Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Natalia zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Niepokojąca wiadomość
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 17.06.2024 08:57

Natalia zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Niepokojąca wiadomość

policja zaginiona
Fot. Podlaska Policja, Facebook.com/Gdziekolwiek jesteś

Natalia Panocha-Raczkiewicz zniknęła w tajemniczych okolicznościach. 39-latka z miejscowości Gortatowo koło Swarzędza ostatni raz była widziana przez swoją siostrę w piątek wieczorem. Kobiety połączyły się na rozmowę wideo, podczas której Natalia przebywała w samochodzie. Nie powiedziała siostrze, gdzie się wybiera.

Natalia Panocha-Raczkiewicz zaginęła

Natalia Panocha-Raczkiewicz zniknęła w piątek, 14 czerwca. 39-latka po rozmowie telefonicznej wysłała jeszcze krótką wiadomość swojej siostrze. Ta w rozmowie z ”Faktem” przyznała, że styl wiadomości nie był dla niej typowy.

Ale to nie była jej odpowiedź. Nie jej styl. Mogłaby tak odpisać, gdyby zasypiała albo z jakiegoś powodu nie była w stanie normalnie pisać – przyznała kobieta.

4-latek wpadł pod kosiarkę. Trwa dramatyczna walka o jego życie

39-latka zaginęła w tajemniczych okolicznościach

Siostra zaginionej Natalii przekazała, że kobieta musiała wrócić późnym wieczorem do domu. Jej auto stoi w garażu, razem z płaszczem i torebką. Zniknął jedynie portfel. Kobieta nie ukrywa, że jest przerażona i ma pewność, że jej siostra nie zniknęła sama.

Ona prowadzi własną firmę, jest obowiązkowa. Nigdy nie wyłączała telefonu jak teraz. Ma synka, który czeka na nią w domu. Zawsze dbała o jego bezpieczeństwo i fizyczne i psychiczne. Nie zostawiłaby go. Miała plany na przyszły weekend, o których wszyscy wiedzieli. Na pewno nie zniknęła z własnej woli – powiedziała siostra zaginionej kobiety.

Komunikator Natalii miał uaktywnić się jeszcze w niedzielę, 16 czerwca, mimo tego, że jej telefon wciąż jest wyłączony, a komputer leży w domu pod nadzorem policji.

ZOBACZ: Nie żyje 25-latek. Leżał pobity pod płotem

Policja poszukuje Natalii Panochy-Raczkiewicz

Policjanci i rodzina Natalii proszą o pomoc w poszukiwaniach 39-latki. Siostra zaginionej w rozmowie z ”Faktem” zaapelowała, aby ludzie, którzy podróżowali w godzinach 24-1 w nocy z piątku na sobotę w Swarzędzu lub Gortatowie, zachowali swoje nagrania z kamer samochodowych.

W jakiś sposób Natalia zniknęła, skoro jej auto jest w garażu, pewnie znajdowała się w innym samochodzie. Ludziom może się wydawać, że nie mają nagranego niczego ciekawego, ale tam może być odpowiedź. Moja siostra mogła być w jakimś nagranym aucie – podkreśliła.

Natalia Panocha-Raczkiewicz ma około 172 cm wzrostu, długie, proste włosy w ciemnym kolorze i niebieskie oczy. Jest średniej budowy ciała, posiada znak szczególny w postaci tatuażu psa rasy Shar Pei na prawym przedramieniu.

Osoby, które miałyby jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia Natalii, proszone są o zgłaszanie się w dowolnym komisariacie lub pod numerem alarmowym 112.