Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Anita Werner zakończyła "Fakty" TVN w nietypowy sposób. Widzowie nie mogli się tego spodziewać
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.10.2023 20:09

Anita Werner zakończyła "Fakty" TVN w nietypowy sposób. Widzowie nie mogli się tego spodziewać

Anita Werner "Fakty" TVN
screen "Fakty" TVN, wydanie z dn. 02.10.2023 r.

Nietypowe zakończenie poniedziałkowych “Faktów” TVN. Anita Werner zaskoczyła widzów i zrezygnowała z dobrze znanego schematu. Zamiast zapowiedzi gości w Faktach po Faktach z głośników zaczęła lecieć specjalna piosenka. Opatrzono ją nieprzypadkowymi obrazami.

Nietypowe zakończenie "Faktów" TVN

Anita Werner poprowadziła poniedziałkowe (02.10) wydanie “Faktów” TVN. Dziennikarka ubrana w czerwoną marynarkę z przypinką flagi Polski z kamienną twarzą prezentowała kolejne materiały.

Większość z nich uderzała w działania rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz zachęcała widzów do głosowania w nadchodzących wyborach. Niemniej ostatnie słowa Anity Werner mogły zaskoczyć wiele osób siedzących przed telewizorami.

Krzysztof Rutkowski wie, gdzie ukrywa się Sebastian Majtczak? "Są sposoby, by go zatrzymać"

Anita Werner zapowiedziała piosenkę

Poniedziałkowe “Fakty” TVN zakończyły się w wyjątkowy sposób. Niespodziewanie Anita Werner nie wspominała o tym, kto czeka na rozmowę w Faktach po Faktach. - Zostawiam państwa z piosenką - powiedziała nagle prowadząca.

ZOBACZ: Uczestnicy marszu zostawili wiadomość dla TVP. Danucie Holeckiej się nie spodoba

Anita Werner poinformowała widzów, że piosenka, którą zaraz usłyszą, była śpiewana w niedzielę 1 października “nie tylko w Warszawie, także w innych miastach i miasteczkach w całej Polsce”. Po tych słowach widzowie Faktów TVN usłyszeli utwór “Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni. Na ekranach pojawiły się nieprzypadkowe obrazy.

"Fakty" TVN pokazały sceny nie tylko z Warszawy

Pod nietypowe zakończenie “Faktów” TVN, które było piosenką śpiewaną w czasie marszu miliona serc, widzowie zobaczyli maszerujących 1 października ludzi. Pokazano nie tylko tłumy obecne w Warszawie.

ZOBACZ: Skandaliczny komentarz Terleckiego po marszu opozycji. “Pogarda dla Polaków”

Na ekranach telewizorów udowodniono, że Polacy wyszli na ulicę również w Krakowie, Wałbrzychu, Łodzi, Szczecinie, Oświęcimiu, ale także za granicą. “Fakty” TVN udokumentowały Marsz Miliona Serc w Kirkcaldy i Londynie w Wielkiej Brytanii, Berlinie (Niemcy), Toronto (Kanada), Lille i Paryżu (Francja), Oslo (Norwegia). Po pokazaniu, jak obecni na scenie w Warszawie śpiewali piosenkę “Kocham wolność” pojawiła się plansza informująca, kto współtworzył poniedziałkowe wydanie “Faktów” TVN.

Tagi: Fakty TVN