Goniec.pl > Michał Rachoń

Michał Rachoń

Michał Rachoń

Michał Rachoń
16.11.2023 20:01 Wielkie zmiany w TVP? Michał Rachoń ma już plan na swoją dalszą karierę

Niemal równo z wynikiem wyborów parlamentarnych w Polsce ruszyła dyskusja o zmianach, które niebawem mogą nastąpić na antenie TVP. Opozycja nie ukrywa, że stację może niebawem czekać prawdziwe trzęsienie ziemi. Co dalej z jej największymi gwiazdami? Nieoficjalnie mówi się, że Michał Rachoń ma już na siebie pewien plan.

TVP logo
19.10.2023 11:48 Zaskakujące wieści z TVP tuż po wyborach. To już koniec hitowego programu

Wielkie zmiany w TVP. Po wyborach 2023 znika hitowy program Michała Rachonia. Dziennikarze dotarli do ustaleń o przyszłości formatu. Chociaż program gromadził przed ekranami miliony widzów, Telewizja Polska zdecydowała o jego zakończeniu.

siedziba TVP
04.10.2023 15:10 Kto poprowadzi debatę wyborczą w TVP? Znamy nazwiska

W poniedziałek 9 października TVP organizuje "Debatę Wyborczą". Jak informuje Onet, debata ma rozpocząć się wcześniej, niż pierwotnie planowano. Wiadomo również, kto ma ją poprowadzić.

konferencja
19.09.2023 10:47 Awantura podczas konferencji prasowej Donalda Tuska. "Będę musiał wezwać policję"

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk we wtorek 19 września wraz z politykami Koalicji Obywatelskiej planował wygłosić oświadczenie pod siedzibą Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Telewizji Polskiej. Niespodziewanie przed budynkiem pojawił się również pracownik TVP Michał Rachoń, zakłócając i przeszkadzając w konferencji Tuska. Doszło do awantury i ostrej wymiany zdań.