Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tiktok

Tiktok

TikTok

ksiądz
30.03.2024 15:20 Nagranie z księdzem podbija sieć. Tego wierni się nie spodziewali

Ten film, w którym głównym bohaterem jest włoski duchowny bardzo szybko podbił TikToka i doczekał się setek komentarzy. Z całą pewnością wierni, którzy zebrali się na świątecznej mszy z okazji Wielkanocy, nie spodziewali się tego, co wydarzy się za moment. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu. 

sprzątanie ksiądz
24.03.2024 11:02 Zapytała księdza o sprzątanie w niedzielę. Internauci nie byli zadowoleni

Czy będąc katolikiem, można sprzątać w niedzielę? Nad takim pytaniem pochylił się ostatnio znany na TikToku ks. Sebastian Picur. Kapłan, jak zawsze, postanowił pomóc swoim obserwatorom i wyjaśnił, jak ich wątpliwości mają się do zasad wiary. Niestety, jego wypowiedź nie wszystkim przypadła do gustu.

msza święta
15.03.2024 10:39 Podszedł do księży w trakcie mszy. Ich reakcja mówi wiele, internauci grzmią

Niecodzienne nagranie z Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Płocku obiegło sieć. Bardzo szybko obejrzało je już ponad 300 tys. użytkowników. Głównym bohaterem został mały chłopiec, który podczas mszy świętej postanowił podejść bardzo blisko ołtarza, zaczepiając duchownych. Ich reakcja rozczula. Internautów zastanawia jednak jeden niepokojący fakt.

dziecko
14.03.2024 21:18 11-latek poszedł nocować do kolegi. Nie żyje

Trend z TikToka mógł doprowadzić do śmierci 11-letniego chłopca. Tommie-Lee Gracie Billington podczas nocowania w domu swojego kolegi zdecydował się na wykonanie ”wyzwania” z mediów społecznościowych. Próba zakończyła się tragicznie. Matka chłopca przestrzegła wszystkich rodziców.

ksiądz
13.03.2024 17:27 Ksiądz zabrał głos ws. kobiet. Zdradził prawdę o pielgrzymkach

Ks. Rafał Główczyński zdradził, co spotkało go podczas pielgrzymek. Znany na TikToku „Ksiądz z osiedla” nie ukrywał, że najbardziej zaskakuje go wtedy zachowanie kobiet. W podcaście „Bez Tajemnic” przywołał kilka swoich wspomnień z nimi związanych. Jak się okazuje, wyprawa na pielgrzymkę to dla niektórych okazja nie tylko do pogłębienia relacji z Bogiem.

Biedronka
09.03.2024 17:16 Przyniosła do kasy obrane mandarynki. Reakcja kasjerki hitem internetu

Rosnące koszty życia skłaniają Polaków do szukania nowych sposobów na oszczędzanie. Jednak tego, co zrobiła klientka Biedronki, nikt się nie spodziewał. Kobieta podeszła do kasy z obranymi mandarynkami. Nagranie stało się prawdziwym hitem w internecie. Wielu zaskoczyła reakcja kasjerki.

ksiądz
06.03.2024 20:16 Bez tego nie weźmiesz ślubu? Znany ksiądz rozwiewa wątpliwości

Popularny w mediach społecznościowych ksiądz Sebastian Picur z Podkarpacia po raz kolejny wywołał poruszenie wśród internautów. Wszystko przez odpowiedź na jedno z pytań, jakie zadała mu jedna z użytkowniczek TikToka. Poszło o ślub kościelny.

Rydzyk
04.03.2024 18:07 Odwiedził restaurację Rydzyka. "Pokazuję wam to cudo"

Jeden z bardziej znanych polskich youtuberów zajmujących się tematyką kulinarną postanowił odwiedzić niedawno restaurację Tadeusza Rydzyka, mieszczącą się Porcie Drzewnym w Toruniu. Popularny "MrKryha" zdał swoim widzom szczegółową relację z wizyty. Będziecie zaskoczeni. 

dziecko klasa
03.03.2024 20:23 Napisał kilka słów o dziadku. Nauczycielka nie wiedziała, co powiedzieć

Kreatywność najmłodszych nie zna granic. Jeden z uczniów szkoły podstawowej w ramach pracy domowej miał napisać kilka zdań o swoim dziadku. Musiał opowiedzieć, czym się zajmuje i co lubi robić w wolnym czasie. Kiedy nauczycielka zobaczyła jego dzieło, oniemiała. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała.

ksiądz kościół
29.02.2024 18:18 Ksiądz sparodiował wiernych dających na tacę [WIDEO]

Znany na TikToku ksiądz sparodiował wiernych. W jednym ze swoich filmów ks. Rafał Główczyński w żartobliwy sposób przedstawił, jak zachowują się niektóre osoby, kiedy przychodzi czas na danie na tacę. Parodia duchownego spotkała się ze sporym zaskoczeniem.

