Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja z całej Polski poszukuje tego mężczyzny. Pilny apel obiegł sieć
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 12.04.2023 14:08

Policja z całej Polski poszukuje tego mężczyzny. Pilny apel obiegł sieć

None
malopolska.policja.gov.pl

47-letni Bolesław Michałowski jest poszukiwany przez małopolską policję na podstawie listu gończego. Mężczyzna znęcał się nad bliskimi. Dopuścił się też gwałtu. Mundurowi apelują o pomoc w poszukiwaniach 47-latka.

Bolesław Michałowski poszukiwany przez policję

Bolesław Michałowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie. Mężczyzna będzie musiał odbyć karę 3 lat pozbawienia wolności za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad osobami bliskimi (art. 207 § 1 kodeksu karnego), spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu (art. 157 § 1 kk.) oraz za gwałt (art. 197 § 1 kk.). Ostatnim znanym adresem 47-latka jest ul. Senatorska 27 w Krakowie.

Dostała zaproszenie na komunię chrześniaka, gdy je przeczytała, zdębiała. Polacy są załamani

Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny

Policja zwraca się o pomoc w poszukiwaniach 47-latka. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania mężczyzny, należy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-913 lub pod numer alarmowy 112.

Jednocześnie policjanci ostrzegają, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub pomoc w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Mundurowi zapewniają jednak utrzymanie tajemnicy i ochronę osoby informującej.

Policja poszukuje również Renaty oraz Wiktorii Majchrzak

Trwają również poszukiwania zaginionych miesiąc temu Renaty Majchrzak i jej córki Wiktorii z Wrocławia. Ostatni raz kobiety widziane były w poniedziałek 13 marca rano. Tego dnia wyszły z domu przy ul. Olszewskiego we Wrocławiu. Od tego czasu ślad po nich zaginął. Tajemnicą pozostaje los poszukiwanych kobiet. Wciąż nie wiadomo czy wyjechały dobrowolnie z miasta, czy może zostały ofiarami przestępstwa.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl