Goniec.pl

tvp.info/"W kontrze"/28.01.23r./screen

Jarosław Jakimowicz uderza w sposób organizacji WOŚP. "Straszna nieuczciwość"

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Podczas sobotniego wydania programu "W kontrze" będący w studiu TVP Info Jarosław Jakimowicz odniósł się do działalności Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta Warszawy oraz zaangażowania stolicy w 31. finał WOŚP. Aktor wyraził swoje niezrozumienie w związku z biernością stolicy względem imprez sylwestrowych, a nagłym znalezieniem środków w budżecie miasta na stawianie sceny dla Orkiestry na pl. Bankowym.

Jarosław Jakimowicz o Rafale Trzaskowskim i WOŚP

- Przejeżdżam teraz przez plac Bankowy, tam gdzie urzęduje nasz prezydent. Ten, taki przystojny, wysoki mężczyzna. Dobrze zbudowany tu i ówdzie. I tenże pan prezydent nie zrobił dwóch imprez sylwestrowych dla ludzi. Czyli nie pozwolił na to, żeby ludzie przyszli w sylwestra - rozpoczął swoją wypowiedź w trakcie programu "W kontrze" na antenie TVP Info Jarosław Jakimowicz.

- On tych imprez nie zrobił. Dlatego, że najpierw była pandemia, a teraz inflacja. Bo nie ma pieniędzy, nie ma prądu, nie ma coś - wymieniał kolejno aktor, który chwilę później odniósł się do niedzielnego finału WOŚP.

- Jedźcie państwo teraz na plac Bankowy i zobaczcie. Tam jest scena. No Wielka Orkiestra rusza za chwilę. Przeolbrzymia scena. Przy Pałacu Kultury przeolbrzymi, wielki młyn. Znalazł się prąd? Znalazły się pieniądze? - pytał retorycznie prezenter - To jest ta taka straszna nieuczciwość - podsumowywał Jarosław Jakimowicz.

- Ja muszę to punktować, dlatego, że ja mam wrażenie cały czas, że prezydent Warszawy nie robi nic innego, tylko działa tak, żeby ludzie w Warszawie byli niezadowoleni - kontynuował prezenter. - Żeby pokazać później, że to rząd, bo nie dali pieniędzy, bo nie ma KPO itd., itd. To dla mnie coś przerażającego - konstatował.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: tvp.info/wp.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Będzie podwyżka 500+? Szef klubu PiS rozbudza nadzieje, padł nawet termin
Czytaj więcej >

Wiadomości

Pogoda nie będzie łaskawa. Nad Polskę nadciągają burze i silny wiatr, trzeba uważać
Czytaj więcej >

Wiadomości

Poręba. Obaj kierowcy zginęli, a pasażerka walczy o życie. Poranny dramat na Śląsku
Czytaj więcej >

Wiadomości

Auto zostało doszczętnie zmiażdżone. 21-latek nie miał szans na przeżycie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mama pięcioraczków wylądowała na wózku inwalidzkim. Opublikowała przykre nagranie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje 72-latek. Zatankował, chwilę potem zmarł w samochodzie na stacji benzynowej
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]