Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Jarosław Jakimowicz przekroczył kolejną granicę. Zamieścił oburzający komentarz pod zdjęciem Tuska
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 28.02.2023 11:56

Jarosław Jakimowicz przekroczył kolejną granicę. Zamieścił oburzający komentarz pod zdjęciem Tuska

Jarosław Jakimowicz
TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz znów postanowił udowodnić wszystkim, że nie zamierza się hamować i popisał się niewybrednym słownictwem niczym z rynsztoka. Były aktor, a obecnie prezenter TVP Info od lat szczególnie mocno uderza w Donalda Tuska, nie ukrywając, że daleko mu do sympatii wobec dawnego premiera. Mimo iż będąc twarzą mediów publicznych, Jakimowicz powinien być wyjątkowo powściągliwy, on po raz kolejny pokazał butę i arogancję wdając się w sprzeczkę z użytkownikiem Instagrama.

Jarosław Jakimowicz znów zaatakował Donalda Tuska

Jarosław Jakimowicz od lat wyznaje zasadę, że nieważne, jak mówią, ważne natomiast, aby w ogóle mówili. Dawniej bożyszcze wielu kobiet, dziś raczej obiekt wielu kontrowersji, nie stroni od mocnego języka, który czasem wymyka mu się spod kontroli.

Szczególną zaciętość Jakimowicza widać wtedy, gdy tylko przychodzi mu do recenzowania kolejnych aktywności Donalda Tuska. Takim zachowaniem prezenter TVP Info idealnie wpisuje się w linię mediów publicznych, zapominając, jak większość jego kolegów i koleżanek, że zwłaszcza w nich powinno się stronić od kontrowersji.

Już jakiś czas temu Jarosław Jakimowicz pokazał, do czego jest zdolny, komentując wywiad byłego premiera z 2021 roku dla Onetu. - Pamiętajcie: rude to wredne, rude to wredne - stwierdził wówczas bez ogródek.

Słowa te odbiły się głośnym echem, ale teraz okazuje się, że nie były jeszcze szczytem możliwości byłego aktora. Najnowszą próbkę jadu i agresji zaaplikował pod zdjęciem Donalda Tuska z Joe Bidenem.

Kontrowersyjny ksiądz obraził trenera polskich skoczków. Aż splunął z ambony

Jarosław Jakimowicz się nie hamował. Zamieścił skandaliczny komentarz

Fakt, że Joe Biden spotkał się podczas ostatniej wizyty w Warszawie nie tylko z przedstawicielami polskich władz, ale także i politykami opozycji, od początku mocno uwierał PiS i jego sojuszników.

Ciśnienia wyraźnie nie wytrzymał Jarosław Jakimowicz, który zajrzał na profil Donalda Tuska i odnalazł tam pełną serdeczności fotografię lidera PO z prezydentem USA. Oczywiście, złośliwe komentarze były równie liczne, co te pochlebne, jednak trudno się dziwić, że nie uderzyły tak mocno jak te, zamieszczone przez człowieka zatrudnionego w publicznej telewizji.

- Traktowanie wyborców opozycji za idiotów, analfabetów, głuchych i ślepych trwa (treść oryg. - przyp. red.) - stwierdził pod postem.

Gdy jeden z internautów postanowił odpowiedzieć mu grzecznie, wyrażając swoją opinię na temat PiS, Jakimowicz jeszcze bardziej się podpalił i napisał "do budy kasztanie".

Instagram/Donald Tusk

Jarosław Jakimowicz oburzył internautów

Takie słowa może i nie powinny już nikogo dziwić, wszakże prezenter TVP Info obraźliwe wypowiedzi i nieparlamentarne komentarze wręcz z pasją kolekcjonuje, jednak czy naprawdę chcemy, aby tak wyglądała debata publiczna? 

Jedynym rozwiązaniem całej sytuacji jest to, by przywołane sformułowania i oszczerstwa nie były dalej rozpowszechniane. A to chyba nie stanie się, dopóki władze TVP tolerują obnoszenie się z takimi skrajnościami.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca .

Źródło: Onet, Instagram