Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Krystyna Pawłowicz oburzona żartami Jerzego Kryszaka o Jarosławie Kaczyńskim. "Pozbawieni już godności"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 16.06.2022 12:09

Krystyna Pawłowicz oburzona żartami Jerzego Kryszaka o Jarosławie Kaczyńskim. "Pozbawieni już godności"

Krystyna Pawłowicz oburzona żartami z Jarosława Kaczyńskiego Jerzego Kryszaka
Polsat; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; Pawel Wodzynski/East News

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na drwiny Jerzego Kryszaka na temat Jarosława Kaczyńskiego. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w ostrych słowach skomentowała występ satyryka, który przypomniał wpadkę prezesa PiS sprzed lat.

Krystyna Pawłowicz nie pozostała obojętna na żarty Jerzego Kryszaka z Jarosława Kaczyńskiego. Komik zadrwił z prezesa PiS w czasie "Kabaretu na żywo" w Sopocie, transmitowanego przez Polsat.

- Prostackie i prymitywne teksty, a na widowni rechot. Co z tymi ludźmi nie tak? - napisał w komentarzu do występu Jerzego Kryszaka jeden z internautów. W ostrych słowach odpowiedziała na niego również Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz oburzona żartami Jerzego Kryszaka o Jarosławie Kaczyńskim

Krystyna Pawłowicz nie była zachwycona występem Jerzego Kryszaka. Satyryk - w tradycyjnym dla siebie stylu - na celownik wziął polityków. Nie było zaskoczeniem, że wśród obiektów drwin znalazł się Jarosław Kaczyński.

- Nasz Jarosław Kaczyński, komik od małego, jak był, taki został - powiedział ze sceny w Sopocie Jerzy Kryszak. Nie był to jednak koniec żartów z prezesa PiS.

- Powiem wam, jak ja go widzę, to jest taki polski Buster Keaton, na miarę Europy. Zegarek przypomina mi, że o 6 jest 12-ta - dodał Jerzy Kryszak. Widownia pękała ze śmiechu, ale nie wszyscy docenili polityczne żarty.

Krystyna Pawłowicz w ostrych słowach odpowiedziała na jeden z komentarzy krytycznych wobec satyryka zabawiającego sopocką publiczność. - Klaszczą za plucie im w twarze - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

To nie był jednak koniec słów w obronie prezesa PiS i jednocześnie krytykujących Jerzego Kryszaka oraz jego rozbawionych widzów.

Sędzia Trybunału Konstytucyjna nie doceniła żartów Jerzego Kryszaka

Krótki klip z Sopotu, gdzie Jerzy Kryszak przypomniał wpadkę Jarosława Kaczyńskiego, gdy prezes PiS miał założony odwrotnie zegarek. Krystyny Pawłowicz nie rozbawiło to tak samo, jak uczestników "Kabaretu na żywo". Pawłowicz na podstawie żartu z Jarosława Kaczyńskiego i ogólnego rozbawienia wyciągnęła daleko idące wnioski na temat odbiorców satyry Jerzego Kryszaka.

- Wychowankowie lewackich nauczycieli i takich samych mediów. Pozbawieni już godności i instynktu samozachowawczego - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy, że niedawno była posłanka PiS nazywając siebie "starszą panią" odpowiedziała na słowa Donalda Tuska, a wcześniej... skrytykowała zęby Miss Polonia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, Polsat