Goniec.pl
mezczyzna-policja-szuka

materiały policji

Policja pilnie poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. O mało nie doprowadził do śmierci starszego pana

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Komenda Powiatowa Policji w Żarach poszukuje mężczyzny, który w dopuścił się bezmyślnego zachowania i mógł doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku. Przechodzień kopnął rowerzystę, który upadł blisko jezdni, tuż przed przejeżdżającym samochodem. Służby opublikowały wizerunek sprawcy i apelują o pomoc.

Do zdarzenia z udziałem mężczyzny doszło w Żarach w województwie lubuskim w czwartek 20 maja. Jak ustalono dzięki nagraniu zarejestrowanemu przez kamerę samochodową, przechodzień doprowadził do zagrożenia na drodze, wytrącając przejeżdżającego rowerzystę z równowagi. Poszkodowany upadł i mógł zostać potrącony przez samochód.

W czwartek 20 maja poszukiwany mężczyzna spacerował ulicą Moniuszki w Żarach. W pewnym momencie kopnął rowerzystę, który nie utrzymał równowagi i upadł na jezdnię. W tym czasie ulicą nadjeżdżał samochód, który mógł potrącić poszkodowanego. Wszystko nagrała kamera, w którą wyposażone było auto kierowcy.

Nieznany mężczyzna mógł spowodować tragedię

Bezmyślne i nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny w Żarach mogło skończyć się prawdziwą tragedią. Poszukiwany mógł doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci rowerzysty, który padł na jezdnię, tuż przed nadjeżdżającym pojazdem.

Na nagraniu kamery samochodowej, które zostało udostępnione w sieci, widać, jak nieznany mężczyzna nagle przechodził ulicą Moniuszki. Urządzenie zarejestrowało też moment, w którym przechodzień kopnął rowerzystę.

szpital pacjent

Policja wparowała na SOR, doszło do wielkiej demolki. Straty wyceniono na 100 tysięcy złotych

CZYTAJ DALEJ

Na szczęście kierowca samochodu zachował czujność i w odpowiednim czasie zaczął hamować. Rowerzysta wywrócił się i upadł na jezdnię, co mogło się dla bardzo źle skończyć. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Policja poszukuje mężczyzny

Po tym, jak Komenda Powiatowa Policji w Żarach otrzymała zgłoszenie i materiał dowodowy w postaci nagrania, rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny, który dopuścił się tego oburzającego zachowania.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lokalne media rowerzyście na szczęście nie stało się nic poważnego. Jak przekazali dziennikarze, nie odniósł dotkliwych obrażeń. Jednak była to w dużym stopniu kwestia szczęścia.

W związku z tym, że ta historia mogła skończyć się tragicznie, służby nie zamierzają pozwolić, by czyn agresora pozostał bez kary. Funkcjonariusze zaapelowały o kontakt do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące poszukiwanego mężczyzny.

By usprawnić śledztwo, służby mundurowe opublikowały także wizerunek poszukiwanego. Każda osoba, która może pomóc w ujęciu mężczyzny, może przekazać informacje, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Żarach: 47 794 12 11.

Wiadomości można również przekazać bezpośrednio policjantowi prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu: 47 79 41 264 lub też pod adresem mailowym: rzecznik.kpp_zary@go.policja.gov.pl.

mezczyzna-wzial-kopnal
mezczyzna-wielki-zbrodniarz

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz zakończył komunię kontrowersyjną piosenką

  • Wielkie szczęście w domu Kwaśniewskich. Uradowana Jolanta świętowała urodziny

  • Sebastian Wątroba był gwiazdą W11. Wiemy, czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Interia.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >