Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Nie żyje 11-latka i jej matka. Policja szuka tajemniczej blondynki
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 23.04.2024 16:04

Nie żyje 11-latka i jej matka. Policja szuka tajemniczej blondynki

wypadek
Fot. KMP Gliwice

W wypadku w Bargłówce zginęła matka i jej 11-letnia córka. Policja z Gliwic opublikowała apel skierowany do około 40-letniej kobiety, która widziała całe zdarzenie. Jej samochód jechał bezpośrednio za pojazdem, którym jechała 38-latka z dziećmi. Zeznania będą kluczowe w potwierdzeniu obecnie rozpatrywanych hipotez dotyczących przyczyn śmiertelnego wypadku.

Wypadek w Bargłówce: zginęła matka i 11-letnia córka

W Bargłówce (woj. śląskie) doszło do śmiertelnego wypadku. 21 kwietnia samochód kierowany przez 38-letnią kobietę zderzył się czołowo z jeepem. Matka i jej 11-letnia córka zginęły na miejscu. Dzieci w wieku 9 i 8 lat trafiły do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na drodze wojewódzkiej numer 919, w którym brało udział łącznie 6 osób. Śledztwo trwa, a komenda w Gliwicach opublikowała specjalny apel. Szukają konkretnego świadka całego zdarzenia.

Wiadomo, jakie emerytury trafią na konta seniorów w maju. Są wyliczenia

Policja szuka 40-letniej blondynki

Policja apeluje do wszystkich, którzy posiadają nagrania z wideorejestratorów, gdzie uchwycono tragiczny wypadek o zgłaszanie się do śledczych. Dodatkowo policjanci mają nadzieję, iż na komendę dotrą osoby podróżujące 21 kwietnia w godzinach porannych trasą na odcinku Trachy-Bargłówka. Kluczowe są informacje na temat stanu drogi oraz warunków atmosferycznych. Apel policji skupia się jednak na poszukiwaniu nieznanej blondynki.

ZOBACZ: Marek Czyż ma w "19.30" nową dziennikarkę. Wielki powrót do TVP

Prosimy też wszystkich świadków tragedii, w szczególności prosimy kobietę lat około 40 (włosy koloru blond), która jechała bezpośrednio za fordem i widziała przebieg zdarzenia, zatrzymała się na miejscu i zdała relację kolejnemu świadkowi, który przejął akcję ratowniczą o kontakt. Kontakt z prowadzącym postępowanie aspirantem sztabowym Sławomirem Brodzińskim: telefon: 47 8592341, e-mail: [email protected] - czytamy w komunikacie KMP w Gliwicach.

Jedna z hipotez dotycząca wypadku skupia się na stanie nawierzchni drogi

Osoby odpowiedzialne za wyjaśnienie wypadku, w którym zginęła 38-latka i jej 11-letnia córka nie wykluczyły jeszcze żadnego ze scenariuszy. Świadkowie mogą dostarczyć kluczowych informacji, które pomogą wybrać najbardziej prawdopodobną hipotezę dotyczącą przebiegu całego zdarzenia. Na razie jeszcze żadna z możliwości nie została skreślona przez śledczych.

ZOBACZ: Kontrolują "abisynki". Wiele osób popełnia wykroczenie, grozi im grzywna

Jedną z hipotez, braną pod uwagę, jest również stan nawierzchni i jej zanieczyszczenie substancją ropopochodną - przekazała gliwicka policja.

Źródło: kmp Gliwice