Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tvp Info

Tvp Info

TVP Info

Ewa Gajewska
04.05.2024 17:00 TVP ma poważny problem. Chodzi o "Panoramę"

Wielkie kłopoty “Panoramy”. Serwis informacyjny telewizyjnej “Dwójki” stracił mnóstwo widzów i odnotował w ostatnich tygodniach bolesną porażkę. Niemogące pogodzić się z tym faktem nowe władze TVP robią więc wszystko, by ponownie przyciągnąć Polaków przed ekrany. Jedna ze zmian już się dokonała, o czym zapewne wielu jeszcze nie wie.

flagi TVP
03.05.2024 13:42 Kolejna osoba żegna się z TVP. Widzowie nie chcieli jej oglądać

Wydaje się, że zmianom w TVP nie ma końca. Z publicznym nadawcą właśnie pożegnała się kolejna osoba, która gościła w naszych domach od wielu lat. Elżbieta Żywioł była jedną z “twarzy” dawnego TVP Info, ale swoich sił spróbowała także w nowej odsłonie stacji. Władze medium zdecydowały jednak w końcu, by pożegnać się z dziennikarką, na co wpływ miały głosy telewidzów. Ci okazali się bowiem doskonale pamiętać, jakie materiały Żywioł firmowała swoim nazwiskiem jeszcze kilka miesięcy temu.

Danuta Holecka
20.04.2024 19:27 TV Republika może świętować. Propozycja TVP daleko w tyle

Telewizja Republika ma powody do zadowolenia. Jej “Gościa Dzisiaj” ogląda o wiele więcej osób niż emitowane w TVP Info “Pytanie dnia”. Format, który zastąpił “Gościa Wiadomości” nie przyciąga przed ekrany zbyt wielu telewidzów, o czym świadczą przytłaczające statystyki. Czy to czas, aby Telewizja Polska poważnie pomyślała nad zmianami?

TVP
27.03.2024 14:12 Wielkie zmiany na Woronicza. Kolejny dziennikarz opuszcza TVP

Kolejny dziennikarz opuszcza szeregi TVP. Centrum Informacji Telewizji Polskiej poinformowało o tym w oficjalnym komunikacie. Z publicznym nadawcą rozstaje się jeden z prowadzących porannego pasma informacyjnego.

mikrofon
16.03.2024 09:37 Kolejna gwiazda TVP dołącza do TV Republika. Widzowie będą zachwyceni

Po Michale Rachoniu, Miłoszu Kłeczku czy Danucie Holeckiej kolejne nazwisko doskonale znane widzom byłego TVP dołącza do ekipy Telewizji Republika. Stacja oficjalnie potwierdziła tę informację i przekazała datę debiutu uwielbianego prowadzącego. 18 marca widzowie zasiądą przed odbiornikami z uśmiechem na ustach. 

Justyna Dobrosz-Oracz TVP Info
22.02.2024 09:59 Niezręczna cisza w studiu TVP Info. Dziennikarka oblała się rumieńcem

Jak już nieraz się przekonaliśmy, programy na żywo rządzą się swoimi prawami i niekiedy wymykają się spod kontroli. Tak było chociażby ostatnio na antenie TVP Info, gdy gość Justyny Dobrosz-Oracz zupełnie zbił ją tropu. Dziennikarka szybko pożałowała, że chciała rozładować początkowe napięcie, co zaproszony prze nią polityk ewidentnie za mocno wziął sobie do serca. W studiu na chwilę zapanowała naprawdę niezręczna cisza.

mikrofony
22.02.2024 09:06 Oburzająca wpadka w TVP Info. "Przeprosiny albo pozew"

Wielka afera z udziałem nowego TVP Info. Dziennikarze stacji zaliczyli potężną wpadkę, pokazując na wizji skandaliczny wpis, który błędnie przypisano posłowi Przemysławowi Wiplerowi. Polityk nie krył oburzenia i zażądał natychmiastowego sprostowania podanego dalej “fake newsa”, grożąc nawet wkroczeniem na drogę sądową. W tej sytuacji Telewizja Polska musiała posypać głowy popiołem.

tvp info
15.02.2024 19:03 Były "paskowy" TVP przerwał milczenie. "Smród się za mną ciągnie"

Były “paskowy” TVP Info zdecydował się po raz kolejny publicznie zabrać głos. Bartosz Gonzales udzielił szczerego wywiadu Wirtualnej Polsce, w którym wyjawił, co sadzi o obecnej Telewizji Polskiej i byłych kolegach. Okazało się także, iż przeszłość mocno mu dziś ciąży, a potencjalni pracodawcy z góry skazują go na niepowodzenie. - W jednej z firm usłyszałem, że jestem "niezatrudnialny". Za duży smród się za mną ciągnie - zdradził.

Jacek Nizinkiewicz
14.02.2024 15:55 Wpadka w spocie reklamowym TVP. Dziennikarz oburzony

W ostatnich dniach TVP wyemitowała spot reklamowy, w którym pojawili się politycy koalicji rządzącej. Wśród nich znaleźli się m.in. europoseł Robert Biedroń, były prezydent Bronisław Komorowski czy szef MZS Radosław Sikorski. Swoją twarz w spocie reklamowym zobaczył też publicysta "Rzeczpospolitej". Jego oburzenie dosięgło zenitu. O co poszło?  

