Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje jedna osoba, nie dało się nic zrobić. Trudno uwierzyć kim była ofiara
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 02.04.2024 18:22

Nie żyje jedna osoba, nie dało się nic zrobić. Trudno uwierzyć kim była ofiara

wypadek
Fot. asp. sztab. Kasprzyk K./KP PSP w Gostyniu

Do tragicznego wypadku doszło w Wielkanoc w miejscowości Śmiłowo niedaleko Gostynia (woj. wielkopolskie). Osobowe seicento uderzyło w drzewo. Na miejscu zginęła 43-letnia kobieta. Teraz wiadomo, że ofiara to pracownica gazety "ABC" i portalu Leszno24.pl. Koledzy z redakcji pożegnali kobietę wzruszającym wpisem.

Tragiczny wypadek w Wielkanoc, nie żyje 43 letnia kobieta. Przekazano szczegóły

Do tragicznego wypadku doszło w wielkanocną niedzielę chwilę po południu. Na trasie Gostyń-Poniec kierowane przez kobietę osobowe seicento nagle zjechało z trasy i uderzyło w drzewo. Ratownicy, którzy pojawili się na miejscu, natychmiast przystąpili do reanimacji, wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak na ratunek było już za późno. Kobieta zmarła.

Ofiara to 43-letnia pracownica gazety ABC i portalu Leszno24.pl, o czym poinformowano na portalu. Kobieta zajmowała się marketingiem.

Od wtorku po świętach, po tej dłuższej przerwie, miała wrócić do pracy, do nas, do redakcji. Miała mnóstwo planów zawodowych, ale też osobistych. 17 kwietnia obchodziłaby swoje 44. urodziny - czytamy na portalu.

Testament Jana Pawła II. Nie wypełniono jego ostatniej woli?

Tragiczny wypadek w Śmiłowie. Redakcja żegna zmarłą 43-letnią Anitę

Jak podkreślają koledzy, zmarła 43-letnia Anita miała mnóstwo planów zarówno zawodowych jak i osobistych. Kochała podróże, którymi bardzo chętnie dzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Była ważną częścią redakcyjnego zespołu. Koledzy wspominają ją w poruszających słowach.

ZOBACZ: Wichury, ulewny deszcz i burze. IMGW wydał kolejne alerty, zrobi się niebezpiecznie

Anita była pełna życia, jej pasją była aktywność fizyczna. Kochała sport, chodziła na siłownię, zawstydzała nas tym, jak dbała o swoje zdrowie i kondycję. Przez kilka ostatnich tygodni leczyła kontuzję kolana, którą przywiozła z gór. Od wtorku po świętach, po tej dłuższej przerwie, miała wrócić do pracy, do nas, do redakcji - czytamy na portalu leszno24.pl

Koledzy z redakcji pożegnali zmarłą 43-latkę w poruszających słowach

Jak czytamy, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocy 43-letnia Anita jechała z rodzinnego Czarkowa do Ponieca. Jej auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Policja wciąż ustala szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku. 

ZOBACZ: Śmiertelny wypadek na Lubelszczyźnie. Nie żyje dwóch 20-latków

Koledzy z redakcji złożyli kondolencje najbliższym zmarłej 43-latki - jej mężowi oraz córce.

Przytulamy ich mocno do naszych serc - czytamy. - W stronę nieba wysyłamy jak najlepsze wspomnienia, jakie Anita w nas pozostawiła. Będzie nam brakowało jej szczerego uśmiechu i niespożytej energii - napisali redakcyjni koledzy z gazety i portalu.

 

Źródło: Goniec/leszno24.pl