Goniec.pl
Donald Tusk bohaterem gry z udziałem "Wiadomości" TVP, lider PO skomentował

Krzysztof Zatycki/ZUMA / SplashNews.com/East News

Donald Tusk bezlitośnie zakpił z "Wiadomości" TVP. Wystarczyły zaledwie dwa słowa

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Donald Tusk gra w "Wiadomościach" TVP pierwsze skrzypce. Toksyczna miłość do lidera PO przejawia się nie tylko w namiętnym cytowaniu jego słów, wracaniem wspomnień do dawnych wizyt, czy docenianiu płynności posługiwania się językiem niemieckim. Widzowie nie są ślepi i zaproponowali nietypową grę, z której... nikt nie wyjdzie trzeźwy. Pomysł zyskał aprobatę byłego premiera.

Donald Tusk nie musi pojawiać się w Sejmie, by pozostawać w centrum zainteresowania "Wiadomości" TVP. Dziennikarze Jacka Kurskiego dbają, by każde słowo lidera PO pokazać jako zamach na zwykłych Polaków.

16-latek wygrał w sądzie z Tadeuszem Rydzykiem, poszło o pieniądze

16-latek wygrał w sądzie z Tadeuszem Rydzykiem, poszło o pieniądze. To policzek dla ulubieńca PiS

CZYTAJ DALEJ

Donald Tusk ma stalkera? Wszystko na to wskazuje i potwierdzają to kolejne wydania głównego wydania "Wiadomości" TVP. Widzowie postanowili zakpić z fiksacji na punkcie byłego premiera. Zaproponowali grę, która narusza wszystkie zasady wychowania w trzeźwości. Pomysłowości nie można jej jednak odmówić.

W "Wiadomościach" TVP słyszysz "Donald Tusk" i... pijesz

Absurdalne materiały "Wiadomości" TVP doczekały się równie absurdalnej odpowiedzi. W sieci pojawił się nietypowy pomysł na spędzenie wieczoru przed ekranem.

Po co kupować planszówki i poznawać ich zasady, skoro wystarczy telewizor włączony o 19:30 na TVP1. Danuta Holecka zadba o to, by nikt nie wyszedł z domu trzeźwy. O co chodzi?

- Podobno jest nowa gra towarzyska. Zapraszasz gości na 19:30. Włączasz Wiadomości i... pijesz 50 gramów za każdym razem, gdy usłyszysz słowo "Tusk" - czytamy w jednym z wielu postów wyśmiewających toksyczne uwielbienie byłego premiera przez "Wiadomości" TVP.

Nikt nie ma wątpliwości, że do walki o zwycięstwo mogą przystąpić najbardziej zaprawieni w bojach wojownicy. - Wygrywa ten, kto obejrzy pogodę - stwierdził pomysłodawca gry dla dorosłych.

Donald Tusk uderzył w Jarosława Kaczyńskiego, mówił o "dyrdymałach" i "fantazjach"

Donald Tusk się nie hamował. Powiedział co myśli o słowach prezesa PiS. "Fantazje" i "dyrdymały"

CZYTAJ DALEJ

Donald Tusk skomentował pomysł

Donald Tusk zdobył się na zaledwie dwa słowa, ale to wystarczyło, by wszyscy poznali jego stosunek do pomysłu rozbawionych internautów. Lider PO nie zamierza tłumaczyć, że codzienne spożywanie tak dużych ilości alkoholu, może stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia widzów "Wiadomości" TVP.

- Na zdrowie! - napisał tylko Donald Tusk udostępniając wpis tłumaczyć zasady alkoholowej rozgrywki, której sponsorem jest Jacek Kurski.

W komentarzach nie zabrakło innych żartobliwych stwierdzeń, które niejednokrotnie dorównywały uszczypliwości ostatniemu kabaretowi Neonówki. - W przypadku remisu wygrywa ten co prawidłowo wypowie "Syndrom Sztokholmski" - napisał jeden z internautów.

- Ja się nie podejmuję. W niektórych wydaniach może wyjść ponad litr na głowę - dodał ktoś inny. - W trzydzieści minut to dawka śmiertelna. To gra w rosyjska ruletkę z pełnym bębenkiem - zadrwiła z "Wiadomości" TVP kilka chwil później kolejna osoba.

Internauci nie zawiedli i tym razem pochwalili się talentem. Pod wpisem Donalda Tuska pojawił się mem "prognozujący" następne wydanie "Wiadomości" TVP. Dwa słowa wystarczą, by Danuta Holecka wysunęła kolejny zarzut pod adresem lidera PO?

Internauci nie mieli litości dla "Wiadomości" TVP

Internauci nie mieli litości dla "Wiadomości" TVP

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Agata Duda zwróciła się do kobiet chorych na raka. Z ust pierwszej damy padły znamienne słowa

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna Skwierzyna

Wiadomości

Lubuskie: Tragiczny wypadek pod Skwierzyną. Nie żyją dwie młode osoby

Czytaj więcej >
materiały policyjne

Wiadomości

Wystartowała ogólnopolska akcja policji. Ma potrwać do końca roku

Czytaj więcej >
Pixabay/12019

Wiadomości

Pogoda na niedzielę. Burze, deszcz, gwałtowne wichury i śnieg w górach

Czytaj więcej >
materiały policyjne

Wiadomości

Koszalin: Kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Podczas pościgu padły strzały

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nadchodzi kolejna zmiana dotycząca noszenia maseczek. Rząd wydał nowe rozporządzenie

Czytaj więcej >