Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Auto roztrzaskało się o drzewo, w środku trzy osoby. Tragiczny wypadek pod Szczecinem
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 22.06.2024 15:43

Auto roztrzaskało się o drzewo, w środku trzy osoby. Tragiczny wypadek pod Szczecinem

wypadek
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie

Śmiertelny wypadek w okolicach Szczecina. W sobotę rano na trasie Łobez-Starogard rozpędzone auto wyleciało z drogi i roztrzaskało się w uderzeniu z drzewem. W środku podróżowały trzy osoby, życia jednej z nich nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

Wypadek pod Szczecinem

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, 22 czerwca, nad ranem na drodze Łobez – Starogard (gmina Resko). Służby zostały wezwane do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Ford Fiesta. Kierowca z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. W środku znajdowały się trzy osoby.

Runęła kamienica w centrum polskiego miasta. W akcji strażacy i śmigłowiec LPR

Auto uderzyło w drzewo. Dramatyczna akcja służb

Szokujące zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdują się na dole artykułu. Widoczne na nich zniszczenia pokazują, że samochód musiał jechać bardzo szybko, po zderzeniu zostały z niego jedynie szczątki. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie zjawiły się służby. Niestety, nie udało się uratować życia kierowcy.

ZOBACZ: Nie żyje 36-latek, dwie kolejne osoby w szpitalu. Kierowca popełnił tragiczny błąd

Nie żyje kierowca, dwóch pasażerów trafiło do szpitala

Aby wydostać poszkodowanych z samochodu, strażacy musieli odciąć dach forda. Zmarł kierowca auta, dwójka jego pasażerów odniosła poważne obrażenia. Zostali przetransportowani do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci i prokurator.