Wojciech Szeląg studio tvp
12.02.2024 15:11 Przeprosiny w TVP Info. Na antenie padły ważne słowa

Wynikiem przejęcia władzy w Polsce są diametralne zmiany w zarządzie i samym wyglądzie stacji Telewizji Polskiej. Wielu z pewnością czekało na chwilę, która miała miejsce w niedzielnym wydaniu programu "Gość Wieczoru”. W czasie weekendowej emisji TVP Info stacja przeprosiła społeczność LGBT+ za słowa, które nieustannie padały pod ich adresem na antenie w ostatnich latach. Jeden z gości programu był poruszony zachowaniem Wojciecha Szeląga.

TVP Info, Justyna Dobrocz-Oracz
01.02.2024 13:26 Nietypowe powitanie w TVP Info. Dziennikarka nie mogła się powstrzymać

Dziennikarka TVP zaczęła (ponownie) pracę w Telewizji Polskiej po wielu latach przerwy. Justyna Dobrosz-Oracz nie przepuściła okazji, by powitać się z widzami TVP Info w nietypowy sposób. Jej słowa z miejsca stały się hitem sieci. Wszystko zostało wcześniej dobrze przemyślane.

Marek Czyż "19:30"
22.01.2024 16:45 "19:30" nie przebije "Wiadomości"? Statystki mówią jasno, widzowie zdecydowali

Główny serwis informacyjny TVP "19:30" gości na ekranach Polaków już od ponad miesiąca. Program wywołuje skrajne emocje, a niemal każde jego wydanie jest szeroko komentowane przez widzów. Jak wynika z raportu, do którego dotarł portal Wirtualnemedia.pl, okazuje się, że "19:30" nie może jeszcze liczyć na taką oglądalność jak dawne "Wiadomości". Statystyki mówią jasno.

Elżbieta Żywioł
10.01.2024 11:13 Prowadząca TVP Info "wycofana" z anteny. "Posłuchaliśmy głosu widzów"

Nowe władze Telewizji Polskiej zareagowały na protesty widzów i "wycofały" popularną prezenterkę z anteny TVP Info. - Posłuchaliśmy głosu widzów - przyznał nowy dyrektor TVP Info Paweł Moskalewicz.

TVP logo
07.01.2024 13:16 Znana dziennikarka nagle wróciła na antenę TVP Info, widzowie są wściekli. "Prowokacja"

Spore zaskoczenie w TVP. Nie wszyscy dziennikarze z poprzedniej ekipy stracili prace. Widzowie TVP Info byli zaskoczeni, widząc witająca się z nimi Elżbietę Żywioł. Lawina komentarzy, jaka wylała się na prezenterkę, nie jest złożona z najmilszych słów, jakie można przeczytać na temat swojej pracy.

TVP Info Wioleta Wramba
05.01.2024 20:22 Widzowie TVP Info przecierali oczy ze zdumienia. Tak wygląda nowa dziennikarka stacji

Widzowie TVP Info ponownie przeżyli szok. Na antenie pojawiła się znana z Polsatu dziennikarka. Wygląd Wiolety Wramby wzbudzać może wielkie emocje szczególnie wśród konserwatywnych widzów. O co dokładnie chodzi?

tvp info stacja studio logo
04.01.2024 20:09 W czołówce TVP Info zaszyfrowano wiadomość. Kod złamał internauta: "Ludzie, co ja odkryłem!"

TVP Info po przemianach w mediach publicznych powróciło w nowej odsłonie. Stacja doczekała się nowych pracowników, studio, a nawet samej nazwy i czołówki. W nowym intro użytkownicy mediów społecznościowych odkryli zaszyfrowaną wiadomości. Chodzi o alfabet Morse’a.

TVP INFO
03.01.2024 16:11 TVP Info zaliczyło falstart. Dane mówią same za siebie

TVP Info ma spore kłopoty. Dane dotyczące oglądalności kanału informacyjnego Telewizji Polskiej obnażyły, iż widzowie podchodzą do projektu z rezerwą. Ile osób włącza telewizory, aby obejrzeć serwis albo publicystkę w TVP Info?

Witold Tabaka
30.12.2023 09:03 Zaskakujące sceny z samego rana w TVP Info. Prezenter nagle wygłosił oświadczenie

Emocje związane z ponownym uruchomieniem działalności TVP Info nie opadają. Po tym, jak w piątek 29 grudnia stacja wróciła na antenę, z każdą godziną odkrywa kolejne karty. W sobotę pierwsze poranne pasmo poprowadził wracający do Telewizji Polskiej Witold Tabaka. Prezenter, zanim przedstawił najważniejsze newsy, zdobył się na wygłoszenie szczerego oświadczenia do widzów.

tvp info
30.12.2023 07:43 Niezręczna sytuacja w studiu TVP Info. Gościni się nie hamowała, prowadzący musiał reagować

Stało się to, na co wielu widzów czekało z niecierpliwością. W piątek 29 grudnia na nowo ruszył kanał TVP Info, który teraz ma zupełnie inną, odmienioną formułę. Nie oznacza to jednak, że brakuje w nim wieczornych programów publicystycznych, ale także, jak to w telewizji na żywo bywa, wpadek. Jedna z nich, dosyć niezręczna, przydarzyła się już podczas debiutu Jarosława Kulczyckiego o 20:50. Zaproszona przez dziennikarza gościni z BBC nie gryzła się w język i na głos skrytykowała stację.

