Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zwłoki nieznanego mężczyzny leżały w rowie. Policja wydała pilny apel
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 23.06.2024 10:48

Zwłoki nieznanego mężczyzny leżały w rowie. Policja wydała pilny apel

policja
Fot. (zdj. ilustracyjne) policja.pl

Podkarpacka Policja wydała specjalny apel. Śledczy poszukują świadków tajemniczej śmierci mężczyzny. To brakujący, a jednocześnie kluczowy, element śledztwa dotyczące śmierci i ujawnienia w przydrożnym rowie zwłok. Prośba o pomoc trafiła również do osób posiadających w swoich samochodach wideorejestratory.

Podkarpacie: policja wyjaśnia tajemniczą śmierć mężczyzny

Policja z województwa podkarpackiego opublikowała ważny apel. Śledczy próbują wyjaśnić tajemniczą śmierć mężczyzny, którego ciało znaleziono w przydrożnym rowie przy ul. Radawskiej w Wiązownicy.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 14-latek, ratownicy byli bezradni. Tragiczny początek wakacji

Zgłoszenie dotyczące ujawnienia zwłok mężczyzny dotarło do policjantów z jarosławskiej komendy w czwartek 20 czerwca. Po godzinie 15 dyżurny usłyszał w słuchawce, iż na wysokości posesji numer 125 leży ciało. Nie było żadnych szans na ratunek. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Nadciągają afrykańskie upały. Będzie ponad 30 stopni Celsjusza w cieniu

W rowie przy drodze znaleziono zwłoki tajemniczego mężczyzny

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze w trakcie, których wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna początkiem czerwca br., uległ wypadkowi drogowemu. Ubrany był w spodnie dresowe z trzema paskami koloru białego z boku nogawki oraz buty sportowe czarne typu adidas - przekazała podkarpacka policja.

Policja nadal bada sprawę śmierci mężczyzny znalezionego w rowie. Nadal trwa ustalanie tego, kim był zmarły. Jego tożsamość nadal pozostaje wielką tajemnicą. Podkarpaccy śledczy opublikowali specjalny apel. Poszukiwani są nie tylko świadkowie.

Policja opublikowała specjalny apel

Policjanci apelują do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają nagranie z wideorejestratora o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 47 8241310  lub z Posterunkiem Policji w Wiązownicy tel. 478241570 - czytamy w apelu policji.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec 14. emerytury pojawił się na horyzoncie? Powodem procedura nadmiernego deficytu

Każda nawet pozornie nieznacząca informacja na temat zdarzenia z Wiązownicy może pchnąć śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci mężczyzny do przodu. Policjanci liczą, iż opublikowanie apelu pomoże dotrzeć do osób, które wiedzą, jak doszło do zgonu tajemniczego mężczyzny.