Goniec.pl > Polska > "Fakty" TVN zakończyły się w nietypowy sposób. Piotr Kraśko czekał do ostatniej minuty
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 03.10.2023 20:13

"Fakty" TVN zakończyły się w nietypowy sposób. Piotr Kraśko czekał do ostatniej minuty

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
screen "Fakty" TVN, wydanie z dn. 03.10.2023 r.

Piotr Kraśko zaskoczył na koniec “Faktów” TVN. We wtorek 3 października na koniec wydania zwrócił się do widzów z nietypowymi słowami. Dziennikarz na wizji złożył życzenia urodzinowe i skierował do współpracowników osobiste słowa. - Dziś powiem więcej - mówił Piotr Kraśko wprost do kamery.

Nietypowe zakończenie "Faktów" TVN, Piotr Kraśko zaskoczył wszystkich

“Fakty” TVN nie przestają zaskakiwać widzów. W poniedziałek 2 października Anita Werner pożegnała się piosenką, a już dzień później kolejne zaskoczenie przyniósł ze sobą Piotr Kraśko.

We wtorek (03.10) w “Faktach” TVN nie brakło tematów politycznych. Piotr Kraśko zgodnie ze swoim zwyczajem zapowiadał kolejne materiały, korzystając z wyjątkowo silnej gestykulacji rąk oraz min. Niemniej największe zaskoczenie przyszło na koniec wydania.

Śmiertelny wypadek na A1. Rodzina chce zmiany kwalifikacji czynu

Piotr Kraśko zapowiedział gości i... złożył życzenia urodzinowe

Piotr Kraśko tuż po godzinie 19:30 zapowiedział gości Diany Rudnik w programie “Fakty po Faktach”. Dodał, iż później Monika Olejnik rozmawiać będzie między innymi z Krzysztofem Bosakiem. Kiedy widzowie “Faktów” TVN spodziewali się zobaczyć planszę wyjaśniającą, kto stoi za wtorkowym wydaniem serwisu, usłyszeli nietypowe słowa.

- Zazwyczaj mówię w tym momencie “dziękuję”, że są państwo z nami, ale dziś powiem więcej - oświadczył Piotr Kraśko. Prowadzący “Faktów” TVN postanowił na koniec wydania złożyć wyjątkowe życzenia urodzinowe.

- Dziękuję, że są państwo z nami od 26 lat. Bo to 26. urodziny “Faktów”. A istnieją one nie dlatego, że rano wpadamy na pomysł co pokazać o 19, ale dlatego, że państwo o 19 każdego kolejnego wieczoru wybierają nasz program. I za to bardzo dziękujemy - dodał Piotr Kraśko. Następnie zdecydował się na osobisty wątek w życzeniach urodzinowych. Rozejrzał się po studio “Faktów” i zwrócił bezpośrednio do swoich współpracowników, których na co dzień widzowie nie widzą.

Piotr Kraśko podziękował na wizji koleżankom i kolegom z pracy

Nietypowe zakończenie “Faktów” TVN  z okazji 26. urodzin serwisu nie było jedynie lakonicznym komunikatem. Piotr Kraśko nie ukrywał uśmiechu, a ruchem rąk skierowanym w stronę kamery podkreślał, że ceni sobie fakt, iż od blisko 30 lat widzowie codziennie chcą słuchać, co dziennikarze TVN uważają za ważne do przekazania.

Jeden z wątków życzeń urodzinowych zaprezentowanych na koniec “Faktów” TVN dotyczyło właśnie osób zaangażowanych w tworzenie serwisu. - Proszę pozwolić, że wyjątkowo w urodziny podziękuję też tym wszystko wspaniałym ludziom, którzy tworzyli i wciąż tworzą - powiedział Piotr Kraśko i rozejrzał się dookoła siebie. - Panie, panowie… to zaszczyt z wami pracować - dodał.

- Wszystkiego co najlepsze: dla Państwa, dla “Faktów” i nie bójmy się wielkich słów… wszystkiego co najlepsze dla Polski. Do zobaczenia, dobrego wieczoru - dodał na sam koniec Piotr Kraśko.