chrzest
25.02.2024 21:34 Chrzest rozbawił cały kościół. Nagranie hitem w sieci

Sakrament chrztu świętego to bez wątpienia bardzo ważny moment w życiu nie tylko każdego dziecka, ale także jego rodzica. W internecie prawdziwą furorę robi nagranie z tej uroczystości, które rozbawiło wielu komentujących do łez. Odbiorcy zwracają uwagę na szczególne zachowanie księdza.

nagranie TikTok cukierki
19.02.2024 10:03 Rozpakował kupione w sklepie cukierki i zamarł. Nagranie obiegło sieć

Miał być słodki podwieczorek, a wyszedł gorzki zawód. Użytkownik TikToka mocno rozczarował się po tym, jak kupił cukierki w jednym z poznańskich marketów. Mężczyzna rozpakował łakocie, zajrzał do ich środka, a wszystko to zarejestrował za pomocą telefonu i udostępnił następnie na chińskiej platformie. Po obejrzeniu nagrania, apetyt można stracić na naprawdę długo. 

biedronka
16.02.2024 21:54 Pokazał, co znalazł w mące z Biedronki. Od razu zrobił zdjęcie

W ostatnim czasie na TikToku popularne stało się nagranie pokazujące, jak w mące z Biedronki znajdują się wołki zbożowe. Jego autor nie krył oburzenia, które podzielili zresztą inni internauci, a to sprowokowało dziennikarzy do drążenia tematu. Właśnie dlatego reporterzy o2.pl poprosili sieć sklepów o komentarz do sprawy. Przedstawicielka portugalskich dyskontów nie tylko ujawniła tajniki produkcji, ale i dała klientom praktyczną i bardzo przydatną poradę.

cmentarz groby mężczyzna
16.02.2024 17:53 Grabarz ujawnił, co dzieje się z ciałem po dwóch latach w trumnie

Śmierć i to, co dzieje się po niej z ciałem to dla wielu z nas temat tabu. Przekonanie to stara się odczarować znany w mediach społecznościowych grabarz „Robas”. W swoich filmach mężczyzna dzieli się swoim doświadczeniem i pomaga ludziom oswoić się z tym, co czeka nas wszystkich. Niedawno jednak dostał od widza pytanie, na które odpowiedź może okazać się dla wielu za trudna.

ksiądz
16.02.2024 10:12 Ksiądz porwał seniorki do tańca. Nagranie hitem w sieci

Ksiądz Rafał Główczyński, znany jako "Ksiądz z osiedla" znów zaskakuje. Popularny w mediach społecznościowych duchowny zamieścił na swoim TikToku film, na którym pokazał, jak w rytm młodzieżowej muzyki wywija na parkiecie z uczestniczkami balu seniora. Internauci szeroko komentują nagranie.

dworzec pkp
09.02.2024 09:33 Usłyszała konduktora i chwyciła za telefon. Nagranie to hit

Jedna z użytkowniczek TikToka opublikowała na swoim profilu bardzo niecodzienny film, który nagrała podczas podróży pociągiem. Na trasie relacji Zielona Góra-Warszawa konduktor w bardzo nietypowy sposób zwrócił się do pasażerów. Film robi prawdziwą furorę w sieci, a internauci nie mają litości: "ogłoszenia duszpasterskie". 

góry
08.02.2024 08:19 Nagranie z polskich gór obiegło sieć. "Popłakałabym się"

Mimo iż w kilku województwach ferie już się zakończyły, to niektórzy szczęśliwcy wciąż mogą cieszyć się krótkim urlopem od szkoły. Jak się okazuje, polskie góry to bardzo popularny kierunek podróżniczy. Pewien użytkownik TikToka pokazał w swoim filmie, co działo się w minioną sobotę w termach w Chochołowie. Jego nagranie podbija sieć.

budda youtuber
30.01.2024 15:55 Jak zarabia Budda? To on przekazał 100 tys. zł na WOŚP. Wcześniej też rozdawał duże sumy

Budda pozostaje od kilku miesięcy najbardziej cenionym Youtuberem ze względu na swoją szczodrość. Bierze udział w akcjach charytatywnych i loteriach. Jak zapewnia, chce dać młodym ludziom to, czego nigdy nie dostał. Wielu zastanawia się, jak może sobie pozwolić m.in. na organizowanie licytacji z luksusowymi autami. Wyliczenia jego zarobków mogą zwalić z nóg.

studniówka bal taniec ludzie suknie
23.01.2024 11:36 Nagranie z Polski podbija sieć, wyjątkowe sceny na studniówce. „Aż mam ciarki na plecach”

Trwa wyjątkowy dla każdego maturzysty sezon studniówkowy. Podczas balu celebrowane jest tradycyjne „100 dni do matury”, chociaż coraz częściej imprezy te zaskakują. Wspólny taniec młodzieży z Siedlec zachwycił w tym roku użytkowników. Nagranie z ich występu podbiło TikToka. „Walc w wykonaniu młodzieży wygląda zjawiskowo. Nie można oderwać oczu”.

lidl
21.01.2024 22:04 Opowiedziała, dlaczego nie chodzi do Lidla. W komentarzach rozpętała się burza

Poszła na standardowe zakupy do Lidla, a prawie skończyła je wizytą na komisariacie. Choć trudno w to uwierzyć, pewna tiktokerka doświadczyła w popularnym dyskoncie absurdalnej sytuacji, która do dziś spędza jej sen z powiek. Wszystko przez to, że kobieta zamiast do zwykłej kasy, podeszła do tej samoobsługowej. Teraz, gdy zna już dalszy ciąg tej historii, zakupy robi gdzie indziej. Jak sama przyznaje, nie byłaby w stanie znieść ogarniającego ją poczucia wstydu.

