Goniec.pl
dziecko nie żyje

YouTube Crime for Dummies screnn z materiału „Cash Gernon Surveillance Video – Darriyn Brown”

4-letni chłopiec nie żyje. Nagranie z elektronicznej niani wyjaśniło wszystko

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W sobotę 15 maja małe dziecko zniknęło z domu. Służby znalazły ciało 4-latka z widocznymi ranami kłutymi na jednej z ulic. Na wstrząsającym nagraniu z elektronicznej niani widać, jak chłopca z łóżeczka wyjmuje nieznany mężczyzna. Porywacz uciekł z 4-latkiem. Do tej szokującej tragedii doszło w Dallas w Stanach Zjednoczonych.

39-letnia kobieta, która spacerowała ulicami Dallas nad ranem, znalazła ciało małego dziecka. Należało do 4-letniego Casha Gernona, który został porwany w nocy 15 maja. Niestety chłopca nie udało się uratować. Przyczyną śmierci 4-latka były liczne rany kłute.

Dramat dziecka został zarejestrowany przez elektroniczną nianię, która znajdowała się w sypialni. 4-letni Cash Gernon położył się do łóżeczka wraz ze swoim bratem bliźniakiem Carterem. Na nagraniu widać, jak do pomieszczenia w środku nocy wchodzi mężczyzna i w pewnym momencie porywa chłopca.

Na ulicy znaleziono ciało porwanego dziecka

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media dziecko umarło około 6:50. Zwłoki 4-latka znalazła 39-letnia kobieta, która rano uprawiała jogging. Znajdowały się blisko pół mili od domu, z którego porwano Casha Gernona. Świadek natychmiast wezwał służby.

Z relacji 39-latki wynika, że ciało chłopca było pokryte krwią. Cash Gernon nie miał też butów ani koszulki. Okazało się, że moment zniknięcia chłopca został zarejestrowany przez elektroniczną nianię, która znajdowała się w sypialni.

[EMBED-243]

Materiał wideo został opublikowany na platformie YouTube przez użytkownika Crime for Dummies. Na nagraniu widać, jak mały Cash kładzie się spać w swoim łóżeczku. Niedługo później do pomieszczenia wchodzi zakapturzona postać.

Mężczyzna wyciągnął 4-latka z sypialni i uciekł z domu. Ciało dziecka zostało znalezione po upływie około godziny. Porywacz wrócił jeszcze, by zabrać drugiego bliźniaka, jednak z jakiegoś powodu zrezygnował i opuścił dom.

Wstrząsająca śmierć dziecka

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko zmarło wskutek licznych ran kłutych. Nie wiadomo, jaki motyw popchnął porywacza do tak bestialskiego czynu. Mężczyzna został już jednak rozpoznany przez byłą partnerkę ojca chłopców, która opiekowała się Cashem i Carterem tej nocy.

Według Moniki Sherrod za porwanie Casha odpowiada 18-letni Darriynn Brown, który jest bratem przyjaciela jej syna. Mężczyzna już od jakiegoś czasu miał problemy z prawem. Na nagraniu można dostrzec elektroniczną bransoletkę, którą policja założyła mu na nodze.

Nie wiadomo jednak, dlaczego podejrzany porwał i zabił dziecko. Policja nadal nie może też ustalić, gdzie przebywa ojciec bliźniaków. W trakcie śledztwa okazało się, że od dłuższego czasu kontakt z nimi próbowała nawiązać biologiczna matka. Carter znalazł się już pod jej opieką.

Mieszkańcy Dallas składają znicze oraz kwiaty w miejscu, w którym znaleziono martwego 4-latka. Policja nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie.

[EMBED-836]

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >