Goniec.pl
Ukraiński wywiad ujawnił informacje o stanie zdrowia Władimira Putina, jedna choroba wybija się na tle problemów zdrowotnych

kremlin.ru

Szczegóły stanu zdrowia Putina wyszły na jaw, Ukraińcy są pewni. Jest gorzej niż przypuszczano

27 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Co się dzieje z Władimirem Putinem? Stan zdrowia prezydenta Rosji od początku wojny w Ukrainie znacznie się zmienił. Takich wiadomości dostarcza nie tylko ukraiński wywiad. Nieubłagany upływ czasu widać gołym okiem na kolejnych zdjęciach, w tym tych udostępnianych przez Kreml. W sobotę Wadym Skibicki przekazał nowe wiadomości na temat zdrowia Władimira Putina. To zmieni sytuację na froncie?

Władimir Putin 24 lutego 2022 r. oficjalnie stał się najbardziej znienawidzonym człowiekiem na świecie. Najważniejsi politycy świata przestali się hamować i otwarcie zaliczają prezydenta Rosji do grona zbrodniarzy wojennych.

Jarosław Kaczyński nie dowierza w najnowszy sondaż, ogromny cios dla PiS

Jarosław Kaczyński powoli traci kontrolę, sytuacja PiS jest dramatyczna. Wynik sondażu mówi wszystko

CZYTAJ DALEJ

Władimir Putin boleśnie odczuwa skutki wojny w Ukrainie. Dosłownie. Stan zdrowia prezydenta Rosji miał gwałtownie się pogorszyć. Dowodem na to są m.in. nagrania, gdzie obserwatorzy zwracają uwagę na drżące nogi i ręce polityka.

W sobotę świat usłyszał kolejne informacje na temat tego, jak czuje się Władimir Putin. Wadym Skibicki, przedstawiciel ukraińskiego wywiadu wojskowego, postanowił ujawnić ustalenia swoich ludzi. Koniec Putina jest coraz bliżej?

Co się dzieje z Władimirem Putinem? Nowe wiadomości o stanie zdrowia prezydenta Rosji

Władimir Putin jest chory? To pytanie od ponad pół roku jest zadawane wyjątkowo często. Nadal pozostaje jednak bez pewnej odpowiedzi. Kreml, jak i sam prezydent Rosji, nie spieszą się w ucięciu plotek, co tylko potęguje atmosferę tajemniczości.

W sobotę 27 sierpnia Wadym Skibicki uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej tego, jak czuje się Władimir Putin. W marcu wskazywano na paranoję, z jaką walczy prezydent Rosji obawiający się otrucia. Okazuje się, że problemów jest więcej i wyjątkowo nie chodzi o porażającą klęskę trzydniowej operacji specjalnej trwającej już ponad pół roku.

- Stan zdrowia (Władimira Putina - przyp. red.) jest skomplikowany, lecz będzie on wojował do końca swoich dni, nie zatrzyma się i nie zrezygnuje - powiedział przedstawiciel ukraińskiego wywiadu wojskowego. Wadym Skibicki nie poprzestał tylko na tym.

Wojna w Ukrainie będzie trwała nawet bez Putina?

Ukraiński wywiad wojskowy jest pewny, że nawet gdy zabraknie Władimira Putina, to wojna w Ukrainie nie zostanie zakończona. Zapędy następców obecnego także są bojowe.

- Błędem byłoby sądzić, że zdrowie (Władimira Putina - przyp. red.) będzie wpływać na przebieg wojny - dodał Wadym Skibicki. Słowa przedstawiciela ukraińskiego wywiadu wojskowego cytowała agencja UNIAN.

Władimir Putin podpisał dekret, chce potężniejszej armii

Władimir Putin podpisał dekret, chce powiększyć armię. Nadchodzą wielkie zmiany w rosyjskim wojsku

CZYTAJ DALEJ

Objawy Władimira Putina wskazują na schizofrenię 

Wadym Skibicki postanowił nie tylko wskazać, iż w Rosji jest więcej osób u władzy, które pragną kontynuowania walki, gdzie na szali waży się wolność i suwerenność Ukrainy.

Ukrainiec postanowił wymienić szereg dolegliwości Władimir Putina. Wśród nich znalazły się zarówno problemy fizyczne, jak i objawy dotyczące zdrowia mentalnego. Prezydent Rosji ma zdaniem ukraińskiego wywiadu borykać się z widocznymi objawami schizofrenii.

- Zobaczymy, co weźmie górę jako pierwsze - stwierdził tajemniczo Wadym Skibicki, podgrzewając aurę mnogości problemów zdrowotnych Władimira Putina. Jednocześnie przedstawiciel wywiadu Ukrainy podkreślił, że wszelkie ustalenia o zdrowiu prezydenta Rosji są skrzętnie skrywane przez Kreml i mają status informacji poufnych.

Tak zmieniała się twarz Władimira Putina

Kreml powinien usunąć te zdjęcia? Jednoznaczny dowód ws. Putina, eksperci nie mają wątpliwości

Ostatnie tygodnie przyniosły ze sobą diametralną zmianę w wyglądzie Władimira Putina. Prześledziliśmy ten proces. Prezydent Rosji już niemal nie przypomina siebie, a Kreml stara się publikować tylko korzystne dla przywódcy zdjęcia.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: rmf24.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Jarosław Kaczyński uderzył w lekarzy

Wiadomości

Kaczyński wytyka lekarzom pensje. Ile zarabiają naprawdę?

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński

Wiadomości

Były prezes TVP zabrał głos ws. pomysłu PiS. "To jedyny powód"

Czytaj więcej >
Włodzimierz Cimoszewicz

Wiadomości

Włodzimierz Cimoszewicz wygrał w sądzie z TVP. Stacja ma przeprosić i wpłacić na WOŚP

Czytaj więcej >
MOs810/Wikimedia Commons

Wiadomości

Poznań: Mężczyzna zaatakował kobietę w autobusie. Próbował wydłubać jej oczy

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poważne problemy właściciela słynnych zakładów mięsnych. Czterystu oszukanych na 23 mln zł

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

Miliony "od Morawieckiego" dla piłkarzy. "To strzał w stopę", afera po tekście WP

Czytaj więcej >