Joanna Dunikowska-Paź
29.12.2023 21:03 "Nowe" TVP Info właśnie rozpoczęło nadawanie. Nie obyło się bez problemów

W piątek 29 grudnia po ponad tygodniowej przerwie na antenę powróciła stacja TVP Info. Pierwszym wyemitowanym tam programem był nowy serwis informacyjny Telewizji Polskiej "19:30". Piątkowe wydanie poprowadziła Joanna Dunikowska-Paź. Nie obyło się bez drobnych wpadek.

19.30
21.12.2023 21:36 Polacy bez ogródek przyznali, co myślą o nowych "Wiadomościach" TVP. Lawina komentarzy

Miliony Polaków włączyło dzisiaj o 19.30 stację TVP1, aby zobaczyć nowe wydanie „Wiadomości”. Widzów jako pierwsza zaskoczyła nowa nazwa programu – „19:30”. Następnie opinie stały się podzielone, od „Ale błąd” po „Można?”.

Marek Czyż tvp
21.12.2023 20:08 Miliony Polaków włączyło TVP o 19:30. Niebywałe, co zobaczyli zamiast "Wiadomości"

Zmiany w Telewizji Polskiej przyniosły nowy skutek. Dzisiaj o 19:30 wyemitowano „Wiadomości” zupełnie odmienne od tych, które znamy. Program poprowadził Marek Czyż, z którym widzowie zapoznali się także wczoraj podczas specjalnego komunikatu.

marek czyż dziennikarz tvp logo
21.12.2023 17:51 Zapadła ostateczna decyzja. Polacy już nie obejrzą "Wiadomości" TVP

Wczorajszy dzień wiązał się z burzliwymi wydarzeniami względem mediów publicznych. Wraz ze zmianami na najwyższych stanowiskach w TVP także „Wiadomości” doczekają się przemian. Będzie nowa nazwa programu, która na razie utrzymywana jest w tajemnicy. Wiadomo jednak, co będzie pierwszym tematem dzisiejszego wydania.

marek czyż dziennikarz zuzanna czyż tvp logo
21.12.2023 17:11 Marek Czyż nowym gospodarzem "Wiadomości". Wiemy, kim jest jego córka

W związku ze zmianami nowego rządu prowadzącym „Wiadomości” TVP został Marek Czyż. W środę 20 grudnia zamiast tradycyjnego wydania zaprezentował widzom specjalny komunikat. Jak się okazuje, jego córka też jest związana ze światem dziennikarskim.

flagi polska protest ludzie budynek
20.12.2023 22:42 Ludzie biją się i wyzywają. Trudno uwierzyć, co nocą dzieje się pod siedzibą TVP

Burzliwy środowy dzień kończy protest pod siedzibą Telewizji Polskiej. Zaskakujący poziom dyskusji przedstawiły osoby, które pojawiły się tam w obronie stacji. Doszło do starcia, którego prowodyrem była tęczowa flaga. Padły skandaliczne hasła. Wcześniej przemawiał były premier Mateusz Morawiecki.

None
20.12.2023 21:45 Specjalne wydanie „Wiadomości” dziennikarzy TVP. W zupełnie innej stacji

Środowe wydanie „Wiadomości” TVP nie odbyło się w związku ze zmianami w stacji. Nie zatrzymało to starych twarzy TVP do poprowadzenia programu. Przenieśli się do studia TV Republika, gdzie zaprezentowali „Specjalne Wydanie Wiadomości”.

Marek Czyż
20.12.2023 20:32 Polacy z zapartym tchem włączyli TVP o 19:30. Niebywałe, co zobaczyli zamiast "Wiadomości"

Środa 20 grudnia zapisze się w historii jako dzień przemian w polskich mediach publicznych. Standardowo o godzinie 19.30 na antenie TVP1 widzowie powinni zobaczyć “Wiadomości”. W związku z dzisiejszymi wydarzeniami te jednak nie zostały wyemitowane. W ich miejscu pojawił się specjalny komunikat. 

poseł dziennikarze ludzie
20.12.2023 17:38 „Mamy stan wojenny w Polsce”. Senior po tych słowach aż się zagotował

Arkadiusz Mularczyk pojawił się w siedzibie TVP i postanowił odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Mówił o „absolutnym złamaniu prawa”. Przerwała mu jedna z osób zebranych na Woronicza. „Przestań pan nakręcać, przestań pan kłamać”