Goniec.pl > Lpr

Lpr

LPR
03.09.2023 21:32 Wiatr porwał dmuchańca, na którym bawiła się 2,5-latka. Dziecko jest w szpitalu

Tragicznie skończyła się zabawa na dmuchańcach w Tarnowskich Górach. Doszło do zerwania zabezpieczeń zjeżdżalni, przez co 2,5-letnia dziewczynka przeleciała kilka metrów w powietrzu, a następnie spadła na asfalt. Dziecko zostało przetransportowane helikopterem do szpitala.

policja
01.09.2023 08:25 Kanie. Na posesji zaroiło się od policyjnych aut. Nieoficjalnie: Doszło do morderstwa

Dramatyczne doniesienia z miejscowości Kanie nieopodal Pruszkowa (woj. mazowieckie). W środę (30 sierpnia) wieczorem w jednym z tamtejszych domów interweniowały liczne służby, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i policja. Mundurowi nie chcą na razie informować o swoich działaniach, ale wiadomo, że na miejscu był m.in. technik kryminalistyki. Dziennikarze, którym udało się dotrzeć do nieoficjalnych ustaleń, mówią z kolei o wstrząsających hipotezach.

śmigłowiec LPR blok
24.08.2023 08:38 15-latek wypadł z okna mieszkania w Płońsku. Policja: nastolatek tam nie mieszkał

Płońsk. Groźny wypadek 15-letniego chłopca. Nastolatek wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja przekazała pierwsze informacje w sprawie.

wypadek
14.08.2023 12:49 Dwie osoby nie żyją, 4-letnia dziewczynka ciężko ranna. Tragedia na drodze

Trwa czarna seria na polskich drogach. W miejscowości Grudna pod Bełchatowem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęła 17-latka oraz 47-latek. Ciężko ranna została w tym zderzeniu 4-latka. Kierujący samochodem marki renault, który sam zginął na miejscu, miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu 32-latkowi z bmw.

wypadek
14.08.2023 10:11 Tragiczny wypadek na polskiej drodze. 39-latka uderzyła w drzewo. Pomimo reanimacji zmarła

Do kolejnego śmiertelnego wypadku na polskich drogach doszło wczoraj po południu. 13 sierpnia w niedzielę w miejscowości Zygmuntowo (woj. mazowieckie) na prostym odcinku drogi kierująca osobowym bmw 39-latka najprawdopodobniej straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze i uderzył w drzewo. Kobieta zmarła.

lpr
12.08.2023 11:14 4-latek wpadł do oczka wodnego. Śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala

Dramatyczny wypadek w miejscowości Ropa w powiecie gorlickim w Małopolsce. W jednym z gospodarstw agroturystycznych 4-letni chłopczyk wpadł do oczka wodnego. Po reanimacji dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

wypadek w Urszulewie
07.08.2023 22:33 Groźny wypadek autobusu koło Rypina. W środku 35 osób, lądowały śmigłowce LPR

Niepokojące doniesienia z Urszulewa w powiecie rypińskim. W poniedziałkowy wieczór doszło tam  do zderzenia samochodu osobowego z autobusem linii Grudziądz-Warszawa. Rannych zostało sześć osób. Wszystkie były przytomne.

wypadek
04.08.2023 13:33 Nieprzytomna 12-latka leżała przy drodze. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Policja z Kutna (woj. łódzkie) wyjaśnia okoliczności dramatycznego wypadku z udziałem 12-latki. Dziewczynka miała leżeć przy drodze, a obok stał motocykl, którym prawdopodobnie się poruszała. Przypadkowa osoba odnalazła 12-latkę i powiadomiła służby ratunkowe. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

plaża
04.08.2023 12:18 Łańcuch życia na plaży w Karwi. Plażowicze uratowali tonącego mężczyznę

Do bardzo niebezpiecznych scen doszło na plaży w Karwi (woj. pomorskie). Pewien 51-latek kąpiący się w Morzu Bałtyckim nagle zaczął się topić. Czujność zachował jeden z plażowiczów, który poinformował służby. Ratownicy z pomocą plażowiczów utworzyli łańcuch życia.

