Goniec.pl
Krystyna Pawłowicz oburzona żartami z Jarosława Kaczyńskiego Jerzego Kryszaka

Polsat; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; Pawel Wodzynski/East News

Krystyna Pawłowicz oburzona żartami Jerzego Kryszaka o Jarosławie Kaczyńskim. "Pozbawieni już godności"

16 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na drwiny Jerzego Kryszaka na temat Jarosława Kaczyńskiego. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w ostrych słowach skomentowała występ satyryka, który przypomniał wpadkę prezesa PiS sprzed lat.

Krystyna Pawłowicz nie pozostała obojętna na żarty Jerzego Kryszaka z Jarosława Kaczyńskiego. Komik zadrwił z prezesa PiS w czasie "Kabaretu na żywo" w Sopocie, transmitowanego przez Polsat.

EN 01349502 0018

Kolejne wielkie zmiany w podatkach. Nowe regulacje wejdą w życie już od 1 lipca, będą dotyczyć milionów Polaków

CZYTAJ DALEJ

- Prostackie i prymitywne teksty, a na widowni rechot. Co z tymi ludźmi nie tak? - napisał w komentarzu do występu Jerzego Kryszaka jeden z internautów. W ostrych słowach odpowiedziała na niego również Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz oburzona żartami Jerzego Kryszaka o Jarosławie Kaczyńskim

Krystyna Pawłowicz nie była zachwycona występem Jerzego Kryszaka. Satyryk - w tradycyjnym dla siebie stylu - na celownik wziął polityków. Nie było zaskoczeniem, że wśród obiektów drwin znalazł się Jarosław Kaczyński.

- Nasz Jarosław Kaczyński, komik od małego, jak był, taki został - powiedział ze sceny w Sopocie Jerzy Kryszak. Nie był to jednak koniec żartów z prezesa PiS.

- Powiem wam, jak ja go widzę, to jest taki polski Buster Keaton, na miarę Europy. Zegarek przypomina mi, że o 6 jest 12-ta - dodał Jerzy Kryszak. Widownia pękała ze śmiechu, ale nie wszyscy docenili polityczne żarty.

Krystyna Pawłowicz w ostrych słowach odpowiedziała na jeden z komentarzy krytycznych wobec satyryka zabawiającego sopocką publiczność. - Klaszczą za plucie im w twarze - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

To nie był jednak koniec słów w obronie prezesa PiS i jednocześnie krytykujących Jerzego Kryszaka oraz jego rozbawionych widzów.

Jarosław Kaczyński odpowiedział na pytanie o swoją dymisję z rządu Mateusza Morawieckiego

Będzie rządowa dymisja Jarosława Kaczyńskiego? Prezes PiS nie wytrzymał gradu pytań, poprosił o jedno

CZYTAJ DALEJ

Sędzia Trybunału Konstytucyjna nie doceniła żartów Jerzego Kryszaka

Krótki klip z Sopotu, gdzie Jerzy Kryszak przypomniał wpadkę Jarosława Kaczyńskiego, gdy prezes PiS miał założony odwrotnie zegarek. Krystyny Pawłowicz nie rozbawiło to tak samo, jak uczestników "Kabaretu na żywo". Pawłowicz na podstawie żartu z Jarosława Kaczyńskiego i ogólnego rozbawienia wyciągnęła daleko idące wnioski na temat odbiorców satyry Jerzego Kryszaka.

- Wychowankowie lewackich nauczycieli i takich samych mediów. Pozbawieni już godności i instynktu samozachowawczego - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy, że niedawno była posłanka PiS nazywając siebie "starszą panią" odpowiedziała na słowa Donalda Tuska, a wcześniej... skrytykowała zęby Miss Polonia.

Nadleśnictwo Koło znalazło w lesie pojemniki z nieznaną substancją, pilna akcja służb

Porażające odkrycie w lesie, wezwano specjalistyczną jednostkę chemiczną. "Pojemniki wyglądają, jakby były odkopane i dopiero przetransportowane"

Leśniczy z Wielkopolski patrolował teren, gdy zauważył, że na łące ukrytej wśród drzew ktoś porzucił pojemnik z nieznaną substancją. Szybko okazało się, że "prezentów" jest więcej. - W wizualnej ocenie leśniczego, który dziś rano odkrył zdarzenie, jest to substancja niebezpieczna - przekazało Nadleśnictwo Koło. Natychmiast wezwano specjalistyczną jednostkę chemiczną. fot. Nadleśnictwo Koło

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, Polsat

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Podczas lotu z Warszawy do Toronto doszło do bójki na pokładzie samolotu Polskich Linii Lotniczych.

Wiadomości

Bójka na pokładzie polskiego samolotu. Maszyna musiała wylądować, jest poszkodowana

Czytaj więcej >
Pixabay/PhotoMIX-Company

Wiadomości

Emerytury - limity 2022. Kiedy ZUS może zawiesić wypłacanie świadczeń?

Czytaj więcej >
goniec.pl

Wiadomości

Katastrofa ekologiczna na Odrze. RCB wysyła SMS-y z ostrzeżeniem

Czytaj więcej >
Rosyjska propaganda znów uderza w Polskę. Kreml rozsiewa skandaliczne kłamstwa

Wiadomości

Rosyjska propaganda znów uderza w Polskę. Kreml rozsiewa skandaliczne kłamstwa

Czytaj więcej >
Skażenie Odry. Donald Tusk snuje kolejne analogie: "Śnięte jest całe państwo"

Wiadomości

Donald Tusk nie miał litości dla PiS. Padły mocne słowa. "Śnięte jest całe państwo"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Tragiczny wypadek w Warszawie. Tramwaj ciągnął 4-letniego chłopca po torowisku, dziecko nie przeżyło

Czytaj więcej >