Romualda Wąsik Barbara Kamińska
21.01.2024 15:32 Żony Wąsika i Kamińskiego nowym trendem na TikToku. Internauci są bezlitośni

Roma Wąsik i Barbara Kamińska od momentu zatrzymania ich mężów pozostają niezwykle aktywne w mediach. Tuż po umieszczeniu byłych szefów CBA w więzieniu kobiety pojawiły się na antenie TV Republika, gdzie pożaliły się swoimi realiami życia bez obecności małżonków. Żona Macieja Wąsika ujawniła, że nie może ustawić termostatu, co nie umknęło uwadze internautów. Ci niezwłocznie odpowiedzieli na jej wyznanie, bezlitośnie.

kościół
20.01.2024 19:14 Ksiądz nie miał żadnych oporów. Zrobił to na oczach uczniów, film jest hitem

Standardowa katacheza? Nie u księdza Adama Pawłowskiego. Podbijający TikToka kapłan rozbawił i uczniów, i internautów, zaskakując niekonwencjonalną czynnością podczas lekcji religii. Film z tego wydarzenia obejrzano już prawie 3 mln razy i wielokrotnie skomentowano. - Chcę takiego księdza - piszą zachwyceni obserwatorzy.

konfesjonał modlitwa
12.01.2024 15:03 O tym grzechu pamięta niewielu. Ksiądz przypomina. "Trzeba się spowiadać"

Ksiądz Sebastian Picur zamieścił w sieci poruszające nagranie. Film stał się podstawą do poruszenia tematu spowiedzi, która jest dla katolików szansą na odkupienie win. Przy tej okazji kapłan zwrócił uwagę na grzech, z którego niewiele osób zdaje sobie sprawę. Warto o nim wiedzieć, zanim kolejny raz udamy się do konfesjonału.

piwnica TikTok
07.01.2024 17:43 Wnuczka zeszła do piwnicy w domu babci. Odkryła złowrogą tajemnicę

Pewna użytkowniczka TikToka w najśmielszych snach nie mogła spodziewać się, że eksploracja starej piwnicy dostarczy jej tylu wrażeń. Dziewczyna wybrała się do podziemi domu babci i znalazła tam alternatywny świat. Wszystko pokazała na filmie, który jest hitem TikToka. Niewiarygodne wręcz, co kryło się w zakurzonej izbie.

Żabka
03.01.2024 11:34 Nazbierał w Żabce aż 48 tys. punktów. Pokazał, na co je wymienił

Prawdziwym hitem TikToka jest film pewnego użytkownika, który nazbierał imponującą ilość punktów w Żabce. Mężczyzna w ciągu roku zdołał bowiem zgromadzić aż 48 tysięcy tzw. Żappsów. W sieci pochwalił się tym, na co je wymienił. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem.

ksiądz
01.01.2024 17:30 Niebywałe, co zrobił ksiądz podczas kolędy. Nagranie podbija sieć. "Ładna koperta musiała wpaść"

Duchowni coraz częściej docierają do wiernych nie tylko poprzez spotkania na mszy świętej, ale także przez media społecznościowe. Jednym z takich księży, idących z duchem czasu jest ks. Grzegorz Kaczorkiewicz, który regularnie prowadzi swój profil na TikToku. W jednym z ostatnich nagrań ksiądz pokazał, jak przebiegała jedna z wizyt w ramach kolędy. Internauci zasypali nagranie lawiną komentarzy.

msza święta ludzie ksiądz mężczyzna
01.01.2024 09:11 Czy 1 stycznia trzeba pójść do kościoła? Ksiądz nie pozostawia złudzeń

Wielu katolików po noworocznej zabawie zadaje sobie pytanie – czy trzeba iść do kościoła w Nowym Roku? Takie pytanie dostał od widza znany na TikToku ksiądz. Jego odpowiedź może niektórych zaskoczyć.

kobieta kościół ksiądz
25.12.2023 17:16 Zapytali księdza, czy rozwodnicy mogą przyjmować komunię. Rozpętało się piekło

Czy rozwodnicy mogą przystępować do komunii świętej? Ksiądz otrzymał od wiernej pytanie, które zaowocowało falą oburzenia sporej grupy ludzi. Kobieta otrzymała odpowiedź, jednak popularny duszpasterz musiał zmierzyć się z falą krytyki w związku z ingerencją Kościoła w prywatne życie osób wierzących.