lpr
04.08.2023 08:06 1,5-roczne dziecko wypadło z okna. Matka kompletnie pijana

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartek 3 sierpnia na Pomorzu, konkretnie w miejscowości Jasień w powiecie bytowskim. 1,5-roczna dziewczynka z impetem wypadła z okna pierwszego piętra budynku mieszkalnego. Matka dziecka była nietrzeźwa, a jakby tego było mało, pod opieką miała jeszcze czworo innych dzieci.

strażacy
22.07.2023 17:25 Bojszowy. Wybuch w oczyszczalni ścieków. Na miejscu zaroiło się od służb

Groźne zdarzenie na terenie Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Bojszowach nieopodal Tychów (woj. śląskie). W sobotnie popołudnie doszło tam do eksplozji przedmiotu przypominającego pocisk lub jego fragment. W wyniku wybuchu poważnie ranny został 53-letni mężczyzna. Został on przetransportowany do szpitala na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

policja nad jeziorem Nkało-Chechło
17.07.2023 13:07 Tragedia na jeziorze Nakło-Chechło. Kobiety spadły z materaca, jedna nie żyje

Tragiczny finał wypoczynku nad wodą na Śląsku. Dwie młode kobiety pływały na materacu po jeziorze Nakło-Chechło, gdy nagle wpadły do zbiornika i zniknęły. Przybyłym na miejsce służbom udało się wyłowić 28- i 27-latkę, ale stan jednej z nich był bardzo ciężki i niestabilny, co doprowadziło ostatecznie do śmierci poszkodowanej. Policja po raz kolejny apeluje o rozsądek i ostrożność.

śmigłowiec LPR
14.07.2023 21:23 Groźny wypadek 5-latka na placu zabaw. W akcji straż, policja i śmigłowiec LPR

5-letni chłopiec został przetransportowany na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala po tym, jak uległ wypadkowi na placu zabaw w podwarszawskim Błoniu. Podczas zabawy dziecko miało spaść z zabawki typu pajączek i odnieść obrażenia. W momencie zdarzenia na miejscu obecni byli jego rodzice. W akcji ratunkowej brały udział także straż i policja.

None
30.05.2023 13:52 Nastolatkowie jedli suszone muchomory. 17-latka w ciężkim stanie, zabrał ją śmigłowiec LPR

Młodzież z Kolesina w województwie lubuskim wpadła na wyjątkowo nierozważny pomysł. Przez pół roku suszyli grzyby, które później zjedli. Trudno uwierzyć, że to nie przypadek i błąd. Znajomi z pełną świadomością zjedli muchomora. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

LPR
24.05.2023 19:41 Tychy. Tragiczny wypadek w elektrociepłowni. 48-latek został wciągnięty przez maszynę

Tragiczny w skutkach wypadek w elektrociepłowni w Tychach (woj. śląskie). Nie żyje 48-letni mężczyzna, którego wciągnęła jedna z maszyn znajdujących się na terenie zakładu. W uratowaniu jego życia nie pomogła nawet interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dochodzenie w sprawie wszczęła tyska prokuratura.

śmigłowiec LPR
10.05.2023 09:31 Karnków. Dwulatka wpadła do oczka wodnego. Akcja ratunkowa miała wyjątkowo dramatyczny przebieg

Nieszczęśliwy wypadek w miejscowości Karnków na Dolnym Śląsku. Pozostawiona bez nadzoru dwuletnia dziewczynka wpadła do oczka wodnego, co miało fatalne konsekwencje. Dziecko początkowo nie wykazywało żadnych funkcji życiowych i ostatecznie musiało zostać przetransportowane do szpitala na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To jednak niejedyny trud, z jakim musiały zmierzyć się służby ratunkowe.

śmigłowiec LPR
06.05.2023 20:29 Tragiczny bilans czołowego zderzenia aut na Mazowszu. Nie żyje kobieta, w akcji śmigłowiec LPR

Tragiczny wypadek w miejscowości Ryczołek nieopodal Kałuszyna (woj. mazowieckie), gdzie osobowa toyota czołowo zderzyła się z mercedesem. Na miejscu konieczne było lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Bilans jest dramatyczny. Nie żyje jedna osoba, a pięć jest rannych. Droga została zablokowana. 

