Goniec.pl > Wiadomości > Wielkie zmiany w TVP? Michał Rachoń ma już plan na swoją dalszą karierę
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 16.11.2023 20:01

Wielkie zmiany w TVP? Michał Rachoń ma już plan na swoją dalszą karierę

Michał Rachoń
YouTube @TVP Info (screen wideo)

Niemal równo z wynikiem wyborów parlamentarnych w Polsce ruszyła dyskusja o zmianach, które niebawem mogą nastąpić na antenie TVP. Opozycja nie ukrywa, że stację może niebawem czekać prawdziwe trzęsienie ziemi. Co dalej z jej największymi gwiazdami? Nieoficjalnie mówi się, że Michał Rachoń ma już na siebie pewien plan.

Wielkie zmiany w TVP? Opozycja nie ukrywa

Już pod koniec października w mediach pojawiały się nieoficjalne informacje o tym, że część pracowników "Wiadomości" TVP1 i TVP Info nosi się z zamiarem odejścia. - Ewakuacja może być dla nich wizerunkowo lepsza i bardziej honorowa niż zwolnienie - miał twierdzić jeden z nich, proszący o zachowanie anonimowości.

Donald Tusk i opozycja, która niemal pewne jest, że w najbliższym czasie przejmie władzę w polskim parlamencie nie ukrywa, że zamierza wprowadzić diametralne zmiany w TVP. Największe gwiazdy stacji mogą obawiać się zwolnień? Nieoficjalnie mówi się, że Michał Rachoń ma plan na dalszą karierę w mediach.

Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyje młoda kobieta, policja apeluje do świadków

Zmiany w TVP nieuniknione? Michał Rachoń ma plan

Nie da się ukryć, że Michał Rachoń obok Magdaleny Ogórek, Danuty Holeckiej czy Miłosza Kłeczka to jedna z najbardziej krytykowanych postaci w szeregach stacji. Po zmianach, które zamierza wprowadzić nowa władza, niektórym z wyżej wymienionych nazwisk z całą pewnością trudniej będzie znaleźć pracę w mediach. Jak informuje portal natemat.pl, Michał Rachoń ma już pewien plan na swoją dalszą karierę.

Michał Rachoń zostanie youtuberem?

Mówi się, że Michał Rachoń ma aktualnie pracować nad swoim kanałem w serwisie YouTube. Według informacji portalu naTemat, formaty, nad którymi Rachoń pracował w TVP, mogą zostać przeniesione właśnie tam. Mowa m.in. o "Rock Rachon", nadawanym w TVP World.

- On raczej nie ma złudzeń, że gdzieś go zechcą. A zapowiedzi nowego medium PiS-owego to póki co tylko słowa. Obecnie pracuje on nad... kanałem na YouTube - zdradza portalowi osoba z bliskiego środowiska Rachonia.

rr.png
YouTube @TVP World (screen wideo)

Źródło: naTemat.pl