Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Rowerzysta zginął pod kołami ciężarówki. Policja opublikowała wstrząsające nagranie
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 18.06.2024 08:57

Rowerzysta zginął pod kołami ciężarówki. Policja opublikowała wstrząsające nagranie

wypadek
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim, Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim

Chwila nieuwagi zakończyła się tragedią Bielsku Podlaskim. 69-letni mężczyzna wszedł z rowerem wprost pod koła nadjeżdżającej ciężarówki. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Policjanci ku przestrodze opublikowali wstrząsające nagranie z chwili zdarzenia.

Podlaskie. Ciężarówka potrąciła mężczyznę

Do tragicznego zdarzenia doszło 4 czerwca przy zjeździe kolejowym u zbiegu ulic 11 Listopada i Wyszyńskiego w Bielsku Podlaskim. Z pierwszej z nich wyjechał rowerzysta, z drugiej kierowca ciężarówki.

69-latek prowadząc rower wszedł wprost pod koła ciężarówki – poinformowała nadkom. Agnieszka Dąbrowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

Ksiądz wystosował zaskakujący apel. ”Dawaj dziesięcinę”. Nagranie niesie się po Polsce

69-latek zginął pod kołami ciężarówki

Chwila nieuwagi skończyła się dla 69-letniego mężczyzny tragedią. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Teraz policja zdecydowała się na opublikowanie nagrania z miejsca wypadku, wszystko ku przestrodze.

To nie jedyne tragiczne zdarzenie, które miało miejsce w tym roku na drogach miasta. Również w kwietniu zginął rowerzysta. Jak szybko można stracić życie przez chwilę nieuwagi, pokazuje film zarejestrowany przez kamery monitoringu – dodała policjantka.

ZOBACZ: Wracali z pogrzebu, mieli wypadek. Nie żyje jedna osoba, nie pomógł nawet LPR

Bielsk Podlaski. Policja upubliczniła nagranie z chwili tragicznego wypadku

Funkcjonariusze udostępnili nagranie z miejsca, w którym doszło do strasznego wypadku. Widać na nim, jak 69-latek na rowerze dojeżdża do drogi podporządkowanej, którą jedzie właśnie ciężarówka. Rowerzysta, widząc pojazd, zsiada z roweru i nagle postanawia przejść przez ulicę tuż przed nim. Do tragedii dochodzi o godzinie 15.03, kiedy ciężarówka nagle rusza.

Apelujemy do niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność – podsumowała nadkom. Agnieszka Dąbrowska.