śmigłowiec LPR
30.04.2023 19:52 Małopolska. Na boisku lądował śmigłowiec LPR. Trwa walka o życie 12-latki

Dramatyczne zdarzenie w gminie Zalasowa pod Tarnowem (woj. małopolskie). W sobotę wieczorem służby otrzymały niepokojące zgłoszenie dotyczące 12-letniej dziewczynki, która została przygnieciona przez bramkę piłkarską. W wyniku wypadku, u nastolatki doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Na ratunek czym prędzej wysłano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

None
10.04.2023 12:17 Koszmar w świąteczny wieczór. Nie żyje młody mężczyzna, na miejscu zaroiło się od służb

Niedzielny wieczór był wyjątkowo pracowity dla niektórych służb z województwa warmińsko-mazurskiego. Na drodze pomiędzy miejscowościami Ameryka i Gryźliny doszło bowiem do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginął 29-letni mężczyzna. Trzy inne osoby trafiły do szpitala. Szczegóły dramatu wyjaśniają policja i prokuratura.

LPR
30.03.2023 13:52 Dramat podczas chrzcin, dwulatka poparzyła się wrzątkiem. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Zatrważający wypadek w powiecie tureckim w Wielkopolsce. W czasie uroczystości zorganizowanej w ramach chrzcin, w jednej z restauracji doszło do oblania się wrzątkiem przez dwuletnią dziewczynkę. Poparzone dziecko musiało być przetransportowane do szpitala na pokładzie śmigłowca LPR. Obrażenia ciała okazały się być poważne.

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Ławy niedaleko Myśliborza (woj. zachodniopomorskie).
06.01.2023 20:29 Garwolin: zatrucie czadem. Aż dwa śmigłowce LPR na miejscu zdarzenia

Niebezpieczny wypadek w Garwolinie pod Warszawą. Matka wraz z dwójką dzieci zatruła się tlenkiem węgla. Interweniowało pogotowie ratunkowe i straż pożarna. W akcji użyto dwóch śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowani walczą o życie w szpitalu.

EN 01503461 0005
17.12.2022 20:10 Leszno: 3-letnie dziecko walczy o życie. Do dramatu doszło przez zwykłą rzecz

Koszmarny wypadek w Lesznie. 3-letnie dziecko utraciło przytomność, doszło do zatrzymania akcji serca. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie walczy o życie.

11-latek wypadł z okna bloku, zabrał go śmigłowiec LPR
22.11.2022 13:27 Swarzędz: Nie żyje 4-latka, bo zabrakło wolnej karetki. Strażacy i LPR nie byli w stanie nic zrobić

Dramat w Swarzędzu w Wielkopolsce. Nie żyje czterolatka, u której doszło do zatrzymania krążenia. W pobliżu nie było wolnej karetki, dlatego na pomoc dziecku ruszyli strażacy i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Dopiero po nich na miejsce dotarli ratownicy, ale życia dziewczynki nie udało się już uratować.

Wypadek szybowca pod Pruszczem Gdańskim, w maszynie leciały dwie osoby
14.09.2022 21:54 Szybowiec nagle zapikował i uderzył w ziemię. Pilna akcja służb pod Pruszczem Gdańskim, na miejscu śmigłowiec LPR

Wypadek awionetki w miejscowości Rokitnica pod Pruszczem Gdańskim. Nie obyło się bez poderwania śmigłowca LPR. W wypadku lotniczym ranne zostały dwie osoby. Jedna z nich ma zaledwie 18 lat. - Do miejsca wypadku niestety utrudniony był dojazd - wyjaśnił asp. Marcin Tabiś. Zdjęcia udostępnione przez strażaków potwierdzają te słowa.Wypadek lotniczy w miejscowości Rokitnica. Biała awionetka z impetem wbiła się w ziemię na łące pod Pruszczem Gdańskim.Wypadek awionetki rozpatrywać można w kategorii niewiarygodnego szczęścia poszkodowanych. Mimo groźnej sytuacji nikt nie zginął. Dwie osoby zostały ranne i wymagały transportu śmigłowcem LPR.

