Goniec.pl
Sebastian Wątroba

ARTUR BARBAROWSKI/East News

Sebastian Wątroba był gwiazdą W11. Wiemy czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Wielu widzów do dzisiaj pamięta serial „W11 – wydział śledczy” i jednego z jego głównych bohaterów, Sebastiana Wątrobę. Fani produkcji regularnie siadali przed telewizorem, by śledzić losy aspiranta oraz pozostałych policjantów. Nie wszyscy wiedzą, jak potoczyło się jego życie po zakończeniu współpracy z TVN i czym zajmuje się obecnie.

Pojawienie się w polskiej telewizji serialu „W11 – wydział śledczy”, w którym jedną z najważniejszych postaci był aspirant Sebastian Wątroba, okazało się prawdziwą rewolucją. Mnóstwo widzów przyciągnął fakt, że w produkcji nie pojawili się aktorzy tylko prawdziwi policjanci.

Choć Sebastian Wątroba wraz z pozostałymi funkcjonariuszami byli amatorami, jeśli chodzi o grę przed kamerą, to potrafili wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe, by uczynić serial bardziej wiarygodnym. Nowy gatunek, który pojawił się w polskiej telewizji, szybko doczekał się wiernych fanów.

Sebastian Wątroba i konflikt z TVN

Wśród postaci, jakie pojawiły się w „W11 – wydział śledczy”, widzowie najlepiej zapamiętali Sebastiana Wątrobę, Macieja Fredka, Joannę Czechowską oraz Annę Potaczek. To oni stanowili zespół policjantów w serialu zainspirowanym niemiecką produkcją „K11 – Kommissare im Einsatz”.

Nie wszyscy wiedzą, że Sebastian Wątroby wcześniej studiował resocjalizację. Zanim został gwiazdą serialu TVN, przez dekadę pracował jako funkcjonariusz policji. Nawet najlepsze produkcje jednak wreszcie się kończą. Podobnie było z „W11 – wydział śledczy”, choć nikt nie spodziewał się tego, co wydarzy się później.

obostrzenia-rzad-zmienil

Nowe obostrzenia od 6 czerwca. Rząd ujawnił, co czeka Polaków

CZYTAJ DALEJ

Ostatni sezon serialu miał premierę 2014 roku. Od tego czasu nie pojawił się temat przywrócenia do życia popularnej serii. Nic dziwnego, ponieważ stosunki między stacją TVN, a Sebastianem Wątrobą bardzo się popsuły. Obie strony nadal są w konflikcie.

Spór między emerytowanym policjantem, a telewizją stał się na tyle poważny, że jeszcze w 2014 roku trafił do sądu. Sebastian Wątroba sądzi się również ze Związkiem Artystów Scen Polskich. Uważa, że powinien otrzymać należne tantiemy pochodzące z emisji powtórek serialu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media były policjant twierdzi, że stacja TVN odmawia wypłacenia mu tantiem, których wysokość wynosi nawet 800 tysięcy złotych rocznie.

Sebastian Wątroba dzisiaj

Obecnie Sebastian Wątroba nie pracuje już w policji. 48-latek przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Jak sam potwierdził w rozmowie z mediami, teraz może skupić się na spędzaniu czasu z bliskimi. Ujawnił, że zdarza mu się angażować w różnego rodzaju akcje charytatywne oraz wydarzenia.

Od momentu zakończenia produkcji „W11 – wydział śledczy” pojawił się jeszcze w takich produkcjach jak „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Krime story. Love story” oraz „Proceder”. Sebastian Wątroba dodał, że wbrew temu, co myślą niektórzy, emerytura policjanta „to tak naprawdę jest najniższa krajowa”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >