Goniec.pl > Wiadomości > Wypadek drogowy z udziałem znanego polskiego aktora. Musiał dmuchać w alkomat
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 29.09.2023 21:42

Wypadek drogowy z udziałem znanego polskiego aktora. Musiał dmuchać w alkomat

kontrola policyjna
materiały policyjne

W piątek 29 września na warszawskim Mokotowie doszło do wypadku drogowego. Według informacji "Super Expressu" zderzyły się dwa samochody osobowe. Za kierownicą jednego z nich siedział znany polski aktor. Gwiazdor musiał dmuchać w alkomat.

Warszawa. Zderzenie dwóch pojazdów, za kółkiem polski gwiazdor

Jak donosi "Super Express", w piątek 29 września nad ranem na warszawskim Mokotowie doszło do kolizji drogowej z udziałem popularnego polskiego aktora. Jego luksusowe BMW zderzyło się z innym pojazdem. Według relacji SE gwiazdor musiał dmuchać w alkomat. Nie było żadnej taryfy ulgowej ze strony mundurowych, którzy szczegółowo zajęli się wezwaniem.

- Zdarzenie miało miejsce w okolicach godziny 9. Zderzyło się BMW z toyotą. Nikt nie został ranny, uczestnicy zdarzenia byli badani na miejscu. Sprawcą zdarzenia okazał się kierujący BMW - powiedziała Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?

Zderzenie dwóch aut. Za kierownicą jednego znany polski aktor

Na miejscu pojawiło się również pogotowie ratunkowe, które zajęło się pasażerką toyoty. Policja przebadała kierowców alkomatem. Wynik okazał się negatywny w obu przypadkach. Jak się okazało, za kierownicą BMW siedział popularny polski aktor, znany między innymi z ról w takich filmach jak "Dług" czy "Komornik" - Andrzej Chyra.

Na szczęście w zderzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Samochód prowadzony przez gwiazdora miał uderzyć w bok auta przewozu osób.

Andrzej Chyra to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów

Andrzej Chyra to jeden z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Popularność przyniosły mu role w filmach takich jak "Dług", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Katyń", czy "Komornik". Za role w "Długu" i "Komorniku" został również uhonorowany Polską Nagrodą Filmową - Orłem. Gwiazdor grał również w wielu popularnych serialach, między innymi w "Oficerze", a ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu "Sortownia".

chyra.png
Andrzej Chyra (fot. KAPiF)

Źródło: Super Express