11-latek wypadł z okna bloku, zabrał go śmigłowiec LPR
03.09.2022 07:54 Koszmar na Śląsku. 11-latek wypadł z okna, na miejscu zaroiło się od służb. Lądował śmigłowiec LPR

11-latek wypadł z okna bloku w Żorach (woj. śląskie). - Chłopiec leżał na tarasie budynku jednorodzinnego - przekazał starszy kapitan Andrzej Pilny z Komendy Miejskiej PSP w Żorach. Na miejsce natychmiast wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.Tragiczny początek weekendu na Śląsku. 2 sierpnia br. w Żorach doszło do groźnego wypadku z udziałem zaledwie 11-letniego chłopca. Na numer alarmowy zadzwoniła osoba, która była świadkiem tego dramatycznego momentu. - O godzinie 14.50 zostaliśmy wezwani do wypadku przy ulicy Wodzisławskiej w Żorach. Według zgłoszenia chłopiec lat 11 miał wypaść z okna pierwszego piętra budynku jednorodzinnego - przekazał w rozmowie z TVN24 st. kpt. Andrzej Pilny.

12-latka pracowała z rodziną w polu, została oskalpowana przez maszynę
29.08.2022 21:47 Dziewczynka pomagała w polu. "Wałek wciągnął włosy i zerwał skórę z głowy 12-latki"

12-letnia dziewczynka pracowała z dziadkiem w polu. Zbierali ziemniaki i nikt nie przypuszczał, że rozegra się dramat. Kilka sekund wystarczyło, by na miejsce konieczne było wezwanie służb, w tym śmigłowca LPR. Włosy związane w kucyk wciągnięte zostały przez wał maszyny. Nastolatka została oskalpowana, przeszła już pierwszą operację.Wypadek na polu w Raszkowie (woj. świętokrzyskie) z udziałem 12-letniej dziewczynki. Nastolatka chciała tylko pomóc dziadkowi i rodzicom, ale skończyła na stole operacyjnym.Wieś Raszków w powiecie Jędrzejów w woj. świętokrzyskim stała się świadkiem bolesnego wypadku. W czasie wakacji 2022 policja wielokrotnie apelowała do rolników o rozwagę w czasie prac rolnych. Apel obejmował również angażowanie dzieci w pracę przy profesjonalnych maszynach.Właśnie ten scenariusz rozegrał się w sobotę w Świętokrzyskim. - Kopali ziemniaki kombajnem do ziemniaków, podpiętym do traktora - przekazał Paweł Mara, rzecznik jędrzejowskiej policji.

Wielkopolska: dziadkowie jechali z 13-letnim wnukiem, nie dojechali do celu
27.08.2022 20:28 Wracali z wnukiem do domu, chwilę później już nie żyli. Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR, tragedia w Wielkopolsce

Dziadkowie z wnukiem nie dojechali do celu. Seniorzy zginęli między Wałkowem a Koźminem Wielkopolskim około godziny 17. Na tylnym siedzeniu siedział 13-latek. W drugim z aut siedział 71-letni kierowca. Policja ma już wstępne przyczyny śmiertelnego wypadku, ale sen z powiek spędza im jedna zagadka.Dziadek, babcia i wnuk mieli spędzić nieco czasu razem, ale przekorny los zakpił z rodzinnej sielanki. Z auta cało wyszedł jedynie 13-latek. Jego dziadkowie zginęli.Tragiczny piątek w powiecie krotoszyńskim w Wielkopolsce. Popołudnie zamieniło się w prawdziwy dramat, gdy dyżurny lokalnej policji odebrał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów: volkswagena i land rovera.

LPR
21.08.2022 20:11 Wypadek na autostradzie A1. Samochód osobowy stanął w płomieniach, lądował LPR

Wypadek na autostradzie A1 w okolicach Częstochowy. Samochód osobowy stanął w płomieniach po tym, jak uderzył w bariery. Pasażer został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Droga w kierunku Gorzyczek była zablokowana przez kilka godzin.Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 sierpnia około południa. - Kierowca alfa romeo prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w bariery. W wyniku uszkodzeń pojazd zaczął się palić - poinformował oficer dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie w rozmowie z mediami.

  • 1
  • 2