Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Chrzest rozbawił cały kościół. Nagranie hitem w sieci
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 25.02.2024 21:34

Chrzest rozbawił cały kościół. Nagranie hitem w sieci

chrzest
TikTok @caseyklosowski

Sakrament chrztu świętego to bez wątpienia bardzo ważny moment w życiu nie tylko każdego dziecka, ale także jego rodzica. W internecie prawdziwą furorę robi nagranie z tej uroczystości, które rozbawiło wielu komentujących do łez. Odbiorcy zwracają uwagę na szczególne zachowanie księdza.

To nagranie ze chrztu rozbawiło nie tylko internautów

Prawdziwym hitem okazało się nagranie, które wykonano podczas chrztu świętego pewnej dziewczynki. Film w moment zebrał na platformie TikTok masę pozytywnych komentarzy i zyskał na popularności. Internautów rozczuliło zachowanie głównej bohaterki nagrania, małej dziewczynki, która wprawiła w wesoły nastrój niemal całą świątynię. Również duchowny nie krył swojego uśmiechu. 

Zmiana czasu z zimowego na letni. Wypadnie nietypowo

Nagranie z chrztu hitem w internecie

Na nagraniu widać, jak ksiądz podczas ceremonii standardowo polewa główkę małego dziecka wodą święconą. Chwilę później podnosi malucha wysoko, aby zaprezentować wszystkim wiernym nowego członka Kościoła. W świątyni rozbrzmiewają w tym momencie gromkie brawa i oklaski, a główna bohaterka nagrania początkowo bliska płaczu z przerażenia, po chwili dołącza do zgromadzonych i również ochoczo uderza w dłonie, klaszcząc i powodując tym samym głośny śmiech zebranej społeczności. Również ksiądz nie krył swojej wesołej miny. 

ZOBACZ: SMS-a z gazowni nie można zignorować. To nie naciągacze

Internauci komentują, zwracają uwagę na zachowanie księdza

Użytkownicy TikToka nie przeszli obok tego nagrania obojętnie. Film zalała lawina komentarzy, a niemal wszyscy są zgodni, że zachowanie księdza było bardzo empatyczne. Duchowny starał się sprawić, aby najmłodszy członek kościoła poczuł się bardzo komfortowo. 

Najlepszy chrzest dziecka w historii. Wygląda, jakby ksiądz przekazał dziecku pozytywną energię. To jest piękne! - czytamy.

Niektórzy internauci porównują nawet zachowanie księdza do kultowej sceny z bajki Walta Disneya pt. "Król Lew".

Ksiądz jest super, cały czas uśmiechnięty - piszą internauci pod filmem.

 

Energia i radość księdza mówią wszystko - czytamy.