Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje motocyklista. Policja szuka tajemniczego mężczyzny
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 12.06.2024 20:52

Nie żyje motocyklista. Policja szuka tajemniczego mężczyzny

wypadek
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 24 maja 2024 roku na DK 50 w Andrzejowie Duranowskim (woj. mazowieckie). W zdarzaniu zginął 62-letni motocyklista. Teraz poszukiwany jest tajemniczy kierowca z jasnego busa. Jeśli ktokolwiek zna jego tożsamość, powinien jak najszybciej skontaktować się z policją – to ważny świadek. 

Andrzejów Duranowski. 62-latek zginął w wypadku

Do tragedii doszło 24 maja na drodze krajowej nr 50 w Andrzejowie Duranowskim. Chwilę po godz. 13 służby zostały zaalarmowane w związku ze zderzeniem samochodu ciężarowego, dostawczego i motocykla. W pojazdach znajdowało się pięć osób, życia 62-letniego motocyklisty nie udało się uratować, zginął na miejscu.

ZUS wydał pilny komunikat. Chodzi o wypłatę 800 plus

Policja szuka świadka tragicznego wypadku

Policjanci poinformowali, że kierowcy byli trzeźwi. Wciąż prowadzone są czynności, które mają wyjaśnić okoliczności tragicznego wypadku. Teraz funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości jednego ze świadków wypadku.

W toku prowadzonego postępowania ustalono, że świadkiem tego zdarzenia mógł być kierowca białego/jasnego busa, który skręcał z drogi krajowej nr 50 do miejscowości Czerwonka – Parcel – przekazała asp. Agnieszka Dzik z KPP w Sochaczewie.

ZOBACZ: Karetka jechała na sygnałach, nagle wbiła się w audi. Cztery osoby w szpitalu

Świadek poruszał się jasnym busem

Służby po raz kolejny zaapelowały o pomoc w odnalezieniu jednego z potencjalnie ważnych świadków wypadku z Andrzejowa Duranowskiego. Podano kontakt, pod którym można zgłosić się z informacją na temat tragicznego zdarzenia.

Kierowcę busa lub inne osoby, które były świadkami tego zdarzenia, pilnie prosimy o kontakt z policjantem wykonującym czynności w sprawie - post. Przemysławem Płachetą z I Referatu Dochodzeniowo-Śledczego, tel. 47 70 55 346, sekretariatem Wydziału Kryminalnego, tel. 47 70 55 216 lub oficerem dyżurnym jednostki, tel. 47 70 55 200 – przypomnieli policjanci.