSI zrobić Polska. "Kompletna destabilizacja" Dr Bartosiak ostro o przyszłości świata ‼️

Źródło: TikTok